Ambient pornit/oprit

Greek national tv

10 Ziua 2,846, 23:44 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertismentGreek national tv, wiped abbreviation "MKD" in basketball mach between Macedonia and Greece.

But they failed to remove this old MACEDONIAN F***ER!!

[img][/img] … citește în continuare »

Е-REPUBLIKAN

16 Ziua 2,841, 19:34 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment[img]http://f[/img] … citește în continuare »

E - кладење

14 Ziua 2,836, 01:38 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Имам една идеја за админите, за поинтересен ерепаблик.

Не обична идеја, туку ВИСИТНСКА РЕВОЛУЦИЈА! во погледите на играва и нејзината динамичностЕ-кладење со ви
citește în continuare »

I reached 40.000 PP

15 Ziua 2,835, 00:40 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Dear Plato.

I just reached 40.000 Prestige Points

And thank you very much for your purely aesthetic reward !


Now How do I get my tank back?


citește în continuare »

Неколку работи

16 Ziua 2,831, 07:55 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Ordine de luptă Ordine de luptă

Да не должам, неќам да пишам во овај смрденио весник поќе, одамна немам пишано, ама ај да пробаме нешто.

Порано играва ја игравме над 10 илјади македонци. Хит беше едно време. Сите другари шо ги знам ја играа. Али денес 90 посто од нив се неактивн

citește în continuare »