Ambient pornit/oprit

***Partia Revolucionare***

18 Ziua 2,207, 13:33 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Partia Revolucionare rikthehet ne arenen politike kesaj here e riorganizuar .
DO te tentojme te riaktivizoemi cdo dit e me teper .
Kemi besimin e plote qe do te arrijm ta rikthejm kete EMER atje ku e ka vendin dhe jo ta perbaltim duke e lene ne

citește în continuare »

Faleminderit!

26 Ziua 2,129, 14:39 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Faleminderit te gjithe atyre qe jane ne Partine Revolucionare nje pershendetje e vecante u takon atyre qe me votuan mua per kryetar ne PR.
Faleminderit gjithashtu te gjithe eshqiptareve te cilet ndihmojne ne zhvillimin e komunitetit tone.

citește în continuare »

Partia Revolucionare

34 Ziua 2,125, 05:52 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Anetar te nderuar te Partis Revolucionare.
Kemi nisur nje rrugetim goxha te gjate sebashku . Qe nga themelimi i kesaj partie e deri ne keto dit te arta te saj .
Per muaj me rradhe kemi qene forca e dyte ne kongres.
Dhe tashme krijuam nje

citește în continuare »

Ministria e Imigracionit

16 Ziua 2,122, 06:49 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertismenteShqiptar te eShqiperis Krenare .

Pershendetje Trima , sot ju bej thirrje te bashkoeni me eShqiperin dhe te mos rrini neper bote .

Une e kuptoj shum mire qe ju rrini per perfitime personale sepse … citește în continuare »

Thirrja ime eshte nji, "Ja Vdekje Ja Liri "

12 Ziua 2,105, 12:55 Publicat în Albania Albania Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublik

Anullatos largohu me te mire
Lere Shqiperin e Lire
Se te kuq te bej me boje
Cerciz Topulli me thone
Jam ne Juge
Jam ne Veri
Jam Toske,Geg'e Malesi
Jam ne Lugin,Kumanov,Prevez e Ulqin
Jam kudo qe flitet Shqip
Ndaj largohu sa me pare
Jam

citește în continuare »