Doctor Faust : " Я б майже нічого не змінював"

Day 1,903, 02:55 Published in Ukraine Russia by Dezzer

Вирішив розпочати свою журналістську кар'єру в Ерепі.

Не кривлячи душею скажу, що ідей для першої статті було багацько, але писати про занепад та окупації еУкраїни було дещо істерично та навіть неетично. Адже всі і так все бачать та і резонансу стаття б не викликала й не принесла б мені такі бажані залікові бали у цій нелегкій справі.
І перебравши масу думок я зупинився на тій, що виглядала найбільш перспективною - інтерв'ю з президентом еУкраїни - Doctor Faust

Він люб'язно пристав на мою пропозицію і ми розпочали .

-Представся . Як ти себе охарактеризуєш?
-Я - Doctor faust, чинний Президент України, а також кандидат на посаду Президента на наступний строк. Щодо характеристик, чесно кажучи не дуже люблю давати їх самому собі. Завжди прислухаюсь до обєктивної критики та порад, і абсолютно інертний до "критики заради критики", яку деякі персонажі дуже люблять. Нас всіх розсудить історія.


-Чому ти вирішив балотуватися на другий термін? В разі перемоги,що плануєш зробити такого, що не вдалося цієї каденції ?
-Вирішив балотуватись на другий термін - тому що побачив позитивні тенденції щодо розвитку нашої країни. Накінець до нас почали ставитись як до партнерів, а не божевільних. Основна ціль залишилась незмінною - отримання Конгресу. Також - продовження тісної співпраці з союзниками та поглиблення відносин з нейтральними країнами.
-Якби ти зміг розпочати все спочатку, що саме ти зробив би ? А можливо навпаки - не зробив. Були якісь втрачені можливості чи помилки на посаді?
-Озираючись на минулий місяць, хочу сказати, що я б майже нічого не змінював. Так, навіть впродовж кампанії в Донбасі в нас були різні варіанти розвитку подій, однак скоріш за все бажаного результату вони б не принесли - занадто нерівні сили були. А щодо помилок, так для їх усунення все-одно треба краще взнавати людей, спілкуючись з ними, щоб передбачати та які вчинки вони здатні. Тут може допомогти тільки емпіричний спосіб пізнання.
-Чи задоволений ти своїм урядом? Що вже йому вдалося зробити?
Дехто вважає , що на посаді МЗС Пан Ксенончик був неефективним і варто було б призначити Кромова-Порше. Хто на твою думку краще впорався б з посадою: Ксенончик чи Кромов?

-Я вдячний всьому складові мого уряду. Вони дійсно молодці. Я ніколи не забуду людей, які чи не цілодобово працювали під час звільнення України. Щодо Ксенона і Кромова,- хочу сказати, що ці дві людини є дійсно достойними, талановитими і відомими в еСвіті. Тому неминучим є їхнє зрівняння. На мою думку, Ксенон справився з поставленими завданнями на відмінно. Специфіка діяльності що Президента що МЗС є такою, що інформацію в навколишній світ можна давати тільки дозовано. Тому складається помилкове враження щодо відсутності (хоча Ксенон видав багато цікавих статтей). Я ніколи не забуду момент, коли мені треба було надавати звіт щодо діяльності уряду, а в мене просто не було часу його писати через загруженість переговорами, саммітами та координацією (про РЛ я вже і не кажу - таке враження, що воно перестало існувати).
-Однією з скарг на твоє президенство була іноді недостатня поінформованість населення та відстуність наказів від МО? З чим це пов'язано?
-В скайпі існує чат Генерального штабу, в якому є постійні актуальні накази для командирів загонів. Також МО та його заступники постійно та актино розповсюджували інформацію через шаути. На жаль видавати статті МО немає вже великого сенсу, так як накази змінюються частіше, ніж раз в 2 дні, і новачок прекрасно може бути введений в оману, прочинавши неактуальні накази.
-Попередній президент sneikPro взяв курс на вихід з ЕДЕНу чим дав надію на можливе покращення стан еУкраїни. Ти на противагу взявся за проЕДЕНівський курс. За місяць декілька держав покинуло альянс, чи правильним є такий напрям? Та які можливі йому альтернативи?
-Наша проблема заключається в тому, що альтернативі проЕДЕН курсу неіснує на даний момент. В нас є кілька варіантів:
1) проЕДЕН - теперішній стан;
2) заключення НАП з Угорщиною;
3) вихід з ЕДЕНу і заключення НАП з Угорщиною.

Два останні варіанти є неприйнятними. Після нашого спалення Будапешту, угорці вважають нас чи не кровними ворогами, тому максимально можливі їхні поступки - це 1-2 регіони для Конгресу. Це просто ганебно, підписувати договір на таких умовах. До речі, відповідаючи на звинувачення деяких недалеких, що Конгрес нас потрібен для попилів, хочу сказати, що в такому випадку НАП міг бути підписаний на наступний день.
Щодо виходу деяких країн з ЕДЕНу, хочу привести як приклад наших друзів з Аргентини. Для України їхній шлях є неприйнятним з кількох причин, а саме: кількисть населення та міць країни - Аргентина нас перевершує по всіх показниках; географічне положення: Україна межує з одними з найсильніших країн еСвіту, тому наш вихід до "нейтралів" не вирішить проблеми.
-Які плани стостовно румунів та їх чергових переговорів з представниками ворожого блоку: Угорщиною та Польщею. Якою буде позиція еУкраїни?
-Україна зараз не в змозі активно впливати на позиції румун. Як показав недавній референдум, Румунія залишається в ЕДЕНі. Тому ми і надалі будемо будувати наші відносини на взаємовигідних та партнерських позиціях.
-Яка позиція щодо своп-договору між Угорщиною , Росією та Румунією? Чи планують якісь кроки щодо вирішення цього питання ?
-Позиція була в тому, що цей план - нездійсненний. Тільки божевільні можуть нападати на країну, яка дуже давно не мала виснажуючих боїв, і як наслідок з величезним запасом батонів і базук. Тим більше населення Росії не таке і маленьке, щоб даним фактом можна було б знехтувати.
З іншої сторони, сам факт переговорів між Румунією та Угорщиною вже багато говорить сам за себе.
-Це не суперечить нашим з ними стосунками , які ніби то є союзницькими ?
-З одної сторони суперечать, з іншої - ні. Де-факто ці території зараз не українські, а угорські.З іншої сторони відповідні висновки були зроблені.
-Як твоя позиція щоди інакомислячих партій, себто "ліберастів " ?
-Я завжди був за політичний плюралізм. Інакомислячі та опозиційні партії необхідні, щоб тримати в тонусі провладні 🙂
З іншої сторони, я завжди відкритий до діалогу та розумних пропозицій незалежно до партійної приналежності.
-Чи підеш ти у своїй передвиборчій статті на відкритий діалог між партіями з приводу міністерських посад задля більшої ефетивності у звільненні еУкраїни?
-[ Ідея уряду Національної єдності цікава, однак не нова. І щоразу такі експерименти закінчувались з негативними наслідками. Тому я не бачу причин ставати вкотре на ті ж граблі.
-І все ж,потрібно інколи робити крок назустріч,хоч і через міжпартійні відмінності? Це дасть початок можливій консолідації країни задля її визволення.
-Звичайно, я завжди відкритий до міжпартійного діалогу. Однак відповідальність несу я, і тому приймати рішення буду я.
-Чи маєш ти намір змінювати склад уряду на можливу наступну каденцію, влити "свіжу кров", так би мовити ?
-Про це ви зможете прочитати в моїй статті
-І останнє запитання,які ти бачиш шляхи визволення корінних регіонів еУкраїни?
-Як я обгрунтовував своє рішення вище - на мою думку чи не єдиним шляхом визволення корінних регіонів еУкраїни є поглиблення співпраці з союзниками та покращення координації між бійцями нашої країни. В обох шляхах завжди були і будуть напрямки розвитку.
-Дякую за змістовне інтерв'ю. Удачі
-Дякую за цікаві запитання! Всього найкращого