Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Peticion! 100-vjetori i pavarsisë në Google

Ziua 1,826, 18:46 Publicat în Albania Macedonia (FYROM) de orlandovlore

Të gjithë e dimë se Google me rastin e festave, ose lindjen/vdekjen e një personi shumë të rëndësishëm, vendos një ‘doodle’, ose ndryshon logon e saj në Homepage.. Por ne tek stafi i Tech.Al duam që edhe 100 vjetori i pavarsisë të vëndit tonë të publikohet për të gjithë botën më 28 Nëntor.

Prandaj dhe kemi nisur një peticion, që të mbledhim sa më shumë ‘firma’ që t’i bëjmë thirrje Google, që edhe pavarësia e Shqipërisë të njihet nga Google si një eveniment i rëndësishëm.

Kështu që jeni të lutur të firmosni peticionin, dhe t’u thoni sa më shumë shokë dhe shoqeve që të jetë e mundur. Kjo mund të bëhet një realitet. Kjo mund të bëhet realitet vetëm n.q.s ju themi të gjithëve!


http://www.change.org/petitions/google-have-a-doodle-for-albania-s-100-year-anniversary-of-independence
 

Comentarii

Brigo Corleone
Brigo Corleone Ziua 1,827, 12:17

v,dakort me ty por kete gje duhet ta bejme te gjithe

orlandovlore
orlandovlore Ziua 1,828, 21:38

na kan kthyer pergjigje ata te google edhe kav vendosur te bejne nje doodle ..se cfar nuk e dim ende po po punojne per ta nxjer ne 28..

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.