Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Rekomandim drejt Ministrise se Edukimit [A.P]

Ziua 1,830, 06:02 Publicat în Albania Macedonia (FYROM) de Kris the Intriguer


Institucioni i Avokatit te Popullit merr shkase nga artikulli i Armand Shales t'i dergoje rekomandim Ministrise se Edukimit mbi situaten e ardhjes se lojtareve te rinj ne eRepublik.

Sigurisht ministria perkatese nuk do te kete mundesi te beje gjithcka vetem, duhet ndihma e secilit shqiptar.

Pra ju lutem qe te beni perpjekje per te sjelle ke te mundeni ne eRepublik, te koordinuar me Ministrine e Edukimit. Niveli i nacionalismit te shqiptareve keto dite festive eshte me i larte se kurre pra le te perfitojme nga ky rast i arte.

Nese keni mundesi te reklamoni lojen ne :
- Televizion
- Faqe facebook-u
- Gazeta
- Website te ndryshme
...atehere mos ngurroni ti perdorni lidhjet tuaja. Le te mos na gjeje 100 vjetori pa territore ne eRepublik, le te na gjeje me nje popullsi aq te madhe sa do ti futnim ethet fqinjeve tane armiq (qe mos qofshin!).

Meqe kjo periudhe ka totalisht vemendjen tek kombi yne atehere besojme se do te ishte me e lehte te bindnim drejtuesit e aktiviteteve televizive etj.

Perfitoj nga rasti ti bej thirrje qeverise ti jape pergjigje 3 rekomandimeve te derguara, sidomos rekomandimin e Zyres se Punesimit. Nese do te ishte krijuar kjo pune do te ishte edhe me e lehte.

Beni dicka te mire per vendin tuaj.
Jepini Shqiperise vezullimin qe meriton!


Me Respekt,
Avokat i Popullit Shqiptar
Kris Hasa
 

Comentarii

Vojvoda1389
Vojvoda1389 Ziua 1,830, 06:22

Kosovo je Srce Srbije !!!

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Ziua 1,830, 06:29

Vojvoda1398, vrit veten. Per nje vdekje te shpejte e pa dhimbje keshillojme kapsulat e cianurit.

ERI PONARI
ERI PONARI Ziua 1,830, 07:05

Vojvoda1389 mir e ka Kris Hasa vrit veten mor bir k*rve

MeDzeLi
MeDzeLi Ziua 1,830, 08:00

V

armandshala
armandshala Ziua 1,830, 08:31

v + s un kam 1 faqe me 150 mije dhe 1 me 110 mije ku do filloj ta publikoj qe neser ..

ti shqiperi me jep nder me jep emrin shqipetar...

KOSOVA ArlinDx
KOSOVA ArlinDx Ziua 1,830, 08:43

bukur shume , po efikasiteti me i madh arrihet permes reklamimit ne tv , do te ishte shume mire po ta fusnim atu dikun qofte ne tv shqiptare ose edhe ne kosove , kjo normalisht se kushton (ma merr mendja 😛 ) por po te benim ndonje mbledhje te lojtareve qesim secili nga pak pare edhe e bejme more burra. Ta shfrytezojme kete 28 nentor se po vazhduam keshtu fqinjet qe i kemi 10x me te forte kem me pas gjithmone probleme

KOSOVA ArlinDx
KOSOVA ArlinDx Ziua 1,830, 08:48

ska lezet loja kur e ruan krejt armatimin 1 muaj per kongres : \

Skumbin
Skumbin Ziua 1,830, 09:15

ska lezet loja kur e ruan krejt armatimin 1 muaj per kongres : \

+1

Fessti
Fessti Ziua 1,830, 10:05

bravo armandshala dhe te gjith ju qe po kontriboni ne rritjen e lojtareve

PerparimKosova
PerparimKosova Ziua 1,830, 10:22

V,, une sa po bera thirrje ne nje site qe eshte loje tjeter, ku luajn edhe aty shqiptaret

EFALB
EFALB Ziua 1,830, 11:24

@Fessti edhe per te gjithe.
Me e veshtire ngelet sfida qe lojtaret ta vazhdojne lojen, nuk mjafton vetem te ftosh lojtare te rinj. Dhe per kete te pakten.
Duhet te punojme se bashku dhe te qendrojme brenda kornizes se respektit ndaj njeri tjetrit pavaresisht, edhe pertej mendimeve te ndryshme.

Kalaja e Prezes
Kalaja e Prezes Ziua 1,830, 11:39

ore tani kan fillu te rinjt me e lon edhe internetin e jo me lojrat, se di ca do bohet, veshtire do jete me sjell lojtare, kam dergu me qindra mesazhe te webeve dhe faqeve me te klikuara dhe askush nuk pranon pa leke.

Nexhmedin Mustafa
Nexhmedin Mustafa Ziua 1,830, 14:05

Za Vojvodu...We will analyze the case and take the appropriate actions...

Elton CrazyShady E
Elton CrazyShady E Ziua 1,831, 00:18

vojvoda1389, vrite veten o bir ku*** .

I L Y R I D A A
I L Y R I D A A Ziua 1,831, 18:16

vojvoda1389 ke ti jabam spisakot na svatba , tvoja majka pred nekolku godina rabotase na edno puf-caffe vo Tetovo i tvoja sestra sega moze da e tukaa.......

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.