Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Ti me ndihmon un te jap 5q7 [ Finished ]

Ziua 1,846, 04:19 Publicat în Albania Macedonia (FYROM) de TechCruncha

Faleminderit djema shume per sot u kry shpresoj qe te gjith te ndahemi te knaqur "Red Cross of Albania" apo "Kryqi i kuq i Shqiperise" do vazhdoj qe tju ndihmoj ne te gjitha aspektet.Faleminderit shum per ndihmen tuaj edhe nje her

Regards,
TechCruncha
Red Corss Of Albania


Qkemi djema me nevoitet ndihma juaj!

Tani eshte thjesht fare shkoni ktu :
FitoMeNgjyra Shkruani emrin dhe mbiemrin dhe email addres-en dhe zgjedheni ngjyren tuaj ju lutem aji qe e bon vetem te komentoj posht dhe do tia dergoj 5q7 .

Faleminderit shum .

I juaji
TechCruncha
 

Comentarii

Megas ALEKSANDR0S
Megas ALEKSANDR0S Ziua 1,846, 04:26

voted

pod27
pod27 Ziua 1,846, 04:26

ebona

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 04:29

Successfully transferred 5 item(s) to pod27.

albanian boss
albanian boss Ziua 1,846, 04:30

done

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Ziua 1,846, 04:30

Votet u kry

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 04:31

Successfully transferred 5 item(s) to endri25.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 04:31

Successfully transferred 5 item(s) to Cerciz.Topulli.

Sfarqa Blend
Sfarqa Blend Ziua 1,846, 04:36

done done

etljo stnov
etljo stnov Ziua 1,846, 04:40

Done ! : )

Bisha Is Here
Bisha Is Here Ziua 1,846, 04:45

Done 😉

General Toshiba
General Toshiba Ziua 1,846, 04:53

e Bera

Crazy Alboz
Crazy Alboz Ziua 1,846, 05:03

U kry Don ende emrin dhe mbiemrin 😛

Gentian A Berbati
Gentian A Berbati Ziua 1,846, 05:10

e bona

Andiroid
Andiroid Ziua 1,846, 05:51

V e bona vlla.

PerparimKosova
PerparimKosova Ziua 1,846, 05:58

V e bona edhe un 🙂

THE BL00DY ALBOZ
THE BL00DY ALBOZ Ziua 1,846, 06:01

Urime, ju tashmë jeni pjesë e lojës!

V

E bona edhe un vlla 🙂

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:05

Successfully transferred 5 item(s) to Bisha Is Here.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:05

Successfully transferred 5 item(s) to Armandointer.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:06

Successfully transferred 5 item(s) to Crazy Alboz.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:06

Successfully transferred 5 item(s) to Gentian A Berbati.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:07

Successfully transferred 5 item(s) to Andiroid.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:07

Successfully transferred 5 item(s) to PerparimKosova.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:07

Successfully transferred 5 item(s) to FlorianBlakcori.

cimi225
cimi225 Ziua 1,846, 06:11

E bera

Gzim Hasani
Gzim Hasani Ziua 1,846, 06:11

E bera

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:16

Successfully transferred 5 item(s) to cimi225.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:17

Successfully transferred 5 item(s) to Gzim Hasani.

Roma As
Roma As Ziua 1,846, 06:49

e bonaa

CmenduriaMB
CmenduriaMB Ziua 1,846, 06:52

E bera !!! 🙂

bleon misin
bleon misin Ziua 1,846, 06:57

e bona

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:57

Successfully transferred 5 item(s) to CmenduriaMB.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 06:58

Successfully transferred 5 item(s) to Roma As.

MeDzeLi
MeDzeLi Ziua 1,846, 07:05

Urime, ju tashmë jeni pjesë e lojës!

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 07:12

Successfully transferred 5 item(s) to MeDzeLi.

M4RL3Y
M4RL3Y Ziua 1,846, 07:14

E bona.
Urime, ju tashmë jeni pjesë e lojës!
Para se të mërrni përshkrimin e personalitetit tuaj, shpërndaje lojën dhe rrit shanset për të fituar!
MOS HARRO!
Fto miqtë tuaj sepse ata ju sjellin pikë – personi me më shumë pikë do të fitojë. Sigurohu që Ju të jeni fituesi fatlum.
Shkruaj e-mailat e miqve dhe të afërmve tuaj TANI dhe Fitoni së bashku!

mbret pirro
mbret pirro Ziua 1,846, 07:30

done

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 07:32

Successfully transferred 5 item(s) to M4RL3Y.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 07:32

uccessfully transferred 5 item(s) to mbret pirro.

Illyrian The RevengeR
Illyrian The RevengeR Ziua 1,846, 07:40

e bona 😃 V

Soldier 1995
Soldier 1995 Ziua 1,846, 07:44

e bera

NoKak
NoKak Ziua 1,846, 07:49

v 64 done

I am back for you ALBANIA
I am back for you ALBANIA Ziua 1,846, 08:10

e bana

emka.ill
emka.ill Ziua 1,846, 08:22

v 68

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 08:31

Successfully transferred 5 item(s) to Soldier 1995.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 08:31

Successfully transferred 5 item(s) to Illyrian The RevengeR.

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 08:32

Successfully transferred 5 item(s) to I am back for you ALBANIA

TechCruncha
TechCruncha Ziua 1,846, 08:32

Successfully transferred 5 item(s) to emka.ill.

Edrioni
Edrioni Ziua 1,846, 08:40

e bona edhe un

PraeIllyric
PraeIllyric Ziua 1,846, 09:15

Urime, ju tashmë jeni pjesë e lojës!

ArberGjoni
ArberGjoni Ziua 1,846, 09:17

done

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.