Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Postet ne ZiP, ndihma e lojtareve te rinj, bashkimi me Partine Revolucionare.

Dan 1,828, 05:35 Published in Albania Albanija s strani Edini
POSTET NE ZiP
Pershendetje, ne me partine tone kemi vendosur qe ti japim postet zyrtare te ZiP, te gjithe jemi nje grup i mire dhe do te mundohemi te bejme gjithcka per partine dhe gjithashtu per eShqiperine 🙂.
Nen-President: SilentSurfer
Sekretar i pergjithshem: AqifPasha
Keshilltar: albanianguard
Zedhenes: Edini

Pjestart e staffit te Keshilit: DurrsakuVjeter, ledjo7, Eljon Dedej, ArnoldDjin dhe Keshilltari: albanianguard.

NDIHMA E LOJTAREVE TE RINJ
Ne bashke me partine tone kemi vendosur qe te bejme nje google docs ti ndihmojme lojtaret qe kane nevoje per ndihma. Cfaredo qofte, ushqim, arme, lek e tjera. Ketu mund te merrni ndihma, merreni kete link https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG5vd1FlcEx1dTVweFhEcW1zT3FKYkE6MQ dhe mandej bejeni paste . Ju lutemi vetem ata qe jane ne krize te madhe te kerkojme sepse as ne nuk jemi peshq te medhenj 🙂.

BASHKIMI ME PARTINE REVOLUCIONARE
Partia Revolucionare edhe pse nuk eshte nje nder Top 5, eshte nje parti e mire dhe kemi mendimin e perbashket. Shpresojme te kalojme mire sebashku, dhe do ta bejme te madhe eShqiperine se bashku. Sebashku me partite e tjera ne mund te kemi suksese. JO GRINDJEVE! Vetem pune. Sic ka thene dhe i madhi Naim Frasheri: Pune pune, nate e dite qe te shohim pakez drite. Merreni shembull kete cka thash 😉.

POSTI IM NE ZiP
Posti i imi ne ZiP e pate dhe larte qe jam Zedhenes (Spokesman). Kete pune e zgjedha se pak a shume kjo domethene truri i partise dhe me pelqen kjo pune se ka te bej gjera me shtimin e lojetarve ne parti, ndihma e lojtarve ne loje, te shkruaj artikull e shume gjera te tjera te vecanta. Ne te gjithe jemi nje grup i mire se bashku. Ju ftoj dhe juve qe te hyni ne partine tone te dashur 🙂. Dhe mos hyni sa per numer se nuk ju deshirojme ashtu, ne ju duam aktive ne mbledhjet tona nese hyni ne partine tone 🙂.

Kush don te dergon ndihma per lojetaret e rinj le ti jep ketu: http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/6275881

Me respekt,
 

Komentarji

ArnoldDjin
ArnoldDjin Dan 1,828, 05:47

BIG VOTE

MeDzeLi
MeDzeLi Dan 1,828, 05:55

V dhe suksese .

ATDHEU mbi të GJITHA

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,828, 05:59

Bravo te lumt 😉
Shkrimtar te kam 😛

Lucifer aka Biuy
Lucifer aka Biuy Dan 1,828, 06:10

V

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,828, 06:37

NO COMMENT

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dan 1,828, 07:05

Qent le te lehin karvani vazhdon perpara

Edini
Edini Dan 1,828, 09:06

@BrigoCorleone fol me fakte jo me sende palidhje

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,828, 11:21

O djema te dashtur mos arxhitni fjal me ket, ne do vazhdojm sipas rruges tone dhe do trregojm burrni per te gjitha senet, jo qe te bejm DELETE COMMENT kur sna vjen mire.
Ku njeri nuk e meriton pergjgjen ton.
Per tashti jemi duke vazhduar mire. Nj per gjith, gjith per NJE!
Urime te gjithve.

Sle7en
Sle7en Dan 1,828, 13:41

bravo v

Andiroid
Andiroid Dan 1,829, 14:39

V Suksese

Atdheu Mbi Te Gjitha x2

armandshala
armandshala Dan 1,830, 23:33

klikoni dhe lexojeni...shume e rendesishme..
http://www.erepublik.com/sq/article/une-kam-nje-enderr--2162282/1/20

Tirona Warrior
Tirona Warrior Dan 1,830, 02:42

big vote

Erlindi
Erlindi Dan 1,830, 04:34

vot 😃

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.