Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Mirupafshim !

Dan 1,914, 13:13 Published in Albania Makedonija (FYROM) s strani AqifPasha

Te nderuar antare te PR . Sot po le mandatin 1 mujor dhe siç mund ta keni vene re nuk kam ndermend te kerkoj nje te dyte.
Me kete artikull deshiroj te bej nje permbledhje te impenjimeve dhe rezultateve te muajit te kaluar.

1- Arritem te mbajme asamblene e pare te pergjithshme, ku pjesmarrja ishte e mire.

2- Votuam ne menyre demokratike Statutin e Partise Revolucionare, me sistem te drejte ku gjithsecili prej jush u pajis me kod personal per te votuar.

3- Deshtuam ne zgjedhjet e pergjithshme per te qene ne top 5 partite e vendit dhe per kete mbaj perjgjegjesi te plote per 2 arsye : nuk arrita te bindem te krijoj multi dhe te blej antare ashtu siç beri njera nga partite e tjera (flas per PEA), dhe e dyta, nuk kam aq miq ne partite e tjera dhe ti bej thirrje qe ne minutat e fundit te lene partite e tyre dhe ti bashkohen partise sone vetem per numer (flas per Labern, festimbeqa, pra simpsons....).

4- Arritem te krijojme nje bashkpunim te mire me LeA per ti mbushur mendjen ujku76 (dhe ketu duhen falenderuar njerez si Lilo1 dhe jonkastrioti) qe te kandidonte per president te eShqiperise. Dhe mbeshtetja jone ishte shume e vyer. Fituam te gjithe se bashku, per te miren e eShqiperise.

5- Personalisht kam ngelur i zhgenjyer ne keto ditet e fundit sepse ne pergjithesi kryesia dhe antare te Partise kane qene te pergjumur duke injoruar mbledhjet tona.


Ne fjale te fundit, i uroj kujtdo qe do te fitoje, pune te mbare.
Duke shpresuar qe te keme lene diçka per te miren e Shqiptareve, ju pershendes dhe shihemi verdalle.

Me respekt
AqifPasha

 

Komentarji

Armando Celiku
Armando Celiku Dan 1,914, 13:14

ahhahahahahhahahahahahha voteeeee 😃

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dan 1,914, 13:19

I madhi Aqif Pasha kush ka lexuar pak per kete figure ne RL do te thonteee.
APSOLUTISHT COPY PASTE .

Suksese ne vazhdim patriot . Te keshilloj te angazhohesh pak ne ushtri sepse do te argetoesh me shume .

o7 Aqif Pasha

Andiroid
Andiroid Dan 1,914, 14:22

AqifPasha çdo gje qe ke ber gjat ketij mandati tek PR ka qene per tu admiruar.

Te Falenderoj ne emer te LeA-s

Respekte miku im o7

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,914, 15:37

Rrofsh Andi ... nuk po di si te falenderoj per keto fjale.
Do vazhdojme te gjithe sebashku per te miren e Shqiperise.

Respekte edhe ty dhe per punen tuaj te admirueshme. Beji te fala te gjithe antareve te LeA.

Snooop Lion
Snooop Lion Dan 1,915, 06:39

Operacioni top 5 😃

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,915, 08:06

ahaha snoopi 😉 😉 njish.

alkedsh
alkedsh Dan 1,915, 09:03

Aiqfpasha pse nuk shkriheni me nje nga partite qe jeni me afer,punoni me mire behet me kollaj loja per te gjithe,se partite jane me 200 antare max,(pervec multi)

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,915, 09:20

@alkedsh , nuk eshte ide e keqe. Po nuk besoj se realizohet kollaj.

alkedsh
alkedsh Dan 1,915, 10:18

ide ishte. une akoma se kam kuptuar sistemin e partive ne eshqiperi jane si organizata private dhe kane nje program te gjitha ,demagogji dhe asgje konkrete.klm

samenamenonameless
samenamenonameless Dan 1,916, 03:40

V+S ... shifena verdall qife

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.