From Russia with love

Day 1,136, 08:18 Published in Serbia Russia by Ministry of Foreign Affairs RU



Народ еРусиje, Влада и Председник честитамо свим грађанима еСербии Нову годину и предстојећи православни Божић!

Драги браћо и сестре!

Ова година није била најлакша за све нас, али су били у њему и дивне тренутке које никада не заборавимо, зато смо помало тужно пратимо 2010 годину.

Ми смо сви гледамо у будућност са надом!
Верујемо да ће нова, 2011 година, ће нам донети више радости него све одлазне године!

еРоссиjане еСербама искрено желе људи економског просперитета, интересантне политичке борбе, успехе и достигнућа у међународним односима а jош добити више забаве у овој игри!

Знамо да еСербиjа сада променила вектор њене спољне политике, покушавају да наитисебе достојан место у еСвjeту. еРуссиа поштује и прихвата било какву избор еСербског народа.
Без обзира на постојање разних војних и политичких блокова, људи еРусиje и еСербиje и да ће увек бити у близини, а у сваком случају, увек je еРусиjа
спремни да помогну наше православне браће! Наше пријатељство је већа од економске и политичке интересе, то је на основje нашег сродства.

Дозволите нам да заједно чинемо овај свет бољим местом! еРоссиjски народ гледа у будућност заједно са вама, браћо и сестре!

Амбасадор еРусиjе у еСербje 4refr0nt



Президент, правительство и весь народ еРоссии поздравляет всех жителей еСербии с Новым Годом и наступающим православным Рождеством Христовым!

Братья!
Этот год выдался не самым легким для всех нас, но были в нем и прекрасные моменты, о которых мы не забываем, поэтому провожая 2010 год мы немного печалимся.

Мы все смотрим в будущее с надеждой!
Мы верим, что новый, 2011 год, принесет нам всем больше радости, чем год уходящий!

еРоссияне искренне желают еСербскому народу экономического процветания, интересной политической борьбы, успехов и достижений в международных отношениях и получить еще больше фана от этой игры!

Мы знаем, что еСербия сейчас меняет вектор своей внешней политики, пытаясь найти себе более достойное место в этом еМире. еРоссия уважает и принимает любой выбор еСербского народа.
Независимо от существования различных военных и политических блоков, народы
еРоссии и еСербии будут всегда рядом и, в любом случае, еРоссия всегда
готова прийти на помощь нашим православным братьям!
Наша дружба выше экономических и политических интересов, она основана на кровном родстве.

Давайте вместе сделаем этот мир лучше!
еРоссийский народ смотрит в будущее вместе с вами, братья и сестры!

Посол еРоссии в еСербии 4refr0nt