Ambient pornit/oprit

Une po "KONTRIBUOJ". Bashkohu edhe ti

72 Ziua 1,999, 05:04 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiară

Pershendetie te gjithve dhe urime per Fitoren .

Sic u be perpara disa ditesh nje bashkpunim i lojtarve me grubullimin e sasive mbi 10k arme te cilat iu dorzuan Cp .

Ju bej thirrje kush ka mundesi sikurse edhe me 10 all nuk eshte problem nuk ka

citește în continuare »

Lavdi Deshmorve te KOMBIT

10 Ziua 1,993, 03:38 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

JU KISH RRITUR NENA PER NJE BOTE RE, LULE MORE TRIMA QE RATE PER ATDHE!

Sot është dita e dëshmorëve. Partia Revolucinare përkujton me nderim dhe përkulet para veprës së atyre që me gjak e jo me fjalime patriotike, dëshmuan dashurinë e pafund ndaj

citește în continuare »

Paranteza e punes .

31 Ziua 1,983, 14:54 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Sic e dini kemi 20 dit qe kemi nje CP i cili trumbetoi me te madhe ndryshime drastike ne permirsimin e situates dhe me thene te drejten isha edhe une pro atyre fjaleve .

Bile edhe une trumbetova per te . Mirpo cfare ndodhi ne kete 20 ditesh ?

citește în continuare »

Per nje qeverisje sa me te mire.!

38 Ziua 1,981, 13:51 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje miq e vellezer sic e dini un kam hedhur kandidimin per te qen president i ardhshem .
Dhe duke u nisur nga kjo fryme per te qen cp i te gjithve mora hapin tjeter qe te dal nga MU-a ku jam forcu e ku kam dhen mundin tim per ta cuar

citește în continuare »

Shqiptar te Shqiperis Etnike !!!

15 Ziua 1,980, 07:04 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăMbase eshte pak shpejt per te folur per zgjedhjet e ardhshme per Cp por them tia fillojme …

Une jam kandidati zyrtar i Partis Revolucionare …

Kam pak me shum se 1 vit ne kete loje dhe … citește în continuare »