Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Erdhen Zgjedhjet .!!

Ziua 1,821, 05:39 Publicat în Albania Albania de Cerciz.Topulli

Pershendetje te dashur anetare te **Partis Revolucionare** dhe jo vetem .
Une jam Klitoni92 (Komadanti92) shum prej jush me njohin e kam udhehequr kete parti per mese 2 muaj edhe kemi bere shum ne ate kohe.
Kete muaj PR ra ne nje gjume te thell dhe per shum arsye nuk jemi ne Top5.
Arsyeja kryesore ishte sepse une u largova nga loja per shkak te Bann
dhe mos ekzistenca e Andi Progonati qe vazhdon edhe ne keto momente ..
Por dhe shume shkaqe te tjera qe duhen diskutuar por jo ketu publikish.
Ju ftoj te bashkohemi edhe njeher per ta ngritur PR aty ku i takon .
Po ju njoh edhe me kryesin e re nqs zgjedhjet do ti fitoj UNE .

Party presidency : Cerciz Topulli
Vice President : Arius argiri
Secretary General: Cameria bobi
Councillor : Apolonian
Spokesman: ende pa vendosur

Arsyeja kryesore perse dua te jem serisht ne krye te PR nuk eshte per ego personale por per te mos lene kete parti te vuaj pasojat e sistemit . Te gjithe femijet duan te behen kryetar edhe pastaj i ze gjjumi .
Te udheheqim kete parti te gjihte bashke sic beme 1 muaj me pare e keni pare mjaft mire qe asnje vendim nuk e kam marr vetem .
jo vete une por cdo kryetar qe ka qene ne PR qe nga themelimi nuk ka bere ne kok te tije .
Une jam partizan i Shprehjes Politiken e bejne Lisat e jo filizat .
Me kete thenie nuk dua te behem si ndonje Gjysh i madh apo si ndonje politikan i mirfillt por besoj se i kam treguar vlerat e mia qe di te jeme ne arenen politike ose te pakten te mbijetoj ne te .
Une nuk doja te hapja gazet fare por nisur nga artikulli i avokatit te popullit zoti Kris Hasa . E kam detyre morale te zbatoj keshillat e Perfaqesusit te popullit .
Nqs me deshironi ne kryet te PR
VOTONI http://www.erepublik.com/en/main/party-elections

Respekte te perzemerta
Klitoni92

 

Comentarii

eMcDreccY
eMcDreccY Ziua 1,821, 06:07

V . suksesse !

ArnoldDjin
ArnoldDjin Ziua 1,821, 06:41

V

Autochthonous Kosovo
Autochthonous Kosovo Ziua 1,821, 07:33

V + S
Tbohem une spokesman??? 😁

mbret pirro
mbret pirro Ziua 1,821, 07:34

v+s

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Ziua 1,821, 07:34

zhvejk ti je ne kurbet se me gjith qef

Fessti
Fessti Ziua 1,821, 08:20

v

Arius argiri
Arius argiri Ziua 1,821, 09:46

v

LiLo1
LiLo1 Ziua 1,822, 03:11

v

SabatonBIH Ziua 1,822, 08:02

Comentariu șters

Catatumbo
Catatumbo Ziua 1,822, 09:57

voted

Erlindi
Erlindi Ziua 1,822, 10:00

vetem suksese

ujku76
ujku76 Ziua 1,822, 15:07

Suksese me acc e ri. Me vjen keq qe s'te eci me ate te fundit se kishe goxha force. Nejse.
Suksese dhe partise tuaj. Degjoj shume qe thone se lojtaret e vjeter po largohen po nuk eshte e vertete. Jane ketu. pak incognito por kur te vije dita do i shihni. Ne fushen e betejes.

ILLYRIAN Pirat
ILLYRIAN Pirat Ziua 1,823, 11:23

po ka je par zoten,,, shkon e hup njeriu kshu ::PP ... !!!

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Ziua 1,824, 09:27

OOOOOOOO Piratiiii nqs te kishte marre malli per mu me shkruje ne FB burr

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.