Ambient pornit/oprit

Filluan Ndryshimet !!!

141 Ziua 1,912, 23:39 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje Shqipetar te Shqiperise Krenare...

Shkuan 1 jav nga formimi i qeverise se ndryshimeve dhe un nuk po shof as edhe nje ndryshim per te miren tane si qytetare.

Ti ceki disa tentativa qe u bene :

- Deshen me e ndrru mesazhin per

citește în continuare »

Koha per Lufte

75 Ziua 1,869, 14:53 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militară

Pershendetje qytetar te shqiperise:)

Duke e pas parasysh ne kohen e fundit se shumica prej neve kemi deshir per nje lufte vendosem te shpallim NE Malin e ZI.

Idea erdhi si shkak se jemi ne pozit te lakmueshme per me korr nje fitore dhe te

citește în continuare »

From festimbeqa with Love

23 Ziua 1,865, 15:51 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Ka koh qe nuk kam shkru artikull sepse perdallim prej disave une mendoj se ka gjana me te rendesishme qe duhet me u marr ne kete loje.

Edhe pse shumica nga ju e dini ka disa persona qe nuk e dijn e duhet tia cek sepse eRepublik eshte nje loje

citește în continuare »

Per Kariusin

55 Ziua 1,803, 15:56 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje Shqipetare.

Sic po shihet koha e zgjedhjeve eshte afruar.

Mbi te gjitha dua publikisht ta ftoj Karius Argirin ose Rilindasin ne krye te shtetit e te shofmi si ai do ti realizoj kto plane qe i ka shkru me dhejtra artikuj.
I kisha

citește în continuare »

BABY BOOM

37 Ziua 1,797, 10:13 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment
Pershendetje qytetar te eShqiperise,

Nje nder planet e mia si President dhe si Qeveri ishte qe te bejme nje Baby Boom te fuqishem ( prurje te medha te citește în continuare »