Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Nese ne nuk bashkohemi dhe nuk ndihmojme njeri tjetrin ateher cfare vlere ka kjo loje??? ktu jemi per shqiperine dhe jo per interesat tona personale. Te gjithe bashkohuni ne nje mendim qe te kete harmoni kjo loje mes njeri-tjetrit dhe jo grindje. Prandaj te gjithe ne nje ze rrofte Shqiperia Etnike!

Propozim Takse!

3 Ziua 1,924, 06:38 Publicat în Albania Albania Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublik

Pershendetje te gjithve, duke pare se shqiperia nuk mundi te siguronte kongresin kete muaj dhe sdo kemi kongres qe te propozoje ligje ne ditet ne vazhdim, do propozoja qe te rrisnim taksen e armeve per te siguruar ALL per aleanca , e di se do jete

citește în continuare »

Shume e rendesishme per Shqiperine.

13 Ziua 1,828, 12:25 Publicat în Albania Albania Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublik

Pershendetje te gjithe shqiptar/e kudo qe te jeni po afrohet dite dhe ju uroj gezuar 100 vjetorin e pavarsis edhe aq u befshi edhe ju .

Te hyjme ne teme
Nuk eshte lajm zyrtar nga qeveria por ngaqe nuk po shikoj asnje reagim nuk … citește în continuare »

Humbëm betejën, por jo luftën!

15 Ziua 1,792, 06:12 Publicat în Albania Albania Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublik

Pershendetje Vellezer dhe Motra
Sote me ( 16/10/2012 dita e 1792 e lojes ) Ne humbem dhe territorin e fundit qe kishim ne itali.
Normal te gjithe jemi te merzitur nga kjo humbje.

Por une dua tju them se luften e filluam ne diten e 1778 … citește în continuare »

Ka nevoj per ndihmen tone Vellezer

42 Ziua 1,775, 10:34 Publicat în Albania Albania Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublik

Rorschach C , Para disa ditesh ADM e lojes e kane perjashtuar nga loja per 3 dite se dikush i kishte nisur ALL nga adres MULTI. Por kur kaluan 3 ditet e pejashtimin dhe RORS eshte futur perseri ne loje ka pare ne profilin e tije nje gjobe shume citește în continuare »

Per nje Shqiperi me te forte!

17 Ziua 1,741, 05:05 Publicat în Albania Albania Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublik

Per lojtaret e rij
Nje keshill nga une nderrojeni lokacionin kur Daily Order te jete ne ndonje shtet te larget bejeni ne Greqi ose Turqi ju kushton 20ALL dhe qendroni atje sepse nga keto shtete mundeni te luftoni per Daily Order gjithkun … citește în continuare »