Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Une Kam Nje Enderr...

Ziua 1,830, 23:29 Publicat în Albania Albania de armandshala

Endrra ime dhe e cdo shqiptari esht te shohe shiperine te bashkuar si ne loje dhe ne realitet...ne realitet nk kemi gje ne dore...por ne loje kemi nje mundesi te vogel...prandaj themi te pergatitemi mire dhe te bejm luften e shekullit...kemi treguar ce mund tia dalim mbane si ne loje kur morrem kosoven nga serbia dhe ne realitet kur skenderbeu i rezistoi turqise per 25 vjet...prandaj them ti lem problemet shoke dhe te luftojm 1 her ne jet me shpirt dhe me mend se bashku...

Me Rastin e 100 vjetorit mendova ce te kontaktonit ne ndonje televizion dhe te publikonin kete lojen..dhe ndonje video te cilet ta benin per lojen...me ket rast 100 vjetori do bashkoheshin shume lojtare mqse i ka kapur fryma patriotizmit...sdo kishte dhurata me te bukura per lojen clirimi i shqiperise dhe afrimi i shume lojtareve te rinj...ku do ndimonin shume shtetin shqiptar...
Kaq kisha un jepni mendimin tuaj lidhur ne kto ceshtje...

Ti Shqiperi Me Jep Nder . Me Jep Emrin Shqipetar .

 

Comentarii

thanas7759
thanas7759 Ziua 1,830, 00:31

mir e ke sic e the por nje loi esht nuk esht realitet V+S
lozni per qef djema

ujku76
ujku76 Ziua 1,830, 05:46

V

emka.ill
emka.ill Ziua 1,830, 08:16

V

Dr. A. Kulla
Dr. A. Kulla Ziua 1,830, 09:55

v

Fessti
Fessti Ziua 1,830, 10:06

bravo...
vote...

Andiroid
Andiroid Ziua 1,830, 10:18

V+S Bravooo!!!!

fluse
fluse Ziua 1,830, 10:23

v

albanianeagle1
albanianeagle1 Ziua 1,830, 11:42

edhe ne Real Life te gjithe ne e kemi ne dore . . . tani kosova ka fituar pavaresine dhe nese kosovaret duan te bashkohen nuk ka komb qe ti ndaloje

PraeIllyric
PraeIllyric Ziua 1,830, 13:58

Për me u bashkue nji popull, duhet me e pasë prijësin e mirë. Për fat të keq...

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.