Фон вкл./выкл.

fantasy football

10 День 4,262, 02:02 Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Социальные контакты и развлечения Социальные контакты и развлеченияДавно думав пограти фентезі футбол, але ніяк руки не доходили. Нарешті зареєструвався. Так, як слідкую в півока тільки за українською Прем'єр лігою, то вибрав саме цей чемпіонат для фентезі футболу.

Але особливість цього футболу, що фан приход … Подробнее »

[MinDem eUkraine] Підсумки опитування

7 День 4,258, 10:30 Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Социальные контакты и развлечения Социальные контакты и развлечения


Доброго часу панове! Сьогодні ваш старий Король Поділля підведе підсумки опитування.

Загалом опитування не дало майже ніяких результатів (тому можливо пізніше повторю, бо не всі адеква … Подробнее »

[MinDem eUkraine] Опитування

49 День 4,250, 10:06 Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Социальные контакты и развлечения Социальные контакты и развлечения


Доброго часу панове! Сьогодні ваш старий Король Поділля проведе опитування по важливим питанням для нашої еНеньки! Прошу всіх бути серйозними і розкрито відповідати на питання. Якщо ви не … Подробнее »

Варіант апгрейду

8 День 4,185, 02:30 Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Первые шаги в eRepublik Первые шаги в eRepublik


Давно виношував плани на написання цієї статті і планував знайти перекладача, щоб опублікувати її англійскою, але як бачите, то є українська версія. Якщо хтось бажає, то може створити англійску версію, щоб могли глянути адміни і взяти до уваги.

Подробнее »

Основне про діскорд

11 День 4,176, 10:19 Опубликовано в стране Ukraine Ukraine Первые шаги в eRepublik Первые шаги в eRepublik

Вітаю вас!

Вирішив написати статейку про діскорд, що то таке, з чим його їдять, які він надає переваги.

Діскорд - новий месенджер який дозволяє створювати чати, канали і приватні переписки. Ним можна користуватись, як кл … Подробнее »