Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Prezidenta uzruna NR.1

Dan 1,814, 03:37 Published in Latvia Norveška s strani Mongis


Sveiks,
ePilsonis.

Te būs mans plāns un darbības apraksts.

1. MPP.

Jau no pirmās dienas tika izpētīta alianšu liste un jau iet balsojums par UK un South Korea pievienošanu tai. Diemžēl iepriekšējā mēnesī UK nevēlējas atbalstīt šo pasākumu dēļ labam attiecībām ar Zviedriju. Iet pārrunas ar New Zealand un neticēsiet - Brazīliju. Izradās mums daudz kopīgo sabiedroto. Jaunais Brazīlijas CP pārrunas to ar savu kongresu.

2. Kara darbība.


Kā jau minēju agrāk tuvākajā laikā turpināsim atbrīvot Igauniju un karot ar Somiem. Šobrīd jau iet cīņa par vienīgo Igaunijas reģionu (Pohja-Eesti) caur kuru var tikt pie somiem. Tāpat jau ir zināms ka Igauņi arī ver vaļa fronti ar somiem lai izpildītu NE misiju, ka arī poļu kara fronte tuvojas somu robežai.

3. Ekonomika


3.1. Jauno spēlētāju atbalsts paliek augstākā prioritātē. Barošana kaujas laukā arī turpmāk notiks caur KM avīzi. Visi ieinteresētie var saņemt maizi 1000 enerģijai katru dienu. Tiek izstrādātas arī citas programmas!

3.2. Šobrīd tiek apzināts, kur atrodas valsts rūpnīcas un kas ar tam notiek. Šobrīd rīcībā esoša informācija liecina, ka valstij ir 2x Q5 rūpnīcas vai to ekvivalents goldā. Tiks izstrādāts plāns kā to atgriezt, pārņemt vai izmantot valsts labā.

3.3. Tiks izveidota darba devēju grupa, kas pilsoņiem maksas ne ar naudu, bet ar graudu (piemēram, maizi vai tankiem), it īpaši jauniem spēlētājiem. Jau ir skaidrs, ka ir vairāki spēlētāji kuriem ir pilnībā neizmantotas >Q5 rūpnīcas. Pie esošas FRM cenas 0.01LVL izdevumi uz izejvielām mēneša laikā, nodarbinot 10 cilvēkus ir ap 5G (Latvijas apstākļos). Jaunais spēlētājs saņemtu algas vietā >Q5 maizi, kuras minimālā vērtība būtu x2 lielāka neka augstāka esoša alga. Te ir jāizstrādā noteikumus un citas likuma izmaņas, piemēram - minimālā algai jābūt 1LVL.
Tas viss tiks apspriests ar finanšu speciālistiem un izstrādāts darbības plāns.

3.4. Tiks arī apspriesta iespēja īrēt rūpnīcas valsts un pilsoņu vajadzībām, kur varētu iegadāties ieročus par pašizmaksas cenu.

Protams tas viss neparedz peļņas gūšanu, bet gan slēpto, neizmantoto resursu piesaisti un izmantošanu un tas ļoti atkarīgs no cilvēku entuziasma.


Novembra Ministru kabinets:
Pagaidām pildīšu gan Aizsardzības ministra, gan Prezidenta amata pienākumus, bet Aizsardzības ministra krēsls gaida savu jaunu īpašnieku.

Finanšu ministrs (Governor) - Hunterz
Preses sekretārs (Press secretary) - Arca7
Izglitības ministrs (Minister of Education)-Kalvis3
Izklaides ministrs - HorasssJebkurš, jauns vai pieredzējis spēlētājs, var pievienoties darbam valsts labā.
Nebaidies un piesakies!

Patiesā cieņā, mongis.

 

Komentarji

anteer
anteer Dan 1,814, 05:01

o7

draivis
draivis Dan 1,814, 05:12

voted o7

TheZZ
TheZZ Dan 1,814, 07:05

Veiksmi!! o7

Latvian Soldier
Latvian Soldier Dan 1,814, 08:21

o7 voted!

Lai izdodās ieplānots, mēs atbalstīsīm!!

Janciss25
Janciss25 Dan 1,814, 08:38

o7

arca7
arca7 Dan 1,814, 08:52

o7

xTripleXx
xTripleXx Dan 1,814, 09:23

Uzskatu, ka tev pašam arī jāpaliek aizsardzības ministram.

o7

zivere2
zivere2 Dan 1,814, 11:20

vēlu veiksmi!

kamikaza2
kamikaza2 Dan 1,814, 14:33

triple mongis nav necilveks

xTripleXx
xTripleXx Dan 1,815, 00:00

Nu tad jaataisa impiichu : D

karlis no tukuma
karlis no tukuma Dan 1,815, 05:25

impīču nevajag 🙂

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.