Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Doctor Faust : " Я б майже нічого не змінював"

Dan 1,903, 02:55 Published in Ukraine Rusija s strani Dezzer

Вирішив розпочати свою журналістську кар'єру в Ерепі.

Не кривлячи душею скажу, що ідей для першої статті було багацько, але писати про занепад та окупації еУкраїни було дещо істерично та навіть неетично. Адже всі і так все бачать та і резонансу стаття б не викликала й не принесла б мені такі бажані залікові бали у цій нелегкій справі.
І перебравши масу думок я зупинився на тій, що виглядала найбільш перспективною - інтерв'ю з президентом еУкраїни - Doctor Faust

Він люб'язно пристав на мою пропозицію і ми розпочали .

-Представся . Як ти себе охарактеризуєш?
-Я - Doctor faust, чинний Президент України, а також кандидат на посаду Президента на наступний строк. Щодо характеристик, чесно кажучи не дуже люблю давати їх самому собі. Завжди прислухаюсь до обєктивної критики та порад, і абсолютно інертний до "критики заради критики", яку деякі персонажі дуже люблять. Нас всіх розсудить історія.


-Чому ти вирішив балотуватися на другий термін? В разі перемоги,що плануєш зробити такого, що не вдалося цієї каденції ?
-Вирішив балотуватись на другий термін - тому що побачив позитивні тенденції щодо розвитку нашої країни. Накінець до нас почали ставитись як до партнерів, а не божевільних. Основна ціль залишилась незмінною - отримання Конгресу. Також - продовження тісної співпраці з союзниками та поглиблення відносин з нейтральними країнами.
-Якби ти зміг розпочати все спочатку, що саме ти зробив би ? А можливо навпаки - не зробив. Були якісь втрачені можливості чи помилки на посаді?
-Озираючись на минулий місяць, хочу сказати, що я б майже нічого не змінював. Так, навіть впродовж кампанії в Донбасі в нас були різні варіанти розвитку подій, однак скоріш за все бажаного результату вони б не принесли - занадто нерівні сили були. А щодо помилок, так для їх усунення все-одно треба краще взнавати людей, спілкуючись з ними, щоб передбачати та які вчинки вони здатні. Тут може допомогти тільки емпіричний спосіб пізнання.
-Чи задоволений ти своїм урядом? Що вже йому вдалося зробити?
Дехто вважає , що на посаді МЗС Пан Ксенончик був неефективним і варто було б призначити Кромова-Порше. Хто на твою думку краще впорався б з посадою: Ксенончик чи Кромов?

-Я вдячний всьому складові мого уряду. Вони дійсно молодці. Я ніколи не забуду людей, які чи не цілодобово працювали під час звільнення України. Щодо Ксенона і Кромова,- хочу сказати, що ці дві людини є дійсно достойними, талановитими і відомими в еСвіті. Тому неминучим є їхнє зрівняння. На мою думку, Ксенон справився з поставленими завданнями на відмінно. Специфіка діяльності що Президента що МЗС є такою, що інформацію в навколишній світ можна давати тільки дозовано. Тому складається помилкове враження щодо відсутності (хоча Ксенон видав багато цікавих статтей). Я ніколи не забуду момент, коли мені треба було надавати звіт щодо діяльності уряду, а в мене просто не було часу його писати через загруженість переговорами, саммітами та координацією (про РЛ я вже і не кажу - таке враження, що воно перестало існувати).
-Однією з скарг на твоє президенство була іноді недостатня поінформованість населення та відстуність наказів від МО? З чим це пов'язано?
-В скайпі існує чат Генерального штабу, в якому є постійні актуальні накази для командирів загонів. Також МО та його заступники постійно та актино розповсюджували інформацію через шаути. На жаль видавати статті МО немає вже великого сенсу, так як накази змінюються частіше, ніж раз в 2 дні, і новачок прекрасно може бути введений в оману, прочинавши неактуальні накази.
-Попередній президент sneikPro взяв курс на вихід з ЕДЕНу чим дав надію на можливе покращення стан еУкраїни. Ти на противагу взявся за проЕДЕНівський курс. За місяць декілька держав покинуло альянс, чи правильним є такий напрям? Та які можливі йому альтернативи?
-Наша проблема заключається в тому, що альтернативі проЕДЕН курсу неіснує на даний момент. В нас є кілька варіантів:
1) проЕДЕН - теперішній стан;
2) заключення НАП з Угорщиною;
3) вихід з ЕДЕНу і заключення НАП з Угорщиною.

Два останні варіанти є неприйнятними. Після нашого спалення Будапешту, угорці вважають нас чи не кровними ворогами, тому максимально можливі їхні поступки - це 1-2 регіони для Конгресу. Це просто ганебно, підписувати договір на таких умовах. До речі, відповідаючи на звинувачення деяких недалеких, що Конгрес нас потрібен для попилів, хочу сказати, що в такому випадку НАП міг бути підписаний на наступний день.
Щодо виходу деяких країн з ЕДЕНу, хочу привести як приклад наших друзів з Аргентини. Для України їхній шлях є неприйнятним з кількох причин, а саме: кількисть населення та міць країни - Аргентина нас перевершує по всіх показниках; географічне положення: Україна межує з одними з найсильніших країн еСвіту, тому наш вихід до "нейтралів" не вирішить проблеми.
-Які плани стостовно румунів та їх чергових переговорів з представниками ворожого блоку: Угорщиною та Польщею. Якою буде позиція еУкраїни?
-Україна зараз не в змозі активно впливати на позиції румун. Як показав недавній референдум, Румунія залишається в ЕДЕНі. Тому ми і надалі будемо будувати наші відносини на взаємовигідних та партнерських позиціях.
-Яка позиція щодо своп-договору між Угорщиною , Росією та Румунією? Чи планують якісь кроки щодо вирішення цього питання ?
-Позиція була в тому, що цей план - нездійсненний. Тільки божевільні можуть нападати на країну, яка дуже давно не мала виснажуючих боїв, і як наслідок з величезним запасом батонів і базук. Тим більше населення Росії не таке і маленьке, щоб даним фактом можна було б знехтувати.
З іншої сторони, сам факт переговорів між Румунією та Угорщиною вже багато говорить сам за себе.
-Це не суперечить нашим з ними стосунками , які ніби то є союзницькими ?
-З одної сторони суперечать, з іншої - ні. Де-факто ці території зараз не українські, а угорські.З іншої сторони відповідні висновки були зроблені.
-Як твоя позиція щоди інакомислячих партій, себто "ліберастів " ?
-Я завжди був за політичний плюралізм. Інакомислячі та опозиційні партії необхідні, щоб тримати в тонусі провладні 🙂
З іншої сторони, я завжди відкритий до діалогу та розумних пропозицій незалежно до партійної приналежності.
-Чи підеш ти у своїй передвиборчій статті на відкритий діалог між партіями з приводу міністерських посад задля більшої ефетивності у звільненні еУкраїни?
-[ Ідея уряду Національної єдності цікава, однак не нова. І щоразу такі експерименти закінчувались з негативними наслідками. Тому я не бачу причин ставати вкотре на ті ж граблі.
-І все ж,потрібно інколи робити крок назустріч,хоч і через міжпартійні відмінності? Це дасть початок можливій консолідації країни задля її визволення.
-Звичайно, я завжди відкритий до міжпартійного діалогу. Однак відповідальність несу я, і тому приймати рішення буду я.
-Чи маєш ти намір змінювати склад уряду на можливу наступну каденцію, влити "свіжу кров", так би мовити ?
-Про це ви зможете прочитати в моїй статті
-І останнє запитання,які ти бачиш шляхи визволення корінних регіонів еУкраїни?
-Як я обгрунтовував своє рішення вище - на мою думку чи не єдиним шляхом визволення корінних регіонів еУкраїни є поглиблення співпраці з союзниками та покращення координації між бійцями нашої країни. В обох шляхах завжди були і будуть напрямки розвитку.
-Дякую за змістовне інтерв'ю. Удачі
-Дякую за цікаві запитання! Всього найкращого
 

Komentarji

carpet15
carpet15 Dan 1,903, 02:58

-Озираючись на минулий місяць, хочу сказати, що я б майже нічого не змінював
_________
так ви взагалі нічого не робили, нічого ви й далі змінювати не будете

carpet15
carpet15 Dan 1,903, 02:59

Що вже йому вдалося зробити? - Ксенон видав багато цікавих статтей
_________
мда, класно працює МЗС, на "відмінно"

Piddybnui
Piddybnui Dan 1,903, 03:01

Конгрес нас потрібен для попилів, хочу сказати, що в такому випадку НАП міг бути підписаний на наступний день ???

__________________

З цього місця детальніше.

carpet15
carpet15 Dan 1,903, 03:01

Яка позиція щодо своп-договору між Угорщиною , Росією та Румунією? - Де-факто ці території зараз не українські, а угорські.
________
скільки ще часу ви буде те їм лизати? Румуни тупо знущаються над нами, а ви кажете: "нічого, це ж наші землі, навіщо сваритись з друзями, що лиєть за нас тонни дамагу і підписують з нами МПП?"

Doctor  Faust
Doctor Faust Dan 1,903, 03:02

Килимку, повір, ціллю цієї гри не є закидування опонента гівном. Коли до тебе це дійде - тебе допустять до розмов з дорослими дядями.

carpet15
carpet15 Dan 1,903, 03:03

я завжди відкритий до діалогу та розумних пропозицій незалежно до партійної приналежності - я не бачу причин ставати вкотре на ті ж граблі (щодо ідеї уряду Національної єдності - прим. авт.)
_________
😑

carpet15
carpet15 Dan 1,903, 03:05

На жаль видавати статті МО немає вже великого сенсу, так як накази змінюються частіше, ніж раз в 2 дні, і новачок прекрасно може бути введений в оману, прочинавши неактуальні накази.
_________
а редагувати статті ви вмієте?

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Dan 1,903, 03:05

Килимку, повір, ціллю цієї гри не є закидування опонента гівном. Коли до тебе це дійде - тебе допустять до розмов з дорослими дядями. x2

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Dan 1,903, 03:06

Кстати, ковёр - это та же подстилка, только большая. Что символизирует!

carpet15
carpet15 Dan 1,903, 03:07

Килимку, повір, ціллю цієї гри не є закидування опонента гівном. Коли до тебе це дійде - тебе допустять до розмов з дорослими дядями
________
я тебе "гівном" не закидав, а те, що ти не можеш адекватно відповісти на критику і змінюєш тему (переходячи на особистості) показує тебе з дуже позитивної сторони. Бажаю удачі на виборах

kyvasyat
kyvasyat Dan 1,903, 03:08

о,
всплили професіонали по киданню гівном

carpet15
carpet15 Dan 1,903, 03:09

останній мій комент адрусується і до Ксенона. У вас, я так розумію аргументів нема?

краще на всі питання давайте універсальну фаустівську відповідь: "Тут може допомогти тільки емпіричний спосіб пізнання."

VARODIA
VARODIA Dan 1,903, 03:09

Doctor Faust
День 1,903, 03:02
==============
-Вирішив балотуватись на другий термін - тому що побачив позитивні тенденції щодо розвитку нашої країни.
Де-факто ці території зараз не українські, а угорські.
============
Прохання до дуже дорослого дяді пояснити мені, себто нубу, себто Ви побачили дефакто тенденціії щодо розвитку на територіях що дефакто угорські

Kokojamba
Kokojamba Dan 1,903, 03:12

"МЗС - енто есть статьи. МЗС енто савсем не внешполит." - Перекласти українською і довести до упоротих верств населення, вони це оцінять \о

Kokojamba
Kokojamba Dan 1,903, 03:13

Окрема подяка за МО - давно пора його за грати!

Doctor  Faust
Doctor Faust Dan 1,903, 03:14

VARODIA я побачив зміни в ставленні наших партнерів до нас. На ставлення до України всередині альянсу.

VARODIA
VARODIA Dan 1,903, 03:20

Doctor Faust
День 1,903, 03:14
==========
Питання на засипку!!!!!!!
А звідки така повага взялася, може вона взялася дякуючи яйцям попередника....

HutsulUA
HutsulUA Dan 1,903, 03:21

Doctor Faust o7

imamradyk
imamradyk Dan 1,903, 03:26

шкарпетка.... ти прикольний...приходь на сходку. засновник тебе додому проведе

SamRiver
SamRiver Dan 1,903, 03:26

Doctor Faust
День 1,903, 03:14
я побачив зміни в ставленні наших партнерів до нас. На ставлення до України всередині альянсу.

Скоро в EDEN залишиться тільки еУкраїна і будимо поважати тільки себе

imamradyk
imamradyk Dan 1,903, 03:27

вародя. чо ти як нуб прокачаний... ти тупий чи дуже тупий?

Gut.ViVa
Gut.ViVa Dan 1,903, 03:29

V+S

kyvasyat
kyvasyat Dan 1,903, 03:30

>Окрема подяка за МО - давно пора його за грати! /

/ його ще не заграли?

VARODIA
VARODIA Dan 1,903, 03:35

imamradyk
День 1,903, 03:27
=========
О блін ще один дядя вклонивсяxD.
Ригнути не треба? можу зафрендитись))))
=========
Doctor Faust
День 1,903, 03:14
==========
Питання на засипку!!!!!!!
А звідки така повага взялася, може вона взялася дякуючи яйцям попередника....

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Dan 1,903, 03:45

судя по количеству комментов - у карпета батхерт...

andrijk
andrijk Dan 1,903, 03:48

А чи не здається шановному президенту(і його команді), що фан в цій країні отримує тільки невелика купка людей. У зв"язку з відсутністю регіонів і подальшому безперспективному перебуванні в ЕДЕНі за останні пів року Україна вже втратила купу гравців.
Україна вже скотилась з 18 на 23 місце. Якщо так і дальше піде Україна може скотитись до рівня Норвегії.
Тому таке питання - чи велися конкретні переговори з Угорцями? І якщо так то які результати?
І чому слабша(за нас) Німеччина зуміли в сильнішої(від угрів) Польщі виторгувати 5-6 регіонів, а ми в угрів можем виторгувати тільки 1-2?

Virtual New
Virtual New Dan 1,903, 03:53

Стабільність - ознака майстерства
http://www.erepublik.com/en/article/-1-2206376/1/20

Babenko
Babenko Dan 1,903, 04:08

вдруг. внезапно

Cvyntar
Cvyntar Dan 1,903, 04:21

V

hfskin
hfskin Dan 1,903, 04:26

хороше інтерв*ю, попрацюй над шапкою та розділювачами тексту

Arctirus
Arctirus Dan 1,903, 04:39

фауст верит в деда мороза и волшебных пчёл
думаю это ярко его характеризует как личность )))

Ivan Sirko
Ivan Sirko Dan 1,903, 04:42

Форест ідеальний кандидат для консервування існуючої ситуації. Я вона вас влаштовує - віддавайте за нього свій голос

Ostappikk
Ostappikk Dan 1,903, 04:46

мдя... нуль туклікер дав інтерв'ю, .. бува є ж.. ах да на новий термін хоче, тю..

IEVGENIY II
IEVGENIY II Dan 1,903, 04:49

V

Ostappikk
Ostappikk Dan 1,903, 04:50

один з найгірших упорков президентів навіть туклікера Ксенона обігнав. Не зміг навіть виставити закон НЕ та проголосувати...

Jack84
Jack84 Dan 1,903, 05:01

Дякую, поржав 😵)))

IEVGENIY II
IEVGENIY II Dan 1,903, 05:14

@ Ivan Sirko Day 1,903, 04:42
> Форест ідеальний кандидат для консервування існуючої ситуації.<

Умисна підміна понять -- не ситуації. Тен-ден-ці-ї ! Існуючого тренду.

> Я вона вас влаштовує - віддавайте за нього свій голос <

Чому б і ні -- напрям руху мене цілком влаштовує. Гірша справа з темпом, але на жаль то вже мало залежить від президента UA.

Основне -- стабільність політичної лінії є саме те, чого Україна потребує нині безумовно. Нема наразі чогось важливішого; все інше -- згодом.

Doctor  Faust
Doctor Faust Dan 1,903, 05:14

Kozak Sasha для нуба ти багато знаєш ) ) ) ) )

IEVGENIY II
IEVGENIY II Dan 1,903, 05:16

@ Jack84 Day 1,903, 05:01
Дякую, поржав 😵)))
///
Ти непарнокопитний? Кінь чи все ж віслюк?

Ostappikk
Ostappikk Dan 1,903, 05:23

Doctor Faust
Kozak Sasha для нуба ти багато знаєш ) ) ) ) )
_____________
для нуля яким ти був на посту президента ти щось багато писати почав...

dimmustranger
dimmustranger Dan 1,903, 05:29

"Основне -- стабільність політичної лінії є саме те, чого Україна потребує нині безумовно. "

Щось дуже занадто ця лiнiя нагадує лiтеру Zю. ^__^

Strate777
Strate777 Dan 1,903, 05:39

"Конгрес нас потрібен для попилів, хочу сказати, що в такому випадку НАП міг бути підписаний на наступний день"
___
Тоже попросил бы развернуть эту тезу поподробнее.
Вы планируете спустить полказны на взятки венгерским должностным лицам чтоле?))
Просто то, что они могут испугаться саплаев, как-то маловероятно имхо

Bungar
Bungar Dan 1,903, 05:44

"Нас всіх розсудить історія." - Матка Бозка (спасибо Сунчаю за выражение) как же пафосно!
"тому що побачив позитивні тенденції щодо розвитку нашої країни." - я наверное чего то пропустил, в чем "пакращання"?
"що я б майже нічого не змінював." - еУкраина в оккупации - это великий вин!
"-Я вдячний всьому складові мого уряду." - Кабмин? Не, не слышал.
"альтернативі проЕДЕН курсу неіснує на даний момент. " - сколько же вас будут пихать мордой в шЫкалад, пока вы не поймете преступность нашего членства в этом "батстве"?

dimmustranger
dimmustranger Dan 1,903, 05:47

Чомусь згадалася пiсНЯ. ^__^
http://www.youtube.com/watch?v=do0wm-0xTNY

Bungar
Bungar Dan 1,903, 05:50

"Тому ми і надалі будемо будувати наші відносини на взаємовигідних та партнерських позиціях." - белее циничной фразы нельзя было и ожидать
"З іншої сторони відповідні висновки були зроблені." - "Тому ми і надалі будемо будувати наші відносини на взаємовигідних та партнерських позиціях."
"Однак відповідальність несу я, і тому приймати рішення буду я." - проще сказать "несогласные идут нафуй"
"поглиблення співпраці з союзниками" - "З іншої сторони відповідні висновки були зроблені."

Bungar
Bungar Dan 1,903, 05:55

вобчем интервью снова подтвердило ситуацию в стране - жить будет хорошо, но не скоро, а сейчас терпите терпилы.

GreenYellowBoy
GreenYellowBoy Dan 1,903, 05:56

ФЕЙЛЕРИ такі фейлери.
От читаєш те, що Фауст говорить і думаєш:"де ж твої мізки хлопче"

Apostol_87
Apostol_87 Dan 1,903, 06:42

V

Ron945
Ron945 Dan 1,903, 08:27

v

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk Dan 1,903, 08:30

после прочитанного коментарий один - еб*ный стыд!

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.