Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

President Njëherë, President Gjithmonë !

Ziua 2,083, 00:52 Publicat în Albania Serbia de Toni foryou

Përshëndetje të nderuar bashkëkombas!

Ky është artikulli im i parë në këtë komunitet, dhe si qëllimi i këtij artikulli është falenderimi i një personi për punën e bërë.
Është fjala për presidenin shqiptar VisarJ i cili për një muaj sa ishte në postin e presidentit bërë që Shqipëria ta merrte pozitën që e meriton.

Gjatë këtij mandati një mujor, mund ti përmendi disa të arrituara të kësaj presidence:

Organizimi i mirë i Njësisë ushtarake në turneun ndërkombëtar.
Programi i subvencioneve për qendra të trajnimit.
Tentativa për të rikhyer territorin e Kosovës.
Dhe transparenca e treguar gjatë këtij mandati.

Nga këto angazhime kanë përfituar të gjithë shtetasit shqiptar.

Besoj dhe shpresoj se këtë rrugë të njejtë do ta ndjekin edhe presidentët në vazhdim.

Hail Albania!

 

Comentarii

Endritt Zekka
Endritt Zekka Ziua 2,083, 00:58

Vota dhe sub i pare ,Ishalla me kemb te mbare e e fiton MMM 🙂

Vertete pune te mire ka bere Visari dhe e gjithe qeveria gjate ketij mandati.Dhe meriton falenderim te perzemert.Do ishte mire qe ta kishte edhe nje mandat sepse per 1 muaj nuk mund te kryhen te gjitha punet.(Por kuptohet RL ka perparesi)

Toni foryou
Toni foryou Ziua 2,083, 06:06

You have successfully donated 100 ALL. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account.

Kleantjo The Legend
Kleantjo The Legend Ziua 2,083, 00:59

ate per MU se ka bo fare visari po komanderat e MU-ve gjithsesi 🙂

LiL Serxhio
LiL Serxhio Ziua 2,083, 06:27

ska problem 😛 visari i ka bo krejt xD

Kleantjo The Legend
Kleantjo The Legend Ziua 2,083, 09:27

haha po po eshte e vertet 😛

Lumi1
Lumi1 Ziua 2,083, 01:03

V+S Shpresoj qe ki me pas sa ma shum artikuj o7

BiG Serxhio
BiG Serxhio Ziua 2,083, 01:06

V+S 🙂

Mr.Alban
Mr.Alban Ziua 2,083, 03:39

o7
V
S

Solitarius1
Solitarius1 Ziua 2,083, 03:41

Te gjithe lojtaret kryesore te eAlbania Jane treguar shume pro dhe kane mbeshtetur VisarJ qe e ka kryer detyren si CP me se miri. Une i bej thirrje te gjitheve qe te qendrojme te bashkuar dhe te bashkepunojme cilido qofte presidenti i ri. Kjo eshte per te miren e shqiperise pasi bashkimi ben fuqine. Respekte VisarJ, respekte te gjithe lojtareve te tjere me ndikim ne MU apo Parti. Zoti e bekofte Shqiperine e bashkuar zoti i bekofte shqiptaret e bashkuar.

Hajdaraga
Hajdaraga Ziua 2,084, 01:06

V+S
Sme ka rene rasti te flas per VisarJ asnjehere.Eshte nje nga lojtaret qe kam me shume respekt ne kete loje.I perkushtuar ,i zoti dhe patriot i vertete.
Lojtaret e edukuar jane te pakte ne kete loje prandaj duhet ti mbajme si thesar.Visari eshte aset i vertete ketu ne eAlbania.
Suksese me gazeten!

VisarJ
VisarJ Ziua 2,084, 13:38

Faleminderit shoq,

Merita ishte e te gjithve qe u bashkuan ne kohen kur kjo kerkohej nga atdheu dhe ky komunitet. Punet me te medha u kryen nga kabineti, dhe roli im ishte i unifikimit dhe te leshoja rrugen per pune dhe bashkepunim. Ja ngritem emrin larte Shqiperise qe te gjithe.

Ishte privilegj per mua te isha CP kete muaj.

Me respekt,
V.

Albanian Armed Forces
Albanian Armed Forces Ziua 2,084, 18:22

sub dhe vote e ki kthema subin edhe mu nese ki mundesi

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.