Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

[MoD] Urdhërat e Ditës 2084

Ziua 2,082, 07:59 Publicat în Albania Spania de DeltaJuliet SFO


Këto janë urdhërat ditore për ditën 2,084.
These are the Daily Orders for the day 2,084.

Përpara se të shikoni urdhërat, mbani mend:
-Në qoftë se Shteti për të cilin po luftojmë po fiton në Divizionin ku je ti me rrezultat mbi 55%, atëherë mos lufto!
-Te beteja e parë duhet të luftohet me armë, në qoftë se nuk ke armë, bli ose kërko në chat!
-Stërvitu përpara se të luftosh, në këtë mënyrë do arrish të bësh më shumë dëm në luftë!
-Mos harxho energy bars në qoftë se nuk kërkohet më poshtë!
-Mos bli energji me gold sepse është humbje e madhe!
-Nëse ke mundësi, futu në chat përpara se te luftosh!Lufto për Kroacinë në Istria and KvarnerLëviz në Hungari dhe lufto për SHBA-në në Alaska


Ministër i Mbrojtjes,
kushtrimzz

Stafi i MoD,
Batoa dhe Jurgen Dervishi
 

Comentarii

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Ziua 2,082, 08:06

o7

cimi.cimi
cimi.cimi Ziua 2,082, 09:01

V+S o7

Lazim
Lazim Ziua 2,082, 09:15

o7

Endritt Zekka
Endritt Zekka Ziua 2,082, 09:30

o7

Andiroid
Andiroid Ziua 2,083, 02:54

o7

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.