Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

one day there was an article voted by +800 accounts for Albania, but Plato deleted it 🙁

[Partia Revolucionare] Program i ri

20 Ziua 2,088, 05:55 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Hello 😃

Ky eshte nje artikull qe kam dashur ta shkruaj perpara 1 jave por meqe ishin zgjedhjet presidenciale, isha pak i zene me fushaten 😛

Me kenaqesine me te madhe ju njoftoj se ne forumin tone eshte hapur nje [url=http://

citește în continuare »

[Serxhio per CP] Fjalet e fundit dhe Kabineti

50 Ziua 2,083, 23:53 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje te gjitheve 🙂

Ky eshte artikulli i trete dhe i fundit i kesaj fushate presidenciale qe une po zhvilloj . Ne kete artikull do te publikoj kabinetin tim ose citește în continuare »

#2 [Serxhio per CP ] Organizim, Zhvillim e Pune te madhe per eShqiperine

29 Ziua 2,082, 12:33 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăPershendetje

Ky eshte artikulli im i dyte per keto zgjedhje Presidenciale. Ne kete artikull dua te ndalem ne synimet qe do te perpiqem ti permbush 100% gjate ketij mandati se bashku me citește în continuare »

[Serxhio per CP] Nje Shqiperi me e zhvilluar

45 Ziua 2,080, 14:16 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


Pershendetje vellezer dhe motra Shqiptare 😃

Ka kaluar me shume se nje vit qe une e luaj kete loje cdo dite pa pushim dhe besoj se ka ardhur momenti i duhur qe une te hedh kandidaturen time per CP
(citește în continuare »

[Partia Revolucionare] Kongresi & Forumi

5 Ziua 2,070, 05:16 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje te gjitheve 🙂

Edhe pak dite na ndajne nga zgjedhjet per kongresmen. Partia Revolucionare edhe kete muaj po synon te arrije te marr nje numer te mire kongresmenesh pasi Shqiperia do te kete gjithsej 40 kongresmene.

Te gjithe

citește în continuare »