Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Urdheri i kalorseve "SHPATA E KASTRIOTIT"

Ziua 1,902, 02:29 Publicat în Albania Albania de BubullimaAl

"SHPATA E KASTRIOTIT" ne marshim


kryekomandant Ujku76 dhe zevendesi i tij Nameless99


Nenkomandantet PijaniDado dhe Dardanh


Hajdaraga dhe grupi i tij special


Ushtaraku dhe njesiti "Shqiponja"


Kd22 dhe DritonShala

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShvNGo1aHHRyCiWe5ESltY1ACnSZZ-yUgjfN48EizHu-abTqF-ow[/img]
Piusargiri dhe Pikachuku


Tubua,Fluse Pula me cizme dhe BigAlboss


Vizita e Lilo1 tek streha e shqiponjes


Ish presidenti Jonkastrioti dhe njerzit e tij tek shtabi i "KASTRIOTVE"


Mustafaxxl dhe Helmial


Alipasha dhe Gjilan1233

Keto ishin disa momente te kapure nga fotoaprati yne ne momente te veshtira dhe te lavdishme te luftrav te fundit ndaj shkjave. Nuk kemi nxjerr asnje sekret sepse fototve ju be skanim dhe jan prishur pjeset qe nuk duhet te duken dhe perbejn shkelje te rregullit ushtarak.
 

Comentarii

Olsius
Olsius Ziua 1,902, 02:44

bravo bravo, Kryeveper! Ujku aty, te kellcasiiiii!

jonkastrioti
jonkastrioti Ziua 1,902, 02:46

nice o7 vote+sub 60

illegal name002
illegal name002 Ziua 1,902, 02:46

kshyrem be mu me ali pashen um kan lon 😃 1 kg ppeshqi e kemi zon ne bregdet.

Olsius
Olsius Ziua 1,902, 02:52

hahahah, ca peshku ishte?

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,902, 03:00

hahahaha shiko na zer ca te tjere o gjilan

EFALB
EFALB Ziua 1,902, 04:41

Haha Vote

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,902, 04:43

pikachuku ishe dhe ti me ariusargirin ne nje fot por sic duket nuk ka kaluar per arsye sigurie hahhaa

ujku76
ujku76 Ziua 1,902, 04:54

Ec aty...

Me te tille djem s'humb kurre Shqipnia!

Mustafa XXL
Mustafa XXL Ziua 1,902, 04:57

v

dritonshala
dritonshala Ziua 1,902, 05:00

Hahaha Vote e madhe

Andiroid
Andiroid Ziua 1,902, 05:03

Voteeeeeee : D

Arius argiri
Arius argiri Ziua 1,902, 05:19

une dhe pikachu jemi si shqiponja me dy krena aq sa dikush madje ka dyshuar se jemi i njejti njeri pas dy acc te ndryshem !
Pra mendohuni mire nese guxoni ti dilni perpara veshtrimit te shqiponjes Piakchu -Arius spese zgjatja e jetes suaj qe nga ai moment do te jete thjesht çeshtje kohe!!!!

LiLo1
LiLo1 Ziua 1,902, 05:23

Allied Force ka nis mua si perfaqesus i tyre ec mer lal i thyjm ne mes te gjith ahahahahaaha voted

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,902, 05:33

normal duhet bashkveprimi te gjithve qe te thyejm armikun ejashtem dhe te brendshm

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Ziua 1,902, 05:50

v22 - s64

LEKSENDER
LEKSENDER Ziua 1,902, 06:32

Vote

Hajdaraga
Hajdaraga Ziua 1,902, 09:58

hahaha sa i papare qe je....vape e madhe ate dite qe na bene fotot
"SHPATA E KASTRIOTIT" pergjithmone

KD22
KD22 Ziua 1,902, 10:05

hejjjjjjjjjjjjj nuk jam aq i shendoshe une 😃

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,902, 10:21

hahahhahaha o hajdaraga ashtu ishte qe shum vap,por po me habit kd22 qe na la pa ngren ato dit dhe thot sajm i shndoshe hahhahaa

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,902, 10:29

Hajdaraga mund te besh indetifikim e atyre djemve qe jan me ty? ahahhahaa

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Ziua 1,902, 10:30

ahhahahaa ... @pijani dado qa ke bërë o VËLLA : D
si munde ta ofendojsh KD22-n ???
ncncncncn hiqe atë po fute fotografinë e vërtetë të tijë : http://prntscr.com/rg0j6

p.s KD22 mos e merr seriosisht : P

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,902, 10:32

hahhahahahhahaha jo me mire keshtu qe te ngaterrohen armiqte e te mos e gjjn dot se kush eshte kd22 i vertet o lionex hahahahhaha

Hajdaraga
Hajdaraga Ziua 1,902, 10:38

ai me mjeker jam une,ai djathtas eshte tubua,ai i treti ka rene deshmor dhe spo ja permend emrin per ceshtje etike.Kurse i fundit eshte ariusi qe kontrollon mos kemi vjedhur gje ne repart

KD22
KD22 Ziua 1,902, 10:38

ahahhaha mother of god sa i pashem qe jam 😃

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,902, 10:40

ahahhahahhahahahahahha sa e madhe o hajdaraga hahahahha

KD22
KD22 Ziua 1,902, 10:41

heej po une me dritonin laraska po gjuajme aty se spo e dalloj dot? apo po benim foto profili per fb se na keni kap pa mendje

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,902, 10:43

per tu dhe dritonin d0o marrim masa qe ne kohe lufte gjeni kohe per te ber foto hahaha

KD22
KD22 Ziua 1,902, 10:44

http://blogs.suntimes.com/news/assets_c/2012/11/arm3-thumb-520x831-54876.jpeg mos mashtro popullin po trgo te vertene se ca po benim 😃 po benim ushtrime mengjesi

dritonshala
dritonshala Ziua 1,902, 10:47

+1 KD22 une edhe ti jem universal soldier nuk dalim shpesh ne luft po kur dalim sigurohem qe me fitu luften 😛

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,902, 10:57

hahahahhahaha por duhete mashtroj dhe armikun mor djema hahhahaa

Hajdaraga
Hajdaraga Ziua 1,903, 00:49

Ujkun ke bere gabim qe e ke vene me rroba ushtaraku,duhet ta vije me kostum dhe kollare,sepse do behet president dhe sduhet te duket sikur do beje puc shteti dhe ta marre presidencen me arme:P

HELMI AL
HELMI AL Ziua 1,903, 01:20

hahahhahahahahha e madhe

BubullimaAl
BubullimaAl Ziua 1,903, 03:54

hahahhahaha o hajdaraga po artikulli ka dal para se te hidhte kandidaturen ai,pastaj kemi dhe nje problem Ujku ska kostum se ter kohen ka bredh maleve me dyfek ne krah hahahahha

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.