Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

A Moment Before You'll Be Voting! | רגע לפני שתצביעו מחר

Ziua 1,811, 04:01 Publicat în Israel SUA de Darren OKitty

אזרחים יקרים,

מחר יהיה היום שבו אתם תיגשו להצביע למועמד שנראה לכם שיעשה את העבודה בצורה היותר טובה למשך החודש. בכתבה הקודמת שלי פירטתי על הרוב המוחלט של התכניות שלי למשך החודש במידה ואבחר. אומנם, זה לא הכול; הכתבה הזאת תכלול את הסיכום של התוכניות שלי ומספר הצהרות. אציין שלדעתי הנשיא אמור לתרום לטובת הכלל ולשבת שעות במשך החודש גם אם התוצאה בסוף תהיה טובה או לא. אולי זה יהיה קצת נועז ובוטה אבל אני מאמין שיש לי את זה ואני מתכנן לזכות לא רק מהסיבה הזאת אלא מכול הדברים שעשיתי עבור מדינת ישראל.

אבל, וודאי אתם כבר שואלים:

"אז, אולי בוא נרד לעניין ותוכל לסכם לנו את התוכניות שלך לחודש הקרב ובא?.."

ובכן, אלה התכנונים שלי והדברים שאני מתכנן לעשות במידה ואבחר, שחלק אומנם לא ציינתי בכתבה הקודמת מהסיבה שאני מאמין שזה ברור מראש, אבל אלה הם; התוכניות שלי לחודש הקרוב:

1) סגן הנשיא יהיה עומרי - ריקולס. הבחור הוא הנשיא היוצא של מדינת ישראל, פעיל ועבד בשביל ישראל בחצי שנה האחרונה ברציפות, לדעתי זה הדמות המושלמת בתור בן אדם אשר ישמש לי כיד ימיני. שאר הקבינט יפורסם במידה ואבחר.

2) תקשורת! ממשלה ללא תקשורת היא ממשלה לא פעילה בעליל. תקבלו ממני ומשאר המשרדים עדכונים שבועיים ושוטפים לא רק בתחום הכלכלה אלא גם בתחום החוץ והפנים, וכול שאר הדברים הקטנים; ובכתבות הנשיאותיות שלי. נובמבר בשבילי הוא ללא שום לחצים בחיים האמיתיים וחופשי. אז במידה ותצביעו תקבלו ממשלה פעילה, יוזמת ונלחמת.

לשם כך, העצמת התקשורת והפעלה ממושכת של חדר הצא'ט #isr.gov

בחדר הריזון לתקשורת קלה יותר עם הממשלה וזמינה רוב היום!

3) שימון וחיזוק היחידה הצה"לית. כמו שהבחנתם במצע שלי כתבתי את זה. אחד השינויים שאני אביא לא רק יהיה החלוקה המסודרת למחלקות, אלא גם עלייה באספקות וגרימה לכך שנצא עם יותר דמג' יומי! מלבישת האווטר ועד להראות נוכחות בקרבות עדן השונים.

4) שקיפות כלכלית והמעורבות שלכם! בתור התחלה יהיה סקר או ועידת כלכלה לגבי המיסים ואיך לשנותם, בנוסף, הדבר הכי בסיסי שממשלה צריכה וחייבת - דוחות כלכלים! כתבות כאלה תראו בצורה שבועית או לפחות שתיים לחודש: http://www.erepublik.com/en/article/-some-details-from-the-mof-eng--2149588/1/20

5) יצירת אשכול בין הממשלה לכנסת הנוכחית והנבחרת לחודש נובמבר. אחד הדברים שצריכים לשים עליהם דגש; שחברי הכנסת ידעו מהי הצעה רשמית מהממשלה (שינוי מיסים לדוגמה), היכן להצביע לא והיכן להצביע כן, אישורי אזרחיות ובנוסף הדעה שלהם תחשב, לא רק בהצבעה על חוקים אלא גם על ידי כך שניקח אותם ברצינות בתור אנשים עם חשיבות, נדון על דברים שונים מיחסי חוץ ולביטחון. הדעה שלהם תחשב לאחת לפני הטופ ולא רק לראות שכתוב להם "חבר כנסת" בתחום הפוליטי שלהם בפרופיל.

6) פרויקט השגרירים יופעל מחדש ותראו פעילות של משרד החוץ. המשרד יפרסם מדי פעם דו"ח גדול עם מידע על המצב הנוכחי של מדינות עדן השונות וידאג לעדכן אותכם במה שקורה ברחבי העולם. בנוסף שיפור יחסי החוץ שלנו לא רק עם המדינות שגובלות בנו - אלא גם יותר לבחוץ, לחתור למדינות אירופה - העצמת הקשרים!

זה המטרות הראשיות שלי במידה ואבחר. בנימה זאת ארצה לסגור את הקמפיין הנשיאותי שלי לחודש נובמבר. מחר שקמים בבוקר מצביעים לממשלה יוזמת, פעילה, והכי חשוב - מקצועית! מצביעים מיאו.

בברכה,
מיאו.You have enemies? Good. That means you have stood up for something, sometime in your life” - Winston Churchill


Dear Israeli,

Tomorrow will be the day you'll come to vote to the most suitable CP candidate you think that will manage the country in a better way. In my last article i presented about most of my plans for the upcoming month in case i'll be elected. But, that's not it yet; This article is bringing you the summary of my goals and some announcements. For my personal opinion i think a President its someone who can sacrifice for the greater good and for the whole community, even if the result will be considered 'good' or bad. Perhaps a bit bold and blunt, but i do believe i have what it requires and not only for this reason to win, by also all the of the past things i did for Israel.

But, i'm sure you already asking yourselves:
"So, lets stop chitchatting and let's get to the point; your goals for the next month?.."

Well, these are my plans and things i do want to implement in case i win, some of them i did not mention in my previous article because i think those are self-explanatory, but still are the plans:

1) My vCP will be Omri - Rickolas. Ex-President of Israel, hard working and mature guy who did everything possible for the country in the last half-year. Rest of the cabinet will be published in case i will win.

2) Communication! A government without it is not an active government at all. You'll see from me and the rest of the ministries weekly updates not only in Finance but also our Foreign Affairs, Interior and others. November for me is a month with no real life pressures or duties. Voting for me is voting for an active government, innovative and fighting government.

For this will, if you'll have any question or just want to say something for us, continued easy communication between the government and the citizens on #isr.gov @Rizon!

3) Oiling up and making our national army stronger and better. Like you might seen in my platform it was one of the changes i am going to implement. But, not only this, also splitting our soldiers into a more organize regiments and raising up the supplies - making more daily damage! Wearing our avatar, presence in EDEN battles.

4) Continued financial transparency and your involvement! As a beginning making a poll or economy conference about taxes and how to change them, also, the most basic thing that government needs - Financial reports! You'll see them on weekly basis or at least 2 times for the month: http://www.erepublik.com/en/article/-some-details-from-the-mof-eng--2149588/1/20

5) Making a mass PM between the current Congress - government members and of Nov. 2012. One of the most important things with no doubt; Congress Members will know what laws to be voted down or not (Official gov proposal for example), citizenship grants and their opinion -will- be counted one place behind the top. Not only having 'Congress Member' in their political experience inside their profile and just voting laws, we will discuss also various things from Foreign Affairs and Defense.

6) You'll see the Ambassador Project back to life and with that the activity of the FA ministry. Our MoFA will keep us posted with reports about the current situation of EDEN countries around the world. Also improving our relationships not only with the countries bordering us, i'm talking about also Europe wise - Strengthening ties!


Those are mine main goals if i will be elected. On that note i will be closing my Presidential campaign for November. When you wake up you vote for an active, innovative government. And the most important - Professional one! Voting for Meow.

Regards,
Meow

 

Comentarii

orerez
orerez Ziua 1,811, 04:14

Meow2 you're the man !!!!

יאללה עמית, לשכת הנשיא מחכה לך 🙂

Mikhail Zarevich Kalashnikov
Mikhail Zarevich Kalashnikov Ziua 1,811, 04:14

Good Luck Meow2!

danis1982
danis1982 Ziua 1,811, 04:15

v

Kiochan
Kiochan Ziua 1,811, 04:17

Meow2 for CP

RozenXStyle
RozenXStyle Ziua 1,811, 04:39

Meow2 For CP!!!

Tsahi K
Tsahi K Ziua 1,811, 05:16

אעדיף לראות את נריה נבחר אבל שיהיה בהצלחה , גם אתה יכול להיות נשיא טוב אבל אני חושב שנריה יותר

BiednyMis
BiednyMis Ziua 1,811, 05:32

good luck cunt o7

Meitnerium 109
Meitnerium 109 Ziua 1,811, 06:15

Meow is a beast, and a skillful motherf*cker!

RoaiTG
RoaiTG Ziua 1,811, 06:51

תשמע, לא אמרת כמעט כלום חוץ ממילים חלולות ודברים שחוזרים על עצמם כל חודש

נ.ב

לא עמית, אם יש לך אויבים זה בגלל ששנה וחצי זיינת לכולם את השכל הצקת לכולם והתנשאת על כולם כמו נוב

ArawnLives
ArawnLives Ziua 1,811, 07:45

Good luck! o7 Voted.

WolfHof
WolfHof Ziua 1,811, 07:50

V! u got my vote !

Mr.Paranoid
Mr.Paranoid Ziua 1,811, 07:56

Meow2 For CP !

SandalaiM
SandalaiM Ziua 1,811, 08:01

in the next elections,
I'll vote meow2,

What about YOU?!

John TG
John TG Ziua 1,811, 08:05

Good luck meow!
Voted

Octavius Julius
Octavius Julius Ziua 1,811, 08:35

I'll return from the dead and vote Meow.

Israel Zangwil
Israel Zangwil Ziua 1,811, 09:04

אני קצת נוטה דווקא לצד מה שרואי אמר בנוגע לאויבים...
עדיין אין לי מושג למי אצביע, אבל האמרה הזאת לא תשפיע עלי לכאן או לכאן בכל מקרה.

Kiarash . Razor
Kiarash . Razor Ziua 1,811, 09:50

Good luck dude!

Hapoel Petach Tikva
Hapoel Petach Tikva Ziua 1,811, 10:15

neria for cp@!@!@!@!@

Eysh
Eysh Ziua 1,811, 10:17

In Hebrew we say when trees are felled chips will fly
כשחוטבים עצים ניתזים שבבים

עמית עשה ועושה
ואת מה שעומרי עשה בכהונה הזו שהיא המוצלחת ביותר לפחות בשנה האחרונה אם ניסתכל על מבחן התוצאה
איך התחלנו את החודש ואיך אנחנו מסיימים

בהצלחה

RoaiTG
RoaiTG Ziua 1,811, 10:47

@Eysh
אני לא יודע מה אתה מנסה לעשות, כי טיפש אתה לא, ורק טיפש יחשוב שזה החודש הכי טוב בשנה שלי באירפבליק, אם אתה חושב שהשחרור מטורקיה היה בזכות הממשלה אז זה לא, ולהפך גם היו טעויות עם טורקיה בגלל חוסר הקשבה של ריקולס בחודש עבר כשהסברנו את המצב, וגם אם מסתכלים על מובנים אחרים, לא היו הצלחות גדולות, אז אני לא יודע איך לעזאזל אתה קובע שזה היה החודש הכי טוב שלנו בשנה, אתה מוכן להסביר לי?

Augustus Grim
Augustus Grim Ziua 1,811, 12:40

רואי, רואים שאין לך מושג מה באמת הולך כאן, כי השחרור המוצלח מטורקיה בהחלט היה בזכות הממשלה, ריקולס וג'ון התנהלו מצוין מול עדן והממשלה הטורקית, ובזכות איך שהם פעלו שם, הצלחנו להשתחרר ביעילות ולקבל פיצויים שעזרו לנו מאוד.

Eysh
Eysh Ziua 1,811, 14:08

כמו שאוגוסטוס אמר,
צריך רק לראות מה היה מצבנו בתחילת הכהונה של עומרי אם איזור בודד בסעודיה שבקרב מגוחך הצלחנו לחסום ולסיים את האויב טבעי עם טורקיה
והיום שכל האזורים שלנו בידינו והבונוסים האפשריים.
אז נכון שאני מאוכזב שעומרי סגר את שמשון אבל זה לא באמת משהו שבשליטת הנשיא כך שעם כל ההערכה שלי אליו הוא לא יכול להיות בן גוריון כי אין לו את הסמכות גם אם הוא רוצה.
אבל כן נשיא טוב נמדד גם במינויים שלו ובשחקנים שמסכימים לשתף איתו פעולה
אז היה לנו החודש שר חוץ מצוין וגם שר אוצר ושר בטחון

Eysh
Eysh Ziua 1,811, 14:11

כבר יצא לך להבין שאני לא מפחד לכתוב מה שאני חושב
דרך אגב גם בחיים האמיתיים אין לי שם של מישהו שסותם את הפה
ואם כתבתי משהו אז התכוונתי אליו ואני מאמין בו
בדיוק כמו שאני לא אצביע כמו שאריקאהרון יצביע ולדעתי נריה כנשיא יהיה הדבר הכי רע שיכול לקרות לאי-ישראל החודש

Shoham Israel
Shoham Israel Ziua 1,812, 02:29

I wanna help this month. PM me 😛

RoaiTG
RoaiTG Ziua 1,812, 03:07

אוגוסטוס זה נראה שלך אין שום מושג, ואם אתה עדיין חושב ככה, אתה מוזמן לשאול את ריקולס בעצמו אם לא היה לי חלק במה שקרה עם טורקיה, כי הוא בעצמו הודה שהייתה לו קדנציה בינונית.

Hapoel Petach Tikva
Hapoel Petach Tikva Ziua 1,812, 06:10

צורת החשיבה של אייל:
עמית נבחר= החודש הכי טוב של ישראל איי פעם למרות שאייל רשום למשחק רק 5 חודשים בערך
נריה נבחר=החודש הגרוע ביותר של ישראל בכל הזמנים ,כישלון בכל התחומים.

Angie Varona
Angie Varona Ziua 1,812, 09:26

Todos son putos

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.