Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Ju faleminderit !!

Ziua 1,863, 09:50 Publicat în Albania Albania de Cerciz.Topulli



***Partia Revolucionare***
kaloi me suksese nje prove te veshtire duke nxjerr per here te pare 2 Kongresmen (lilo1, Cerciz.topulli)
Por jo vetem kaq ajo ka dale e 2-ta ne keto zgjedhje duke lene pas nje nder forcat me te vjetra politike ne vend Partin Nacionaliste .
Tashme ne kongres ka edhe nje ze ndryshe zeri i ndryshimit .
Kualicioni jone ne keto zgjedhje ka 4 mandate .(emrat verifikohen lehtesisht)
Ju falenderojme per perkrahjen e dhene .
Shpresojme qe fitore te tjera te kemi ne te ardhmen .
(SQARIM :PARTIA REVOLUCIONARE NUK SHPERNDAU NDIMA VETEM PER KONGRES NDIMAT TE NE VAZHDOJNE DHE DO TE VAZHDOJNE)
Nje sfide te veshtire po jo te pamundur kemi perpara ate te zgjedhjeve per President te vendit . Ne do te dalim me nje emer konkret ne ditet ne vazhdim , sebashku me aleatet tane . Shpresoj tia dalim edhe ne kete sfide
Edhe njeher ju faleminderit per mbeshtetjen

Kryetari i Partis Revolucionare : Cercziz.Topulli.
 

Comentarii

LiLo1
LiLo1 Ziua 1,863, 09:54

i falenderoj qe gjith ato qe na kan votuar dhe ju premtojm se nuk do i zgjenjejm por do mundohemi te arrijm gjith premtimet tona edhe nje her faleminderit

Burakyzn Ziua 1,863, 09:55

Comentariu șters

LiL Serxhio
LiL Serxhio Ziua 1,863, 09:57

urime 🙂

LiLo1
LiLo1 Ziua 1,863, 11:39

ahahahaha yea we will now

Andiroid
Andiroid Ziua 1,863, 12:59

V
Urime, meritonit 3 vende!!! Po nejse heres tjeter : )

LiLo1
LiLo1 Ziua 1,863, 13:48

ja nje pjese e premtimit te koalicionit http://prntscr.com/n9nv0

Armando Celiku
Armando Celiku Ziua 1,863, 13:58

ska poca 😃

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Ziua 1,863, 14:23

Revolucioni ka filluar . Taksat po ulen, ne do te mbajme premtimet tona http://prntscr.com/n9nva

Sle7en
Sle7en Ziua 1,863, 14:38

bravo djema...! o7

Ledjo 7
Ledjo 7 Ziua 1,863, 14:56

Urime dhe suksese

enzq
enzq Ziua 1,863, 18:26

V

ArnoldDjin
ArnoldDjin Ziua 1,864, 09:10

Big Big Vote...

VisarJ
VisarJ Ziua 1,864, 15:02

Po taksat spo ulen 🙁

Catatumbo
Catatumbo Ziua 1,864, 18:35

🙁 http://prntscr.com/ne14g
🙁 http://prntscr.com/ne196

Te paren te pakten votuan Koalicioni e te dyten as koalicioni nuk votoi 😒:S:S

Me vjen shum keq

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Ziua 1,865, 00:01

normal festimbeqa, kur keto drafte leshohen si dobiçët ne ferr pa u diskutuar, por behen thjesht per reklame sikur keta duan ti bejne mire popullit dhe me pas ne qe i refuyojme e kemi fajin

LiLo1
LiLo1 Ziua 1,865, 01:31

krjis kto votime tregojn qarte se kush don ndryshimin e kush jo ne kerkojm uljen e taksave ndersa ju mbajtjen e njerezve me ndihma sepse ju intereson ..kur that do kemi babyboom na doli bosh kalut nga do kemi te shpresojm kjo ishte 1 arritje .. une e kuptoj se dalja nga vendi 1 ne vend te 2 e pastaj ne vend te 3 te djeg por skam cju bej ktyre qunave te reformatores qe po punojn shum mir dhe po kan plane dhe po mundohen te mbajn premtimet un e kuptoj qe i djeg me shume nje lojatri Retarded upsss se me iki gishti po gjithsesi e kupton se se kam me te keq eee ne po ecim perpara i dashur ti hamhamham sa te dush

LiLo1
LiLo1 Ziua 1,865, 01:58

o kriso i rregulluat ngaterresat ju eee se skeni dit qe spo shaheni ndermjet vetes ju aleatet por gjithsesi i ka politika keto nga RL e keni fut edhe ne loj

kushtrimzz
kushtrimzz Ziua 1,865, 04:40

^ http://prntscr.com/ne14g <- Reformatoret duan ndryshimin dhe kane plane dhe gjithashtu po i mbajne premtimet !

Gjithashtu propozoj qe te propozohet ulja e takses per biberin ne 1% se ushqimi shum i djegst !

LiLo1
LiLo1 Ziua 1,865, 06:26

ikuu dielli e erdhi hana .......................

Catatumbo
Catatumbo Ziua 1,865, 07:53

Hahahahhahaah

ja nje pjese e premtimit te koalicionit http://prntscr.com/n9nv0

Kur duhen me u ndrru taksat duhet me dal me artikull konkret me te ardhuna ditore te buxhetit mbledhje dhe zbritje te harxhimeve te MPP, diagrame si dhe gjitha kalkulimet per shpenzimet qe ka nevoj shteti e shum gjana te tjera qe sigurt njeriu qe prpozoi ligjin nuk ia ka iden se cka jan ato 🙁
Don me i bo mir qytetarve me i lan pa MPP me aleatet pepros shum gjanave tjera.

kushtrimzz
kushtrimzz Ziua 1,865, 09:50

po ku e din ky tipi qka osht MPP, mkujtohet kur ke kandidat per CP edhe jepke supplies sa ke Joni CP, ju thojke lojtareve te huaj qe kerkojshin supplies ndrroni lokacion (ata te vendosur nX shtetet qe kan MPP me neve) u detyrojshin ata me ja shpjegu qe nuk kane nevoj me ndrru lokacion, nejse se askush nuk ka lind i mesuar msohet edhe ky,vec qe nuk bon me pshurr nalt kur nuk ki kapacitet : D!

Catatumbo
Catatumbo Ziua 1,865, 17:02

hahahahhahaha

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.