Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Kerkese dhe keshille prej jush!

Dan 1,899, 12:48 Published in Albania Makedonija (FYROM) s strani AqifPasha

Te nderuar antare te Partise Revolucionare .

Pas pak ditesh do te perfundoje mandati presidencial i Labern. Kishte ç'kishte ato te vetat por gjithsesi mendoj se nuk do te largohet nga lufta per Liri e te gjithe Shqiptareve. Nuk dua fare te bej retorike politike per te kaluaren por po mendoj seriozisht per te ardhmen duke ju kerkuar mendime per te tashmen.

E tashmja eshte qe neser ose pasneser duhet te dalim me nje qendrrim te qarte unikal dhe gjithperfshires te grupit tone, per kandidatin me te mire per President.

Ka 2 alternativa per mbeshtetje zyrtare nga ana jone, ose te mbeshtesim ndonjerin nga kandidatet e partive te tjera, ose te mendojme per kandidatin tone.

Ju lutem qe gjithsecili te leje nje koment te shpejte me enje emer te caktuar. Eshte shume e rendesishme qe te gjithe te jepni nje mendim. Normalisht qe eshte gjithçka e hapur dhe çdo Shqiptar mund te permendet si kandidat potencial.

 

Komentarji

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Dan 1,899, 12:52

AqifPasha & DardanH for CP

A E N E A S
A E N E A S Dan 1,899, 12:57

Zgjidhni nje kandidat qe ta kemi te tera partite...

kushtrimzz
kushtrimzz Dan 1,899, 12:57

Gjilani1233 per President : D

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,899, 12:59

Gjilani , jo para se ti kthesh ato ALL qe i ke marre ti 😛:P:P:P 😃

illegal name002
illegal name002 Dan 1,899, 13:01

bravo aqif 😃 kushtrimzz flm per purkrahje 😃

DarDan 81
DarDan 81 Dan 1,899, 13:05

A E N E A S ose Ujku76 😃

Dible21
Dible21 Dan 1,899, 13:50

loris mass xP

Tirona Warrior
Tirona Warrior Dan 1,899, 14:16

ujku 76

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,899, 14:18

ujku76 do ishte ideal per unitet.

AlbMuslim
AlbMuslim Dan 1,899, 16:23

ujku76

Arius argiri
Arius argiri Dan 1,900, 00:20

UJKU76 !!!!!!! NJE PRESIDENT PER TE GJITHE! PRESIDENTI I BASHKIMIT KOMBETAR!

cobra26
cobra26 Dan 1,900, 03:37

UJKU76:d

spiderwii
spiderwii Dan 1,900, 04:41

Ujku76

LiLo1
LiLo1 Dan 1,900, 06:02

o quna me sa di un ai eshte terheq pra menyra me e mir eshte qe te diskutohet tashi kto 2 dit sa nuk eshte von gjithsesi secili ka mendimin e vet

LiLo1
LiLo1 Dan 1,900, 06:06

eeee bonu icik te ndershem Kris Hasa per cp

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Dan 1,900, 06:32

Poshte lilo1 !!

Gjilani per Cp


\o

jonkastrioti
jonkastrioti Dan 1,900, 06:37

Ujku76 ose Ujku76 😃

Kalameet.DS
Kalameet.DS Dan 1,900, 08:45

Ujku76

Armando Celiku
Armando Celiku Dan 1,900, 09:30

ujku76

Psycho KS
Psycho KS Dan 1,900, 12:01

ujku76

Zgjlm
Zgjlm Dan 1,900, 12:45

Erosi.

Boom3ranG
Boom3ranG Dan 1,900, 13:20

mem ndegju mu edhe pse sjam antar i ksaj partie per mendimin tim ta Bejm Peyonin CP

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,900, 13:34

Peyoni nuk eshte kandidat i keq ... por ndoshta kete here do na duhet nje luftetar i madh... legjende ... i kalibrit te Eros , ujku76 ose maxxyy .
Gjithsesi , ky eshte mendimi im personal dhe nuk po flas ne emer te PR ne kete koment .

T R A C E
T R A C E Dan 1,900, 14:43

Arius Argiri

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.