Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Since Day 1,537

Aleanca

19 Ziua 1,990, 10:15 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje te gjithe lexuesve te OMG-Voice.Ne kete artikull do flasim per aleancen qe ben pjese Shqiperia.Koheve te fundit kemi pa qe Rumania edhe Kroacia u larguan nga aleanca dhe ndrruan aleanc PO CKA PRESIM NE ???
Siq duket qeveria shqiptare

citește în continuare »

Palidhje

3 Ziua 1,987, 14:14 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Kush e ka be at artikullin me hajgare pare 2 ditesh te me lajmron.
FLM

citește în continuare »

Illyrians Elite

6 Ziua 1,971, 13:24 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertismentNjesia Illyrians prej shume kohesh e mbyllur ne Shqiperi dhe e hapur se fundmi ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes,do te kthehen edhe ne memedhe per te ndihmuar sa me shume te mundet.

citește în continuare »

Kohe te mira per shqiptaret

7 Ziua 1,970, 10:23 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Pershendetje lojtare shqiptare ne kete artikull dua te tregoj punen e mrekullueshme qe te gjithe jemi duke ba.Per tre dit kemi marr territoret tona eshte nje arrtije e madhe per ne.Harta momentale e Shqiperise
[img]http://img825.imageshack.us/[/img]

citește în continuare »

The Battle Of SouthEastern Albania

10 Ziua 1,968, 08:51 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment


We wanna thank everyone that did their best to help us take SE back.
So I am gonna show you for each divison the most dmg.


D1

Most dmg done by:[ … citește în continuare »