Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

[MinCult] Країни ЕДЕНу. Боснія і Герцеговина

Ziua 1,911, 11:02 Publicat în Ukraine Ucraina de Ministry of Culture

Всім вітаннячка від Міністерства культури. Як я і обіцяла - невеличкий сюрприз. Цього місяця в Міністерстві я працювати не одна, тож зустрічайте першу статтю нового працівника Міністерства 🙂

Вітання від Міністерства культури еУкраїни та від мене - TarasMaslov2. До вашої уваги пропонується 1 стаття із циклу “Країни “Братства”, в якому ми будемо розказувати про країни, які є членами альянсу “EDEN”. Описувати будемо як теперішній стан ,так і цікаві факти із РЖ. Сьогодні на вас чекає Боснія і Герцеговина.еВідомості:
Президент: sinus.net
Активних громадян: 1887
Середній рівень: 16
Столиця: немає
Регіони: немає
Корінні регіони: 1. Федерація Боснії і Герцеговини 2. Західна Сербська Республіка 3. Східна Сербська Республіка 4. Округ Брчко. Боснія і Герцеговина наразі повністю окупована Сербією.Союзи: Албанія, Хорватія, Греція, Румунія, Туреччина
Найбільша ПП: Nova eBiH
Найбільший ВЗ: Vojna Akademija eBiH

Боснія і Герцеговина не одразу з’явилася на еКарті Нового світу. Через це більшість боснійців були громадянами сусідньої Хорватії. Коли ж вона стала однією з еКраїн, її населення становило 3000 громадян. Половина переїхали з країни після випилу Сербією або просто втратили інтерес до гри. В ході еІсторії співпраці БіГ з Україною майже не було.Реальні факти:Боснія та Герцеговина розташована на Балканському півострові. Раніше вона була частиною Югославії, а 1992 року здобула незалежність.
Для багатьох країна залишається синонімом війни з Югославією, яка вирувала на Балканах у 90-х. Відтоді ще залишилися трагічні сліди, зруйнована інфраструктура в сільській місцевості та заміновані ділянки в місцях проведення бойових дій.

У країні ви знайдете багато прекрасного. Особливо гарними є столиця Сараєво та місто Мостар.

На сьогодні Сараєво - квітуче місто, відновлене після війни. Попри воєнні дії, всі культурні пам'ятки залишились цілими. Тому ви зможете насолодитися дивовижною архітектурою, цікавими пам'ятниками, мечетями, музеями та галереями.
Мостар відомий своїм Старим мостом, що з'єднує дві частини міста. Міст вважається своєрідним символом країни. Якщо ви любитель гострих відчуттів, можете стрибнути з мосту на банджі-джампінгу. Окрім того, в Мостарі дуже багато милих будиночків, брукованих вуличок та затишних кав'ярень із терасами.Якщо ви любите екстрим, то містечко Бихач саме для вас. Саме тут починаються всі цікаві маршрути, а швидка гірська річка Уна кидає виклик справжнім екстремалам та любителям рафтингу.
Якщо ви любите кататися на гірських лижах чи сноуборді, то можете відкрити для себе гірськолижні курорти Боснії: Ігма, Яґоріна та Белашніца. Курорти мають красиві пейзажі, розвинену інфраструктуру та помірні ціни.Не забувайте також про можливість відпочити на узбережжі Адріатичного моря за помірними цінами, а також відвідати дивовижної краси Національний парк Сутжєска.Цікавинки:
Боснія і Герцеговина - найбільш етнічно неоднорідна країна Європи. Три південно-слов’янських народи - боснійці, серби і хорвати, кожен зі своєю релігією і історією, становлять більшість населення цієї невеликої країни. Головною відмінністю між ними є релігія - боснійці сповідують іслам, серби - православне християнство, хорвати в більшості католики. В іншому це єдиний народ, з єдиною мовою і традиціями, якби не старалися націоналісти підкреслити "корінні відмінності" одного народу від іншого.

Боснійці - місцеве найменування слов'ян, які сповідують іслам, являють собою один з найбільш незвичайних етносів Європи. Історично боснійці були одним із найбільш віротерпимих народів Європи - навколо них жили православні християни, католики, протестанти, іудеї та інші релігійні конфесії, і з усіма ними боснійці підтримували рівні добросусідські відносини.

Хорвати та боснійці, що проживають на території БіГ, використовують латинський алфавіт, а на території Сербії прийнята кирилиця. При цьому на території Федерації Боснії і Герцеговини використовується до тридцяти діалектів, відображених і в письмовій формі.

Дуже цінується місцевими мешканцями вміння вести бесіду. Розлогі діалоги за будь-яким столом, будь то вуличне кафе або приватний будинок, можна почути скізь. Однак слід уникати тем, пов'язаних з політикою або з різноманітними аспектами, що супроводжували розвал Югославії і громадянську війну - в таких випадках краще просто слухати. Місцеві жителі прагнуть якомога більше говорити про війну і роблять це дуже гаряче і переконливо, але лише для того, щоб переконати співрозмовника в правильності дій "свого боку".

Боснійська кухня сформувалася в результаті змішання південно-слов'янських, німецьких, турецьких і середземноморських кулінарних традицій. Основа місцевих страв - м'ясо та овочі, причому якщо в м'ясних продуктах добре помітно турецький вплив, то у відношенні овочів і зелені боснійці не поступаються своїм сусідам по середземноморському регіону. А від слов'янських народів успадкована любов до молочних продуктів, в першу чергу до сиру, а також широке використання хліба та зернових.Ну ось і все! В наступній статті циклу ви дізнаєтеся про Норвегію. А сьогодні з вами була Боснія і Герцеговина, Міністерство культури еУкраїни і я - TarasMaslov2. До наступної статті! 🙂
 

Comentarii

Batyar
Batyar Ziua 1,911, 11:11

гуд

imamradyk
imamradyk Ziua 1,911, 11:17

вот

Ya Krivoy UA
Ya Krivoy UA Ziua 1,911, 11:22

цікаво
вотед

Gold Dragon
Gold Dragon Ziua 1,912, 01:14

Кривий, що з тобою сталось? Вже котрий раз, за останній час, я бачу твій коментар українською та й ще схвальний. А де ж "фуфєл", "паражняк" і т.д.?

Lindsey Stirling
Lindsey Stirling Ziua 1,911, 11:27

V

pooh21
pooh21 Ziua 1,911, 11:31

v

Igoreckkkk
Igoreckkkk Ziua 1,911, 11:41

Vote

CyberVirus07 Ziua 1,911, 12:14

Comentariu șters

Random UA
Random UA Ziua 1,911, 12:26

вот

Burkotun
Burkotun Ziua 1,911, 12:46

V

Beskyd01
Beskyd01 Ziua 1,911, 12:50

VOTE

Гарна робота!

prohibited by law
prohibited by law Ziua 1,911, 13:47

V

Doctor  Faust
Doctor Faust Ziua 1,911, 14:41

V

Bojan Figaro
Bojan Figaro Ziua 1,911, 14:45

гарна стаття!

ED 80
ED 80 Ziua 1,912, 01:03

v

sonyashnyk
sonyashnyk Ziua 1,912, 09:47

классссссссссссссс

Pazelya
Pazelya Ziua 1,912, 12:26

vote! super!

vad27
vad27 Ziua 1,912, 13:57

v

Podolyan
Podolyan Ziua 1,913, 03:43

v

Hermod UA
Hermod UA Ziua 1,913, 05:43

Вотед) Можна було ще про парламент боснійський згадати - нажто він вже цікаво побудований.

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.