Про диктатуру (знову)

Day 4,181, 05:16 Published in Ukraine Ukraine by Sunfyre De Elite


Останнім часом було багато статей від прихильників та опонентів диктатури, що я теж захотів приєднатись. Я не маю відношення до жодної зі сторін, тому це точку зору з третього боку.

Враховуючи останню статтю Міністерства демографії, наголошую, що це просто власна думка, бо мені цікаво.



Я націонал-ліберал, тому соціал-демократична економічна політика, яку провадив попередній уряд, для мене є чужою. Економічна політика диктатури є більш приємною.

Нагадую, що це суб'єктивний погляд, який не характеризує сторони, а лише визначає мої принципи голосування.



Я приєднався до eRepublik восени 2015-го. Не пам'ятаю точно, коли, але невдовзі десь після того виникла партія Black Union, яка позиціонувала себе нової силої і опозицією до тодішніх політичних партій. Пригадую, як тодішній Президент shveyk публікував статтю з малюнком, як чотири колони з логотипами існуючих раніше партій підтримують стелю еУкраїни, а п'ята, з логотипом Black Union намагається її розламати.

Через деякий час з'явилась механіка диктатури, що спричинило нове бурхливе протистояння між громадянами нашої держави.

Так от, ні в першому, ні в другому випадку, ні в будь-який інший період мого ежиття ніхто не дозволяв собі такої політики ненависті і зневаги до половини еУкраїни, яку пропагував попередній Президент і продовжують його фани і раніше, і в нинішніх статтях та шаутах.

Це неприємно, така риторика відштовхує.



Згідно зі статистикою за 15 днів на підтримку диктатури було витрачено 835, 5 тис. егривень. Якби диктатура була при владі також три з половиною місяці, ця сума була б приблизно (!) всемеро більша – 5 848,5 тис. егривень. Близько стільки ж за аналогічний період витратила з держбюджету попередня влада.

Наголошую, що це не остаточні дані. Якщо буде статистика по тому, скільки заробили громадяни еУкраїни завдяки інвестиціям держави в падаючий ринок зброї та інші програми, можна буде проаналізувати витрати детальніше. Наразі я опираюсь тільки на опублікувані у офіційних звітах дані.

Факти завжди цінніші за роздуми та думки про благополуччя.



Було багато незрозумілих для мене закидів про поразку під час десанту на територію еКіпру.

Не думаю, що мої слова змінять думку тих, хто категорично засуджує десант, але вважаю, що честь важливіша за перемогу. Навіть, якщо країни анти-Астерії сильніші.

Нажіль, я не так знаю стільки історії з есвіту, щоб приводити аналогії, але знаю з РЛ:

- коли напала Росія, патріоти не сказали, що “вона сильніша”, а почали боротись;

- коли в першому турі виборів вата перемогла з двократною перевагою, патріоти не сказали, що “вони сильніші”, а продовжили боротись і поширювати інформацію до 23:59 перед днем тиші.

Правильний вибір завжди важливіший, навіть, якщо він здається програшним.