Ambient pornit/oprit

Poezi per Shqiperine dhe Shqiptaret

9 Ziua 2,054, 09:39 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Pasi shikoj cdo dite Shqiptare qe mbeshtesin te huaj dhe Shqiptare qe vendosin fene para kombit vendosa t'ua tregoj kete poezi te bukur dhe shume domethenese te Pashko Vases.


Por sot, Shqypni, pa m'thuej si je?
Po sikur lisi i rrxuem përdhe,

citește în continuare »

[AMP]Prezantimi

42 Ziua 2,042, 01:54 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje Shqipetare,

Para disa ditesh mora zotimin qe do te reformoj nje nga partite me te sukseshme te ketij vendi pra "Partine Nacionaliste".
Reforma sapo filloi ku une bashke me disa bashkepunetoret e mi vendosem per emrin.
Emri i ri i

citește în continuare »

[LVV]Zgjedhjet Parlamentare

90 Ziua 2,016, 08:16 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


Ky eshte nje artikull i partise Levizja Vetevendosje.Pershendetje shqiptare,
Me ne fund jemi me parlament … citește în continuare »

[LVV] Votoni Vetëvendosje

16 Ziua 2,011, 13:01 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


Ky eshte nje artikull i partise Levizja Vetevendosje.Pershendetje shqiptare,
Zgjedhjet parlamentare jane … citește în continuare »

"Vdekja" e aleancës, ku në të ardhmën?

15 Ziua 2,007, 13:11 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Bashkombasë të dashur, eBota është në zhvillim e siper të ridefinimit të rendeve ushtarake, rendi i ri botëror u krijua, si i tillë në vazhdim pritet të sjell fillimin e një lufte të fuqishme, midis aleancave të krijuara. Sikur mua, po dhe juve

citește în continuare »