Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Faleminderit edhe Urime

Dan 1,905, 07:43 Published in Albania Albanija s strani KOSOVA PEYONIEdhe me korupsion e blerje votash nuk mund fitova ket muj mos me thuni qe kemi hup traditen e korupsionit SIMPSONSAT 😃 ...


Amathos (altinks ) Presidenti i partis blen vota per kandidatin e vet

Kris Hasa pranon me shit voten e partis PN per votime
Ne ket foto nuk mundet te rezistoj Cerciz.Topulli te mos pranoj oferton ton per votime pra i fut edhe ky duart ....Keshtu qe pas rezulltateve te ngushta 10 - 0 ja uroj fitoren mikut tim Ujku76Urime per postin e Presidentit te eShqiperise Ujku76 pune te mbare
Deshta te faleminderoj te gjithe ata qe me votuan edhe qe nuk me votuan
PEYONI


 

Komentarji

kushtrimzz
kushtrimzz Dan 1,905, 07:45

o/

kiss

maxXxy666
maxXxy666 Dan 1,905, 07:45

Trego qe je i Pejes e Pranon Humbjen....


Brravo PEYONI

MDejzi
MDejzi Dan 1,905, 07:45

Je i madh oj Shqipe

DarDan 81
DarDan 81 Dan 1,905, 07:48

Respekte o/

Korab Zhara
Korab Zhara Dan 1,905, 07:52

bravo bre 🙂 ma i miri je 🙂

erjol1
erjol1 Dan 1,905, 08:00

Rrespekte...

Boom3ranG
Boom3ranG Dan 1,905, 08:08

Brravo ! pres mendimin e ariusit per foton a ka naj koment

DiegoIceAge
DiegoIceAge Dan 1,905, 08:11

shifet djal evrope vlla del publikisht e uron kundershtarin hahahahahaah bravo
kjo na ka mungu ne tash besoj se do te ndjekim secili nga ne keto veprime burrerore pra edhe nje her bravo dhe suksese ....

Ujkut i uroj postin dhe pun te mbare

Ajkuna
Ajkuna Dan 1,905, 08:26

URIME presidentit te ri,

URIME per artikullin ndryshe,

URIME urime

MaestroAkel
MaestroAkel Dan 1,905, 08:36

bravo peyon

LmBigger
LmBigger Dan 1,905, 09:16

Peyon o7..
ujku urime man 😃.. kjo frym e ndihmon Shqiperine

RajuB
RajuB Dan 1,905, 10:26

o7 pejanski

iPanchO
iPanchO Dan 1,905, 10:34

te ka ebija dragueeee o/

Arius argiri
Arius argiri Dan 1,905, 11:02

FITOREEEEEEEE! FITOREEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TASHME NUK KA ME ARSYE PERSE TA MBAJ TE FSHEHTE!
QELLIMI QE KISHA U ARRIT!
PAS ARIUS ARGIRIT DHE PEYONIT FSHIHET I NJEJTI PERSON!
"PUNA E KOMISARIT ISHTE NJE LOJE !!!!"" THOT NJE PERSONAZH I NJE FILMI SHQIPTAR QE NE KETE RAST MUND TE THOSHTE...
"PUNA E KANIDATURES SE PEYONIT ISHTE NJE LOJE QE KANIDATI I OPOZITES TE FITONTE!!!!"
DHE TASHME SAPO I DHA FITORES OPOZITES ARIUS ARGIRI ALIAS PEYON KREU EDHE DETYREN E DYTE TE TIJ...
NDRYSHIMIN E EMRIT TE PARTISE SE SIMPSONSAVE!
POR ARIUS ARGIRI (PEYONI) KA EDHE NJE DETYRE TE TRETE PER TE REALIZUAR QE PER MOMENTIN SIGURISHT NUK MUNDEM TJU A ZBULOJ!!!!!

ujku76
ujku76 Dan 1,905, 11:04

Peyoni eshte fantastik por c'e do qe s'pranoi te behej zv. CP. Ma prishi pak qefin...

Falemnderit per urimet te gjitheve.

Edhe ty Peyanovski falemnderit vecanerisht per garen e denje dhe me klas qe patem kenaqesine te ndanim. Te uroj me shume fat garen e ardhshme (cdo muaj nje president te ri, do i bie rradha te gjitheve 🙂.

Suksese Shqiperise ne loje. Ti japim dajak serbve sic e meritojne.

enzq
enzq Dan 1,905, 11:17

Respekte Peyoni o/

Ana Ismajli
Ana Ismajli Dan 1,905, 11:36

Cfare trima 😃

LavaMelts
LavaMelts Dan 1,905, 12:12

Heren tjeter o7

A E N E A S
A E N E A S Dan 1,905, 12:37

Rrespekte vlla o/

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dan 1,905, 14:55

KAAAAAA sa inat po me vjen a duhet me ti kthy eurot prap peyoni ????

Arius per here te pare ne historin e kesaj loje po qesh me nje nga komentet e tua ahahahh .

Me ne fund kjo loje po merr nje rruge bashkpunimi .
Ju dua te gjithve altinin ma shume se doren e kishte te madhe edhe euro ne toke nuk la me ra HE HE

jonkastrioti
jonkastrioti Dan 1,905, 15:03

o7

EFALB
EFALB Dan 1,905, 15:11

o7

JUNIORALB
JUNIORALB Dan 1,905, 15:24

o7
peyon i fort je

ujk urime

Fisnik Shaqiri
Fisnik Shaqiri Dan 1,905, 16:31

OpaPejaStyle 😃

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Dan 1,905, 17:21

Bravo Peyo

erodial
erodial Dan 1,905, 20:01

Respekte Peyoni VTLK

Afrodita Mf
Afrodita Mf Dan 1,906, 06:06

Respekte per sjelljen elegante qe po tregon Peyoni!
te kishe pranuar vendin e zv presidentit ishe treguar akoma edhe me fisnik, por e mira ska fund siç i thone : p

BubullimaAl
BubullimaAl Dan 1,906, 09:42

Respekte peyoni, urime je tregua njeri i madh,uroj qe te gjith te marrin pak nga ty. Respekte

BIGMEF
BIGMEF Dan 1,907, 01:32

hahahaa

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.