Ambient pornit/oprit

Votoni per partine revolucionare

0 Ziua 1,832, 02:42 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Votoni per Partine revolucionare

citește în continuare »

Urdhrat e luftes per diten 1,832

0 Ziua 1,832, 02:38 Publicat în Albania Albania Ordine de luptă Ordine de luptă

Ta dhezim nje lufte ne Tirane sepse Serbia ka lufte me:Greqin,Malin e zi,Bosnjen dhe Hercegovinen,Kroacin,Italin.

citește în continuare »

Fito 100ALL falas

17 Ziua 1,830, 12:59 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiară

Kush don 100 all vote dhe abonohu ne gazeten time.
100ALL do ti fitojne 5 komentet e para.
Te gjithE muund te me kerkojne ndihme pervec:
-Isaboletini http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/6773592
-Albania Force 1 http://www.erepublik.com/

citește în continuare »

Fito 1 gold dhe 100ALL

8 Ziua 1,830, 04:50 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiară

Bejeni vote kete postim.
Abonohu ne gazeten time.
Komento ne koment nje numer dhe une do e zgjedh nje numer prej komenteve dhe do ta zgjedh fitues.

citește în continuare »

Albania vs Montenegro-Fyrom

6 Ziua 1,812, 10:06 Publicat în Albania Albania Ordine de luptă Ordine de luptă

Kjo eshte dita e 1,812 e botes se re.
- Shqiperia eshte shum shum me e forte sesa mali i zi
Shqiperia ka 3238 ushtare kurse Mali i zi ka vetem 464 ushtare
-Ata organizuan nje rezistence dhe menjehere na munden
-Fyromi tani si po e shoh eshte

citește în continuare »