Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

★ Penktadienio Vilniaus meet'o atgarsiai ツ☆

Ziua 1,846, 15:36 Publicat în Lithuania Lituania de pantera7


Sveiki, mano mažieji ekstremalizmo mėgėjai.
Pirmiausiai, turėtume pasidžiaugti paliūdėti dėl visų tų, naminių pavidoliu, kuriems neteko garbė pamatyti (ir padalyvauti), kaip siaučia eLietuvos eRepublik Vilniaus skyriaus populiacijos dalis.
Su visa atsakomybe pareiškiame, kad tie, kurie nedalyvavo meet’e dėl:
1. Aplaidumo
2. Tinginystės
3. Išdidumo
4. Kvailumo
5. Baimės
6. Mizantropijos
7. Mamos
8. Aplinkybių
- nėra Jums jokio atleidimo ir net supratimais visais atsisakome suprasti, kaip drįsote, kaip sugebėjote nesudalyvauti ir nepasimatyti. Nėr atleidimo. Atgailaukit ir jauskites biški lopiškai.

Grįžtant prie pasakojimo apie mūsų meet’ą, turime iškarto pabrėžti, kad jo data buvo paskirta visiškai atsitiktinai ir bendru sutarimu, o ne dėl to, kad gruodžio 7 dieną, 1975 metais Indonezija užėmė Rytų Timorą.

Atėję kartu su Pantera7, prie iš anksčiau rezervuoto staliuko Alaus namiuose pamatėme mūsų gerbiamą ir mylimą LLS PP Udrą. Nepaisant to, kad kitų teko kiek palaukti, mes neliūdėjome. Juolab SarunasTomasVaisieta pradėjo mane terorizuoti skambučiais ir žinutėmis su klausimais, ar jis jau gali prilakt alaus, bo labai nori. Kai jis pasirodė, kol įsišnekėjome... Tai jau ir pradėjo žmonės eiti, visi tie, kurie ir turėjo būti. Pateikiame visą sąrašą:

Miestiete, Dzedajus, Arkangelas, Pokstasq, Vilkas Pilkas, Mindziuss, Moriarttis, Udra, Pantera7, gliookas II, SarunasTomasVaisieta, Pakalniskis.

Alaus namai mus kentėjo kažkur iki 01-00. Per tą laiką mūsų visų vargšes smegenis aplankė pokalbiai apie religiją, muziką, legendas ir istoriją, darbus, LLS ir SOL apsijungimą, orgas, žurnalistiką, gyvenimo istorijas. Ir tai tik keletas temų. Visko net neatsiminsi. Dar reikia paminėti ir tai, kad bene visi meet'o dalyviai bandė iš Pokstasq vienu ar kitu būdu išsireikalauti paramos, bet jis atlaikė spaudimą.

Pasėdėję Alaus namuose ir atsisveikinę su keliais dalyviais, nuraminę vargšę verkiančia dėl to, kad ją paliekame, padavėją, mes patraukėme į neseniai atsinaujinusį naktinį klubiuką su simboliniu pavadinimu Gluck. Nežinia kokiu būdu Miestietei pavyko mus ten pravesti nemokamai, bet viduje yra pakankamai nebloga atmosfera ir mes ilgai nelaukėme ir įsitaisėme ant puikiu ir pūkuotų sofikių.


]

Apdairiai smulkiai neaprašinėsiu scenas su draugiškais pasimėtimais popieriukais bei jų padegimais, bet buvo pakankamai tiek linksma, kad norėtusi netgi pakartoti. Gaila, kad protarpiais vieni kitų negirdėjome dėl muzikos, bet asmeniškas bendravimas su kaimynais labai padėjo. Tiesa, dalį laiko mes labai buvome susikoncentravę ties Migasss ir Malfame laukimu aniems beateinant, bet didžiajai daugumai to padaryti nepavyko, o labai deja. 🙁

Reziumuojant, galiu paminėti tai, kad buvo labai smagu, žmonės ne tik malonūs, bet ir protingi, ne tik linksmi, bet ir gražūs ir visiškai ne žaidimo fanatikai, o labai net žemiškųjų instinktų kupini jaunuoliai! 🙂 Man asmeniškai labai įsimins šis vakaras ir aš net gabaliuką savo testamento paskirsiu šiai kompanijai. Tikiuosi, kad teks ir pakartoti, ir galbūt praplėsti pažinčių ratą (beje, reklamuoju meet’o Klaipėdoje straipsnį).
Su meile ir neapsakoma pagarba (meluoju),
Penkiskart eLietuvos Prezidentas
gliookas IIP.S. Goldyvote?
 

Comentarii

Mindziuss
Mindziuss Ziua 1,846, 15:51

Smagus vakaras:] o7 dalyvavusiems!

Udra
Udra Ziua 1,846, 15:53

Smagiausias meetas, pralenkt bus sunku...
O įspūdžių, o kalbų...
Būtinai pakartosim :😁

Sharass
Sharass Ziua 1,846, 16:03

Būtinai;) Mes faini o7

malfame
malfame Ziua 1,846, 17:01

O tai jūs malfamės laukėt, ar malfinson? 😉]]

pokstasq
pokstasq Ziua 1,847, 00:08

Pritariu Udrai, smagiai pasijuokėm.
@malfame, laukėm migas16 ir malfinson, bet ir tave būtumėm šiltai (su ta liepsnele paskutinėj nuotraukoj) sutikę 😉

Lari0x
Lari0x Ziua 1,847, 01:04

Ne, Šarai, tu nesi fainas

Samdinys
Samdinys Ziua 1,847, 01:55

*yawn*

gliookas II
gliookas II Ziua 1,847, 03:26

faini nera tie, kas nedalyvavo 😛 o siaip aciu visiems, buvot nuostabus!

miestiete
miestiete Ziua 1,847, 03:49

Stiklinė dega... (facepalm)

malfame
malfame Ziua 1,847, 04:27

Pokštai, tai va, kai išaus tokia diena, kai lauksit manęs, o ne malfinson, tada ir prisijungsiu prie Jūsų laiku, 😉]

Kk1boRg...
Kk1boRg... Ziua 1,847, 10:49

V

vilius83
vilius83 Ziua 1,847, 11:13

o7

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Ziua 1,847, 13:00

o7. Patiko. Buvo saunu. Lauksim dar...

Akviliutte
Akviliutte Ziua 1,847, 15:13

Na as Jusu meeta palaikiau is Vokietijos fronto (((((:

zickborg
zickborg Ziua 1,848, 05:06

neblogai, o tas juodas "wolf engelman" alus greiciausiai buvo lb skanus : )

gliookas II
gliookas II Ziua 1,848, 05:54

mes gereme tamsuji eli : D

zickborg
zickborg Ziua 1,848, 07:21

eli'monada? : D

Udra
Udra Ziua 1,848, 08:11

Varniukai!

Moriarttis
Moriarttis Ziua 1,848, 10:38

zickborgai, nėra alaus namuose didžiųjų daryklų alaus, t.y. švyturio-utenos grupės, kalnapilio-tauro ir ragučio (tavo minėto wolfo)

Sharass
Sharass Ziua 1,848, 12:34

Ale išprusęs Moriarttis kaip šiuo klausimu:D

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.