Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Military Unit "House of Hasa" nis punen

Dan 1,899, 04:38 Published in Albania Makedonija (FYROM) s strani Kris the Intriguer


Duke marre parasysh se sapo kane ardhur dhe lojtaret e rinj besojme se ky eshte momenti i duhur per ta hapur MU-ne tone dhe per shqiptaret.

Jeni te mireseardhur ne Shtepine e Hasave.
http://www.erepublik.com/en/main/group-show/2830
Ne do shperndajme supplies, dhe antaret tane do marrin 5 Q7 arme.
Nuk eshte e rendesishme cfare niveli jeni, cfare ranku keni.
Kushtet e vetme jane:
1. Te jeni gjak shqiptari (dhe familja jone perbehet nga antare shqiptar)
2. Te jeni MEMBER i MU-se.
3. Te keni kryer 25 kills diten e meparshme

Nuk eshte nevoja te dergoni mesazh per t'ju ardhur supplies, do ju vijne armet automatikisht cdo dite nese plotesoni kushtet. Cdo shqiptar eshte i mirepritur, pa dallim niveli, ranku partie etj etj.

Shpresoj te beheni miq te eFamiljes tone dhe ti sjellim lojes kenaqesine e nje here e nje kohe.

Hail the House of Hasa!
 

Komentarji

Gentrit Shahini
Gentrit Shahini Dan 1,899, 04:56

Jom Capitan ne DIV 3 se isha hy ne kete MU gjithe te mirat Kris Hasa #Respekt

Dio Wolf
Dio Wolf Dan 1,899, 05:32

Suksese

CYANlDE
CYANlDE Dan 1,899, 05:46

Suksese Djema

Sei Kaon
Sei Kaon Dan 1,899, 05:53

o7

A E N E A S
A E N E A S Dan 1,899, 08:53

o/

Krye Qendra
Krye Qendra Dan 1,899, 09:49

o7

erjol1
erjol1 Dan 1,899, 13:27

Suksese

Nameless99
Nameless99 Dan 1,899, 17:04

Suksese, sa me jetegjate qofte familja, e sa me numerike qe gjithe shqiptaret te kene mundesi te marrin ndihma, t'i leme prapa kohet kur shqiptaret iknin ne emigracion e luftonin per te huajt se ne Shqiperi s'kishte arme.

sulmuesi
sulmuesi Dan 1,900, 23:23

Po hap nje bebe MU per lojtaret e rinj. Po paret ku i gjeti nje bebe se me sa di une nje 14 vjecar nuk ka Credit Card???

Zzo0mlesS
Zzo0mlesS Dan 1,900, 03:28

Nuk po me plq kjo ideja e mu-s sepse ti po mundohesh ti ndash lojtaret e rinj nga Mu-te e shtetit
Per mendimin tim nuk eshte gje fare e mire

Atdhe2
Atdhe2 Dan 1,900, 03:57

Strategjia e Krisit eshte e qarte,ai do qe te marre sa me shume te rinj ne MU,t'u jape supplies,ne menyre qe ata ta perkrahin ate politikisht pasi te rriten dhe pak.Plan i mire,kris dinaku,te mashtrosh te rinjte,po neve sna e hedh dot 😉

MDejzi
MDejzi Dan 1,900, 04:21

o7

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dan 1,900, 04:23

atdhe2 ti ne fakt qeke i vjeter shum e sta hedhim dot, 5 dit paske ne loj hahaha. Megjithate meqe deklarohesh si i vjeter je nje multi pa dyshim lol.
Fuego195 nuk po i ndaj lojtaret nga MU e shtetit, pas se gjithash thash qe MU-ja esht e hapur per gjith shqiptaret dhe te tilla MU private ka plot...Mos te ter po e bejn per arsye politike?

Zzo0mlesS
Zzo0mlesS Dan 1,900, 05:33

une mendoj se po e beni per arsye politike sepse 1)pse eshte e nevojshme te hapen me shum MU duke pasur te shtetit 2)personalisht nuk fiton asgje3)shpenzon goldin kot kur ke mundesi te ndihmosh ndonjerin4) po e ndani eShqerine ne shum politika te ndryshme qe nuk eshte e nevojshme
Flm

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dan 1,900, 05:50

un MU-ne e kam ber per qef, per kenaqesi personale, sepse qe kur jam marr me politik e jo me ushtri me esht merzit erep. cfare duhet te fitosh personalisht? gold, all, arme, food? cte duhen kto? un lojen e luj per qef dhe e mendoj nje mu si anti stres. nese ste pelqen qendro larg sepse skam pse jap llogari se cfare bej ne kte aspekt. flm

BubullimaAl
BubullimaAl Dan 1,900, 06:35

Suksese vella v+s

Andiroid
Andiroid Dan 1,900, 09:56

V Suksese o7

Shperndaje kete form ne MU tende: http://goo.gl/3FxEe qe lojtaret 21-25 te marrin ndihma.
Ndihmat do shperndahen çdo dite mbas ores 21:00 dhe çdo lojtar do mari nga 200 food q5 ne dite.

Nuk eshte nevoja te saktesohet se nga vijne ndihmat.

Zzo0mlesS
Zzo0mlesS Dan 1,900, 10:06

Kris vlla nuk te thash qe te besh ate qe po them une po po te them se po i ndan Shqiptaret ti mund te luash per cef por ka edhe rendesi kjo loj

iCask
iCask Dan 1,900, 11:57

Suksese 🙂

EFALB
EFALB Dan 1,900, 14:21

Mire Kico suksese
Por ajo logoja ne krye te jep pershtypjen me teper te ndonje Njesie Farmaceutike sesa Njesie Ushtarake.

PHARMACEUTICAL UNIT
House of Hasa

PHARMACEUTICAL UNIT Commander
Kris Hasa

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dan 1,900, 14:22

flm Andiroid, do e permend dhe ne artikullin tjeter te MU-se.

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dan 1,900, 14:24

pikachuku flm per kritiken e goditur, megjithate sic nje farmaci ka synimin te mbroje njerezit nga semundejt pak a shum ai do jet dhe qellimi yn. megjithate logoja do persoset se shpejti, do behet ne forme Coat of Arms, sidoqoft simboli kryesor do te jet ai qe esht:)

Atdhe2
Atdhe2 Dan 1,901, 02:22

Sjam multi por jam rikthyer ne loje,o bythe e zgjuar.Pasi thua qe je lodhur nga politika,pse je ende ne krye te partise nacionaliste.Si duket,kenaqesi personale e quan percarjen e shtetit.Ky lloj i njerezve kane deshtuar me pare,dhe do te deshtojne perseri.
Rrofte Shqiperia,poshte mashtruesit!

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dan 1,901, 02:38

sic te thash nuk i jap llogari njeriu per kete se si takon kujt.
aq me pak ty skam pse te jap llogari as per Partine e as per MU-ne sepse ske lidhje me to....mesohuni te mbani vendin qe ju takon dhe mos fusni hunden e madhe ne vende qe sduhet

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.