Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

"First Offical Red Cross Of Albania"

Ndihmone veten,ndihmone Shqiperine!

3 Ziua 1,874, 15:58 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Pershendetje tgjithve,

E dini qe Kryqi i Kuq ka mjaft kohe si organizat qe ndihmon popullin shqiptare dhe ka arritur ne dergimin e mbi 1k q7 weps dhe mbi 100k food.Pastaj Kryqi i Kuq eshte bashkuar me programin UML e udhhequr nga DonCurtis.Ne si

citește în continuare »

Kryqi i Kuq i Shqiperise dhuron [ 3 Q6 Weps - 40 Food q5 ]

19 Ziua 1,862, 05:02 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Pershendetje,

Un jam TechCruncha i organizates Kryqi i Kuq i Shqiperise.Vendosa qe tju dergojme 3 q6 Weps dhe 40 Food q5,prej dates 25/12/12 deri me 31/12/12 . Ju falenderoj nga zemra dhe urime festat e fundtvitit . Linku per ndihmat [url=http://

citește în continuare »

Per ata qe luajne Online Fotball Manager .

2 Ziua 1,861, 16:16 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiară

Qkemi,

Une jam TechCruncha i organizates "Kryqi i Kuq i Shqiperise" dhe desha tju ndihmoje me nje gje per ata qe luajne OFM - http://www.onlinefootballmanager.co.uk.
At`here e qoftese e keni banned mund ta heqni shum thjeshte dhe 100% siguri

citește în continuare »

TechCruncha per kongres .

0 Ziua 1,859, 14:29 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje

Une jam TechCruncha i organizates "Kryqi i Kuq i Shqiperise"pasi hapa organizaten "Kryqi i Kuq i Shqiperise"dhe korra suksese ne dergimin e mbi 80,00+ food te kualitetit q5 dhe do vazhdoj akoma vendosa qe te konkuroj per kongres ne "

citește în continuare »

Kryqi i Kuq i Shqiperise - Staffi

5 Ziua 1,856, 14:58 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Pershendetje,
Une jam TechCruncha i organizates "Kryqi i Kuq i Shqiperise" dhe jan bere disa dit te egzistimit te Kryqit te Kuq dhe sonte arrita ta kompletoje te gjith staffin e Kryqit te Kuq te Shqiperise. Jemi 4 veta(perfshire dhe mua)dhe mendoj

citește în continuare »