Okolje ON/OFF

Join the new world

 

ky artikull eshte per zemren time crazy alboz

Dan 1,914, 15:07 Published in Albania Srbija s strani mami titit 1

CrazyAlboz ti je dashuria ime ne erepublik.Kjo eshte dashuri chati qe un e quaj dashuri reale me ndjenja pa genjeshtra dhe vetem harmoni midis nesh .un dua ta takojsa m shpejt ti shpreh ndjenjat e mia dhe te martohemi zemer mund te bejm dhe femije pastaj shpirt . Un thjesht te dua jam nji vajze me ndjenja ne fakt jam mami dhe kam nji cun me emrin Titi po se besoj se do e kesh problem se jam e ndare nga buri 😁 te dua zmr

 

Komentarji

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,914, 15:13

Hahahghahahhaahahahahhahahhaahahahahaha o te keqen e zemres tate! Po mi do takohemi ghahahhahahhahahadfcfghxv Vdiqa ty qesh!!!!!!!!!!!!! uauauuauauua po qaj per zotin 😃 ahahaha

mami titit 1
mami titit 1 Dan 1,914, 15:20

do te te zhvesh komplet kur te takohemi zmr :heart:333

Annie ann Dan 1,914, 15:15

Komentar je izbrisan

Dible21
Dible21 Dan 1,914, 15:16

hahahahahahahahhahahahahahahahaahahahahha @mami titit boje ehusband crazy Alboz ca pret 😁)

LiL Serxhio
LiL Serxhio Dan 1,914, 15:16

hahhahahahahahahahahahahahahahahaha qqqrrrrr hahahajahahahaha crazy t zun hallet tani

DarDan 81
DarDan 81 Dan 1,914, 15:17

hahahahaha...Big up for mami titit 😃

Axha Shnjeq
Axha Shnjeq Dan 1,914, 15:19

hahhahahaha hhahaha

mami titit 1 Dan 1,914, 15:20

Komentar je izbrisan

Armando Celiku
Armando Celiku Dan 1,914, 15:24

ahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahah mami titit nr 1 😃

Dible21
Dible21 Dan 1,914, 15:41

Dashurit e medha duke qeshur fillojn si dhe vet komedit.... cit Pirro Cako 😛

ArnoldDjin
ArnoldDjin Dan 1,914, 15:46

ahagghaaghaahaghaghaghaghaghaghgahgahgagahgahhgagahgahgagaagaggagahhaggahgagghaaggaaggahhaghgaghaghahaghgahgaghahgahaghaghagh me rob shpie jom mek fare,mos vdeksh kurr o plaka titit...

Andiroid
Andiroid Dan 1,914, 15:47

hahahahahahah qr sa e modhe hahahahahahah Meriton Top5

Crazy hajd se ske per tu llodh shume se e paske çunin gati 😛

Hail mami titit o/

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Dan 1,914, 15:51

xDxDxDxD Turpë të kesh CRAZY nqse e refuzon dash'nin xD

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,914, 15:54

ahhahahahahhahahahhaha sapo fola ne skype ça femne re!!!!!!!!!!! 😃

enzq
enzq Dan 1,914, 15:56

Opaaaa Mami Titit, e drodhi dhe Crazy Alboz

hahahaha

KRIMIKO
KRIMIKO Dan 1,914, 15:58

Ehhh kesaj I thojn me te ba burr me zore XD

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,914, 16:05

Akoma skam gjet se kush eshte por amo, me e gjet do ju a leshoj nj xhiro krejtve!!!!

mami titit 1
mami titit 1 Dan 1,914, 16:09

o zemer po un jam vetem e jotja si do me leshosh ashtu muaaa 😕

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,914, 16:13

Jo mi se nuk kuptove gje ti, se kisha per tyve por per makinen e re.

ujku76
ujku76 Dan 1,914, 18:04

hahahhahah aghahghghghghghhh ohhh sa e forte kjo. kishim kohe pa qesh me lojen. hej dreq, qe me shume stres se kenaqesi po na sjell.

Mos vdeksh kurre o mami titit!

Andiroid, njish je ene ti me ate koment.

O crazy, pyte i her ca moshe ka, se mos bo vaki eshte ne menopauze.... E ke pyt sa vjec e ka titin me se mos te rrafi?

Altaer
Altaer Dan 1,915, 00:24

hahahah

Kthetra Alb
Kthetra Alb Dan 1,915, 02:04

VVV

LiLo1
LiLo1 Dan 1,915, 03:01

hec mer qen gjete dashurin e vertet ne eRepiblik ishalla se therret Platon ne dasem se te jep ban pastaj ahahahhahaha

CYANlDE
CYANlDE Dan 1,915, 03:12

hahahhahah edhe ky sen mra me pa hahahhaha 😛

Crazy bone ushtrime vlla ushtrohu fizikisht se paske pune 😛

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,915, 05:19

O djem te shikoni fotot e asaj!! Una jam çmen! ça derr pi*hi 😛 ahahahahhahahahhahahahha

enzq
enzq Dan 1,915, 17:06

mos tka cu nai foto pornstareje mer 😛

Rorschach C
Rorschach C Dan 1,915, 15:28

ku ja pe fotot ti mer???

Labern
Labern Dan 1,915, 16:08

haha :A

Rrapo
Rrapo Dan 1,915, 16:54

hahaaxjhhdtgkjhglkhoffaaaaaaahahaaa

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dan 1,915, 23:53

plasen cokollatat edhe kteeejj.....

BubullimaAl
BubullimaAl Dan 1,916, 00:50

O mami titit ke dhe ndonje te njohur per mua? ndonje qe te ket kalamnjt gati qe te mos lodhem????hahahhahaha sa e madhe,mos vdesh kurr

Last Life
Last Life Dan 1,916, 01:20

pse mi plaka titit qeke ti? titi qe ka pas shit parakople makinash aty perball bertit lutit? eeee.

ujku76
ujku76 Dan 1,916, 02:26

kush me? ai qe ka shpine perballe komshiut e?

BubullimaAl
BubullimaAl Dan 1,916, 01:44

o lignja,mos eshte ai qe ngjante si gerdall?

Last Life
Last Life Dan 1,916, 06:16

ai esht ai, cuni jarit ati me syze n tiron t re 😛

Olsius
Olsius Dan 1,916, 12:57

Kjo oshte shoqe me Llonin e Kajes, weeeeeeee e gjeta kush shte mami Titit, eshte Guria meeee! Kushe e ma men Titin e Guries, ka qen me shok me Llon e Kajes dhe Titin e Meremes! 😉

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.