Фон вкл./выкл.

На ділі, а не на словах

6 10 ч. назад Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Политические дебаты и аналитика Политические дебаты и аналитикаПоки діюча влада доводить еУкраїну до масового вимирання, Сірко залучає до гри нових громадян! … Подробнее »

Дякую!

53 4 дн. назад Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Политические дебаты и аналитика Политические дебаты и аналитикаВ еУкраїні пройшли президентські вибори. Я щиро вдячний всім тим, хто віддав за мене свій голос. Ці результати надихають, я бачу що українцям потрібні зміни, ми повинні змінити той ганебний стан речей … Подробнее »

Президентська програма Івана Сірко

73 День 4,638, 14:00 Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Политические дебаты и аналитика Политические дебаты и аналитика


Буенос ночас!

Боляче казати про погане, про втрачені землі, про росіян на Донбасі, про недолугість влади.. Тому про це я писати не буду. А напишу про майбутнє. Про те, яким воно може бути. еУкраїна повинна сама окупувати москву, сама вирішувати … Подробнее »

Концепція національного бебі-буму

80 День 4,635, 02:40 Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Социальные контакты и развлечения Социальные контакты и развлечения


В той час як влада бідкається та розводить руками, у той час коли ворог окуповує наші регіони, тількі воля е-українського народу може нас врятувати. Нам необхіден бебі-бум, і це реально реалізувати. Пропоную всіх зацікавлених експертів долучатись д … Подробнее »

Перший Православний Собор

13 День 4,629, 09:05 Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Социальные контакты и развлечения Социальные контакты и развлеченияДіти мої!

Через декілька днів буде проведено Перший Православний Собор, єдине питання що буде розглядатись - можливе перейменування Церкв … Подробнее »