Ambient pornit/oprit

Lamtumire Revolucion ...

25 Ziua 2,062, 08:59 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Kur Partia Revolucinare u krijua ajo u krijua per te bere nje revolucion.
Dhe ai revolucion ishte rrezimi i kases politike te kohes sepse ishin bere te bajatshem po te njetat emra vetem se nderroheshin karriget . kishte dhe nga ata qe kane qendrua

citește în continuare »

Feja e Shqiptarit eshte "SHQIPTARIA"

34 Ziua 2,058, 04:54 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Ka disa kohe qe nuk jam aktiv ne loje por kthehem me nje artikull . Sepse shikoj qe ne Gazetat e eShqiperis disa artikuj te pa vlere dhe te kote .(gjithmon ne lidhje me RL se per lojen kemi te drejte te zhgarravisim cte duam se ne fund te fudit loje

citește în continuare »

Proudly member of ILLYRIANS

25 Ziua 2,042, 06:55 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiarăPrsh ILLYRIANS.

Mbas 1 pune te mire organizuar si gjithmon nga bordi kryesues i Mu-s u arrit qe pardje te krijohej edhe fabrika Q7 e rradhes.Kjo eshte … citește în continuare »

Shqipe Moj

4 Ziua 2,025, 13:27 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

[img][/img]

Si të shkruaj në këtë ditë?
Fjalë të mira,
historitë?
S’do të shpreh asnjerën,
Se nuk mundem për të tërën.
Ti u vrave, ti u preve,
Nëpër kohë, nuk u

citește în continuare »

Fitorja e zgjedhjeve Kongresuale & Arritja e Top 2 & Kualicioni i Ri

23 Ziua 2,015, 14:15 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Fitorja e zgjedhjeve kongresuale

Si fillim dua ti uroj pune te mbare Kongresmenve te rinje sidomos atyre qe e kane per here te pare . Partia Revolucionare eshte kujdesur ne menyre te vecat qe ne krye te listes te jene persona qe jane me … citește în continuare »