Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Perse???

Dan 1,838, 16:39 Published in Albania Albanija s strani Edini

Pershendetje, se pari.
Nuk e di perse por ka qe ca dite qe mua shpejt po me shkojne tanqet q7.
Sot skam hy qe ca dhe hyra tash dhe vetem 4 hits bera, a kam blere vetem 2 tanqe q7 qe domethene 20 hits. Sot vetem me 4 hits me u harxhuan te dyjat, Si ka mundesi??? Fuck Adminat e Lojes. Ka dikush qe ma shpjegon kete 😡?

 

Komentarji

Nektari0s
Nektari0s Dan 1,838, 16:50

Hit per tanket nuk jan sa her shtyp ti butonin fight.
Fight mundet te doje 3 here hit nga ana jote.
Ato 3 her merren nga hitet e tankut.

Andiroid
Andiroid Dan 1,838, 16:50

varet vlla se sa strength ka pas kundershtari dhe me ça arme ka liftu.
Ti ke shume pak strength ne krahasim me lvl qe je kshu qe nese te del perball nje kundershtar ne 1.450 str dhe me nje q7 eshte normale qe do harxhosh me shume energji dhe arme per ta vrare

Mundohu te rritesh ne strength se ajo eshte me e rsndeshismja ne loje, jo kalimi i liveleve
Kur te behen uljet e palestrave mundohu te perfitosh dhe ti besh upgrade te pakten deri ne q4 asaj qe eshet free...

Edini
Edini Dan 1,838, 16:54

Faliminderit te gjitheve.
#Andiroid
Vlla flm qe me tregove, sa per pak strength skam qene aktiv ne loje dhe si kam mbrri lirimet dhe kam pasur pak gold. Tash morra ca gold prej medaljeve dhe e bera q2. Se di nese do arrij ndonjehere ta bej q3 😕.
Faliminderit gjithashtu #Nektarios.

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.