Okolje ON/OFF

Join the new world

 

[NM] Misijos naujokams!

Dan 1,896, 04:50 Published in Lithuania Litva s strani Naujoku Ministerija

Nors šventės ir baigėsi, tačiau Naujokų Ministerija toliau vykdys misijas su padidintais daviniais bei tam tikrų apribojimų nuėmimais. Užsiregistravusių ne kalnai, todėl tikimės kad tokio pačio dydžio dovanėlės privers jus būti aktyvesniais.

Naujokų ministerija skelbia programą naujokams iki 30 lygio (lvl), kurie registravosi 2012 arba 2013 metais. Žaidėjai įvykdę MISIJĄ gaus apdovanojimą. Bet tai ne vienintelė nauda! Jis taip pat išmoks ir kai kurių naujų žaidimo elementų. Dalyvauti gali tik Lietuvos piliečiai.

Norėdami vykdyti misiją, VISŲ PIRMA turite jai užsiregistruoti paspaudę geltoną mygtuką „Noriu dalyvauti“. Vieną misiją galima vykdyti tik vieną kartą. Misijas žaidėjai gali rinktis kokias nori – nėra būtina jų visų atlikti. Jei norite, galite atlikti ir visas ar tik pageidaujamas. Atlikus misiją spaudžiate mygtuką „Misija įvykdyta“ ir susisiekiame su ministru.

Apdovanojimas išduodamas per 5 dienas parašius laišką, kuriame yra nurodytas užduoties numeris ir pavadinimas.

Projekto idėjos autorius ir iniciatorius
Bimbagalvis


PIRMA UŽDUOTIS


Savo damage galite pamatyti profilio apačioje prie „Top damage in a campaign”. Jeigu jis mažesnis nei 100 000 150 000, būtinai pildykite anketą. Surinkę 300 000 damage gaukite apdovanojimą.
Apdovanojimas – 15 q6 tankų ir maisto 2400 HP atstatymui už įvykdytą misiją, bet neilgiau 2 savaičių nuo registracijos pradžios, nes tiek laiko užtenka prisirinkti reikiamą kiekį bazukų.

ANTRA UŽDUOTIS


Ši misija skirta susirasti kuo daugiau draugų. Jie tikrai pravers tau žaidime.
Apdovanojimas – maisto 4800 5800 HP atstatymui.

TREČIA UŽDUOTIS


Leisdami laikraštį galite įsigyti ne tik papildomų žinių, dosnių rėmėjų, bet ir daug draugų. O tai svarbu šiame žaidime. Atlikus misiją reikia atsiųsti straipsnių nuorodas.
Apdovanojimas – maisto 4800 HP atstatymui ir 10 Q6 Q7 tankų.

KETVIRTA UŽDUOTIS


Gavus pirmą Tikro Patrioto medalį ir atsiuntus screenshot nuorodą, galima gauti maisto 2400 HP atstatymui. Tą galima padaryti paspaudus mygtuką „Misijos Palaikymas“. Gavus antrą TP medalį reikia vėl padaryti screenshot ir atsiųsti nuorodą. Tuomet 5 dienų bėgyje gausite apdovanojimą.
Apdovanojimas – 15 q7 tankų.

Nuorodą su screenshot galite įkelti čia:
http://tinypic.com/

PENKTA UŽDUOTIS


Šiuo metu galima stoti į LS Akademiją, LKA arba Cobra. Kiekvienas karinys būrys turi savo pliusų. Pabaikite kurį nors vieną iš jų ir gaukitę vertingą apdovanojimą! Pranešti apie tai turite ne vėliau kaip 2 savaitės po baigimo kitaip misija bus neužskaityta.
Apdovanojimas – 30 q7 tankų, maisto 2400 4000 HP atstatymui.

ŠEŠTA UŽDUOTIS


Per 10 dienų nuo misijos registracijos momento reikia pakelti savo jėgą (STR) per 50 vienetų. Registruojantis reikia įrašyti savo jėgą.
Apdovanojimas: 15 Q6 tankų ir maisto 2000 HP atstatymui

SEPTINTA UŽDUOTIS


Paspausk vote ir subscribe (v+s) šiams laikraščiams: NM ir KAM. Po šiais straipsniais parašyk, kelintas tai buvo vote ir subscribe (pvz.: v25 s165).
Apdovanojimas: maisto 1000 HP atstatymui

Naujokų Ministerija neskatina žaidėjų kaupti ir kelti patirties taškus (XP). Geriau turėti DAUGIAU JĖGOS, NEI PATIRTIES. Tad rinkitės misijas atsakingai.

Pagarbiai
NM komanda


 

Komentarji

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.