Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Albania vs Montenegro-Fyrom

Ziua 1,812, 10:06 Publicat în Albania Albania de Ramiz Edipi 54

Kjo eshte dita e 1,812 e botes se re.
- Shqiperia eshte shum shum me e forte sesa mali i zi
Shqiperia ka 3238 ushtare kurse Mali i zi ka vetem 464 ushtare
-Ata organizuan nje rezistence dhe menjehere na munden
-Fyromi tani si po e shoh eshte duke na mundur dhe d.m.th qe kemi hubur edhe kete territor
Tani neser kush eshte president i ri le ta organizoje nje lufte per Southeastern Albania ne ora 13:00 deri prandaj te kryhet lufta nese fitojne kete lufte tani neser ne ora 13:00 sic thash
-Te gjithe ne Shqipetaret nese e shohim se po fitojme p.sh.56-24 do ta dhezim dhe nje lufte ne Tirana prandaj 1 beteje do ti kushtojme rendesi per Southeasern Albania kurse ne tjetren per Tirana dhe te nesermen e njejta vetem pse per Albania coast dhe pastaj per North Mountenegrin Mountains.
Flm per mirkuptim Vote dhe abonohu ne gazeten time

 

Comentarii

Plainswalker
Plainswalker Ziua 1,812, 11:58

the name of your superior neighbor is Macedonia

Ramiz Edipi 54
Ramiz Edipi 54 Ziua 1,812, 12:30

what I am Albania proud to be Albania f*ck Macedonia
I DID NOT UNDERSTAND WHAT THEFS

donlaerto
donlaerto Ziua 1,812, 14:04

1/10 of the Albanian population won the war against Fylol.

Fessti
Fessti Ziua 1,813, 03:16

v+s

UIfric
UIfric Ziua 1,813, 05:03

FYROM....Well Ingame it might be superior 😕
But in real life you just suck -.-
Truth hurts

Panch0TheGreat Ziua 1,813, 11:28

Comentariu șters

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.