Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Takimi nderkombetar i eRepublik 2013

Ziua 1,900, 11:24 Publicat în Albania Albania de Lucifer aka Biuy

Pershendetje te gjithe botes!

Ne jemi të kënaqur për të njoftuar se procedurat për takimin nderkombetare te eRepublik të vitit 2013 janë në rrugën e tyre.

Siq te gjithe ju e dini,takimi i fundit qe eshte mbajtur ne Timisoara,dhe aty,sipas tradites,shteti tjeter eshte zgjedhur.Shteti qe kishte present numrin me te madh te lojtarve ishte Greqia.Keshtu,ne vendosem qe vendi perfekt do te ishte Thessaloniki...
Thessaloniki është qyteti më i madh në pjesën veriore të Greqisë lehtësisht i arritshëm me makinë, tren, anije dhe aeroplan natyrisht.

Ne ende duhet te vendosim per daten e takimit.

Në mënyrë që të gjithe të jenë të lumtur, ne kemi krijuar një sondazh në mënyrë që vetë qytetarët të vendosin datën!
Mbajnë në mend se vera në Greqi është me të vërtetë e nxehtë kështu që ne kemi dy opsione: ose qershor shtator.
Megjithatë, ju mund të propozoni muajin qe ju preferoni dhe vendimi do të merret në bazë të rezultateve të anketës.

Ju lutemi pergjigjuni me përgjegjësi që nga rezultatet të përfitojnë të gjithë.
Sondazhi do të jetë për një muaj, në mënyrë që vendimi i marrë nga të gjithë ne do të shpallet në fillim të muajit mars.Nuk do te thotë që duhet ta mbushni sot. Keni kohë sa të doni.

Stay tuned on http://summit.erepublik.gr and on facebook http://www.facebook.com/pages/eSummit2013/131174133718669

Ekipi i “International Erepublik Meeting 2013”

Sunsetter
XtaSia
_Taina_
Asomac
Charisiadis Hlias
Earentir
Iaswn
McLarenDr
The Voyager
 

Comentarii

Rorschach C
Rorschach C Ziua 1,900, 11:26

v

Sei Kaon
Sei Kaon Ziua 1,900, 12:00

Mos e thuaj Thesaloniki por SELANIK!
v

Stefan Dincic
Stefan Dincic Ziua 1,900, 17:59

A u Srbiji?

preno
preno Ziua 1,901, 00:56

shtator

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Ziua 1,901, 01:25

Selanik i thojn shqip

Olsius
Olsius Ziua 1,901, 05:13

S'e ka ditur si lexohej prandaj e ka shkruar ashtu.

M4RL3Y
M4RL3Y Ziua 1,902, 22:59

v+s

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.