Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Random Press . ..

Drejtuar te gjithe shqiptareve

3 Ziua 3,255, 09:59 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăPershendetje te gjitheve o/

Ka kaluar nje kohe e gjate pa shkruajtur ndoshta si pasoje e inaktivitetit qe ka pushtuar jo vetem komunitetin shqiptar po gjithe lojen ne pergjithesi. Por gjithsesi shoh qe … citește în continuare »

Si dhe PSE? [BiG Serxhio]

33 Ziua 2,787, 06:27 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică
Pershendetje bashkatdhetar,

U be nje kohe e gjate qe skam shkruajtur artikuj por me ne fund te gjitha mendimet u bene bashke dhe po i hedh ketu. Ne kete artikull dua te shpjegoj se si citește în continuare »

O SHQIPTAR!

21 Ziua 2,650, 12:03 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertismentJu keshilloj qe gjate leximit te ketij artikulli te jeni duke degjuar kete kengen. JAM SHQIPTAR ♥[/citește în continuare »

[ALB MoD] Albanian Airstrike - Drone Mission against Serbia [SQ/EN]

47 Ziua 2,646, 12:15 Publicat în Albania Albania Ordine de luptă Ordine de luptă


English version

Hello folks,
As most of you know , 17th of February is a very special day for Albanians in Real Life and consequently we decided to attack our enemies on this day.
citește în continuare »

[MoD - ALB] Marreveshja per territoret ne UAE [AL/EN]

15 Ziua 2,636, 14:18 Publicat în Albania Albania Ordine de luptă Ordine de luptăPershendetje te gjitheve,
Sot ka nisur nje RW kunder Shqiperise ne territorin qe momentalisht eshte i yni Abu Dhabi, por qe para 7 ditesh nuk ka qene i atille. Per disa muaj ky territor ka qene nen
citește în continuare »