Фон вкл./выкл.

CP inpoc1 apzog valsti!

15 4 дн.назад Опубликовано в стране Latvia Latvia Политические дебаты и аналитика Политические дебаты и аналитика

Skandāls! Naudas atmazgāšanā iesaistīts valsts prezidents inpoc1 un kongresa loceklis MrAniman2!


Šodien pamanīju, ka ir ierosināts kongresa balsojums par 130k cc kompensēšanu spēlētājam MrAniman2 par valsts kases zelta uzpildīšanu DoW … Подробнее »

Savtīgie penši

32 5 дн.назад Опубликовано в стране Latvia Latvia Военная аналитика Военная аналитика

Kāpēc mums ir tik maz jauno spēlētāju? Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka savtīgie penši
(4. divīzijas spēlētāji) neļauj jaunajiem tikt pie medaļām, nekaunīgi tos apzogot.Tieši tā - senilie spēlmaņi izmanto iespēju mainīt divī … Подробнее »

Kad mani ignorē

5 День 4,434, 05:22 Опубликовано в стране Latvia Latvia Социальные контакты и развлечения Социальные контакты и развлечения


Подробнее »

Stukačs Meksis

4 День 4,430, 09:22 Опубликовано в стране Latvia Latvia Социальные контакты и развлечения Социальные контакты и развлечения

Nu tas ir apstiprinājies - Meksis ir stukačs! Tas ir smagākais nodarījums, kāds vien var būt. Tagad uz mūžīgiem laikiem Meksim uz pieres būs rakstīts "stukačs"! Domāju, ka mums pret viņu ir jā … Подробнее »

TW - patiesā labuma guvēji

5 День 4,427, 07:45 Опубликовано в стране Latvia Latvia Военная аналитика Военная аналитика

Nesen notika balsojums par nodokļu atgriešanu dažām valstīm, ar kurām ir TW. Tās summas bija mērāmas vairākos simtos tūkstošu cc! Tāpēc es izdomāju papētīt šo lietu sīkāk - kas tad ir tie patiesā labuma guvēji, par ko no valsts kases ir jāmaksā Подробнее »