Ambient pornit/oprit

[PPC] 5 i pół powodu dla których warto dołączyć do PPC

39 Ziua 2,432, 11:10 Publicat în Poland Poland Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăSiemanko byki!
Jako, że od kilku kadencji nieprzerwanie sprawuję stanowisko rzecznika Polskiej Partii Cywilnej wypadałoby w końcu coś napisać, tym bardziej, że biorę za to gruby hajs i uścisk dłoni … citește în continuare »

Wywiady z PCA - Kitsune Fox

35 Ziua 2,410, 11:05 Publicat în Poland Poland Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Podkład muzyczny

Cześć miętowe ptysie
Zauważyłem, że niedawny wywiad z Yarpenem się spodobał, a szanowna publiczność zechciała była wywindować go w pewnym momencie do top 3, za co dziękuję. … citește în continuare »

Wywiady z PCA - Yarpen

38 Ziua 2,405, 12:10 Publicat în Poland Poland Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Podkład muzyczny

Siemanko byki

Dawno, dawno temu wpadłem na pomysł, żeby przeprowadzić serię wywiadów z ludźmi z PCA. Na pierwszy ogień poszedł Marcin, po nim miał być Dobro Powraca ( … citește în continuare »

Wróg publiczny, analiza

28 Ziua 2,403, 02:33 Publicat în Poland Poland Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Podkład muzyczny

Cześć przyjaciele
W związku z ostatnim miażdżącym zwycięstwem Geralda i szczęśliwym przejęciem przez niego Republikanów (czy też jak kto woli Reptalian), co zapewne da … citește în continuare »

Gruba niebieskozielona, czyli parę refleksji o pTO [EDIT]

47 Ziua 2,342, 05:35 Publicat în Poland Poland Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăCześć przyjaciele,

Tak żem se pomyślał, skoro wszyscy mają arta o pTO Republikanów to ja też muszę mieć. Co prawda po … citește în continuare »