Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Dua mendimin tuaj .

Dan 1,904, 12:41 Published in Albania Albanija s strani Cerciz.Topulli

Dua mendimin tuaj per nje ceshtie qe i perket te ardhmes .
Per ceshtien e politikes . A te merem serisht me politik apo jo?
Por kesaj rradhe dicka me ndryshe jo aq radikal sa heren e pare 🙂

Pse vjen ky mendim ?
Pas takimit qe u be ne tirane . Me miqte nga Kosova,Ilirida dhe Shqiperia. Pash qe nuk i kisha kundershtar por vellezer te nje gjaku .
Kjo nuk do te thote qe do te heq dore nga e ashtuquajtura opozit dhe te kaloj nga nje krahe ne tjeterin . Por do te bej nje politik me te paster , dhe me te drejte . Sic i ka hije ketij emri qe une po perdor Cerciz.Topulli.
Jo per gje por kure e shikoj ne profil No political activity . Se si me behet mishi 😛 . Jam mesuar te lexoi gjithmone Partia Revolucionare .
E di qe u bera edhe une si puna e trimit EROS 😛 qe sa here thote do le lojen , te nesermen turret tu ble gold e tu luftu per eShqiperin 🙂.
Une po e bej me politiken .
Por nqs komentet ne kete artikull thone mos u merr une nuk do merem .
SHPRESOJ TE ME JEPNI LEJE 😃 .

PR me prit se po vij 😃 .

Cerciz.Topulli

 

Komentarji

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,904, 12:44

v1

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,904, 12:47

Po ske pse kerkon leje per mendimin tim. Pastaj ne ketu mjafton te mbajme gjakun e ftohte dhe te veprojme me llogjike te paster. Pa i bere hile te tjereve, sepse siç e the vete ... te nje gjaku.

Me te njejtin qellim dhe me rruge te drejte dhe fisnike.

Respekte .

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dan 1,904, 12:52

Te kthehesh dhe fuqishem madje:P

Dible21
Dible21 Dan 1,904, 12:52

po futu mer ca pret 😛

jonkastrioti
jonkastrioti Dan 1,904, 12:54

Te gjith kena drejt te japim mendimin ketu 🙂 o7

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dan 1,904, 12:56

O jon burri normal MENDIMET e ish Cp-ve do ti numeroj sa per 2 😛

maxXxy666
maxXxy666 Dan 1,904, 12:57

Haha Cerciz

jonkastrioti
jonkastrioti Dan 1,904, 13:00

Cerciz leri ata ish CP po meru me CP 😛

CmenduriaMB
CmenduriaMB Dan 1,904, 13:02

Je i lire te besh ate qe ndjen vlla!Nese deshiron te rikthehesh ne politike nuk ke nevoje per mendimet e te tjereve,thjesht hidhu ne te me fuqishem se kurre 😉
Te uroj sukses ne karieren tende politike!

ujku76
ujku76 Dan 1,904, 13:02

AqifPasha +1

Mbaje me nder e mos e turpero emrin e Cerciz Topullit se eshte nga figurat me patriotike qe ka nxjerre kombi yne.
Para se te besh nje veprim pyete veten - Cercizi si do vepronte?

Tani futju punes se vendi ka nevoje per njerez te afte, te ndershem dhe patriote!

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dan 1,904, 13:02

Eros Djali mos mu merzit se ta kam permend emrin 😛 po te dy lesh po lem 😛 (klitoni92)

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,904, 13:03

Cerciz amon veç ne politik mos u kthe se ishim mire pa ty!! 😛 ahahhahaha
O vlla edhe pa dashje te gjith miren me politik ske ça i ban,e ke ne gjak!!

OLDStrategy
OLDStrategy Dan 1,904, 13:04

sigurisht qe duhet kthehesh

Sei Kaon
Sei Kaon Dan 1,904, 13:04

Hajde o burr, c'e vret mendjen duke pyetur se nuk te thote njeri mos u kthe!

bushiAL
bushiAL Dan 1,904, 13:04

opo futiu cpret me

Andiroid
Andiroid Dan 1,904, 13:05

O Cerciz ça te thot vllai jot!
Politika i ka ngel ksaj loje, se ekonomia ka shku per lesh, ana ushtarake po ashtu... te pakten kalojme kohen tu u mor me llafe ; )

Nje keshille: Nqs do rikthehet te meresh me politike beje ne menyre te paster! Mos mbajt anen e ndonje shoku por mbaj anen e asaj qe eshte e drejt (cila do qofte)

Respekte vlla

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dan 1,904, 13:06

Ujku76 fjale me vend me the do ti ve vath ne vesh .

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Dan 1,904, 13:06

ohh Komandanti92...je njeri nder politikanet me te sukseshem ne eShqiperi, ti ke aftesi te vecanta ne ePolitik dhe Pa opozit shteti nuk funksionon ...

Dhe mos gabo te ikesh prap `besa-bese`

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Dan 1,904, 13:08

Cerciz ta ndaloj te futesh ne politik 😛

Suksese vlla o/

maxXxy666
maxXxy666 Dan 1,904, 13:19

Cerciz jo spo merzitem qe me ke permend se ashtu eshte

Sot krejt diten nbanes p.sh cka me Bo me hy ne FB

I ke se paku per nje or 100 Foto qe ta lodhin per nje Like

E mos ndi KLitoni me mir kthehu ne Politik se sa nFB me jep like....

iBoletin
iBoletin Dan 1,904, 13:30

nese do kyqesh ne partine time; Mire se vjen, per ndryshe ske cka lyp ne politik 😛

😃

Arius argiri
Arius argiri Dan 1,904, 14:40

komandant ky arsyetimi jot me ngjan ca le te themi i pavlefshem ...
eshte si te thuash te gjendesh me nje grup shokesh te cilet vendosin te lozin futboll dhe ti te thuash une do rri pa lozur se edhe keta te njeres dhe tjetres skuader i kam shoke!!
Sigurisht qe shoket e tu kur tu a thoje kete do te te shihnin me habi se edhe ata vete jane shoke mes tyre po kjo nuk ka asnje lidhje me kenaqesine qe te jep antagonizmi ne loje !ne kete loje politika eshte nje nga aspektet e lojes dhe nese nuk perfshihesh ne te humbet gjysmen e kenaqesise !!!

enzq
enzq Dan 1,904, 14:44

Ca t'thot vllai jot s'tndimoj dot, ti e di

Sa per politiken e paster, per mendimin tim, veshtire te kete politike te paster, si ne loje si ne RL, gjithmone do dali nai pisllik ne politike se sben 😛

kushtrimzz
kushtrimzz Dan 1,904, 18:15

ntakim the qe je pensionuar nga politika 😛

Hjg vlla,se nuk ke nevoj te kerkosh mendimin e askujt se me cka don me u marr ti personalisht,eshte qejfi jot,loja jote : )

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dan 1,905, 03:43

Epo per haier na qofte 🙂

ujku76
ujku76 Dan 1,905, 04:18

Arius +1

LiL Serxhio
LiL Serxhio Dan 1,905, 12:56

rikthehu he burr 😃

Catatumbo
Catatumbo Dan 1,906, 03:58

Gzuar Cerciz 🙂

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dan 1,907, 03:09

Te ngelte ne fyt Festimbeqa : P

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.