Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

ONLY ETHNIC ALBANIA IS IN MY MIND

subscribers get 3 q7 free....

59 Ziua 2,213, 03:47 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiară

subscribe and coment and you get 3 weapon q7 free...

citește în continuare »

Medals, fad or necessity? (INTERESANTE)

4 Ziua 1,939, 15:53 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment
Until now nobody thought why are we taking medals, why we aren’t taking and so on…or maybe they thought but they haven’t written it down. Therefore I managed to make a ranking of all medals. Let’s see what was the outcome:

Non-military:
citește în continuare »

INSTRUKSIONE PER RW NE TIRANE

11 Ziua 1,937, 01:37 Publicat în Albania Albania Ordine de luptă Ordine de luptă

JI ISHA LUT TE GJITHEVE QE TE MOS LUFTOJNE KUR WALLI ESHT MBI 50 % DHE TE JENE TE GATSHEM TE HIDHEN NE LUFTE SAPO WALLI TE BIE POSHTE 50 % ... JU LUTEM TE MOS LUFTOJM PER BO , TE MOS ZIHEMI PER NJE BO SE NUK BEN MIRE... JU UROJ LUFTE TE MBARE

citește în continuare »

Te Clirojme Kosoven

6 Ziua 1,834, 04:07 Publicat în Albania Albania Ordine de luptă Ordine de luptă

Sot Duhet te Clirohet edhe Kosova ... kush mundet me hap luften ju lutem ta hapi qe te behemi nje komb i madh ne daten 28

citește în continuare »

URDHER I PRERE.... I LESHUAR PER ALBANIA D2...

4 Ziua 1,829, 15:45 Publicat în Turkey Turkey Ordine de luptă Ordine de luptă

KERKOHET :
Urdhera te prere, luftoni ne:
1. Albanian Coast per greqin
2. Southeastern Albania per greqin

EDHE PSE JAM NJE NACIONALIST I MADH BESOJ KY URDHER DUHET RESPEKTUAR PER TE SHPETU SHQIPERIN ,,, MENDOJ SE ESHT SHUM NE INTERES TONIN TE

citește în continuare »