Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Янгол смерті [LVL;SM]

Ziua 1,902, 04:48 Publicat în Ukraine Ucraina de Vilar47

Ч. 6 (289) / 3 лютого 2013 р.

Heaven by John Pitre.
"Рай". Автор: Джон Пітр.


Афоризм...
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
Люди з сильним і великодушним характером не змінюють свого настрою в залежності від свого благополуччя або своїх нещасть.

Декарт
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

Дивно... Сьогодні нічого не кортить робити, хоча й маю чимало "для того"...
Шукаючи одну оповідку, котру хотів давно перекласти, але лінк на котру втратив, натрапив на цілком іншу. Не менш дивну, хоча... Й не менш актуальну... Ось... Ознайомлюйтеся...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Янгол смерті

- Ти хто?
- Янгол.
- Як ти сюди зайшов?
- Не як, а навіщо. Я Янгол смерті. Я прийшов за тобою.
- Що, вже? Так рано? Чому???
- Дурне питання. Просто прийшов твій час і все.
- Але я не хочу! Я ще так багато не зробив!
- Що саме? - Запитав Янгол, сідаючи на стілець.
- Мене повинні були підвищити після Нового року! Я хотів купити квартиру, нову машину, Я хотів з'їздити до Індії! У мене було стільки планів!
- Дурниця. Всі твої матеріальні мрії мають силу тільки в твоєму матеріальному світі. Коли твоя душа покине тіло, ти забудеш про них назавжди.
- Але я не хочу помирати так рано! Може, ти зайдеш пізніше, га? Може, можна якось домовитися з тим, хто там, на небі? Я... Я палити перестану! Клянуся!
- Не намагайся зі мною торгуватися, Людина! - Суворо подивився на нього Янгол.
- Ну, будь ласка!!! Я боюся! Я не хочу!
- Ви ніколи не хочете і завжди боїтеся. Але невже ти не розумієш, що рано чи пізно це все одно доведеться зробити? Навіть якщо я прийду до тебе через сто років, ти все одно ніколи не будеш готовий!
- Але що зі мною буде? Я ж грішив!
- А ти думаєш, що мене це стосується? Це ж твоє право. Свобода волі. Раніше треба було думати!
- Я збирався... Але я ж не знав, що помру так рано!
- Ха-ха! Які ж ви, люди, забавні! - Янгол зняв плащ і розправив крила. - Пішли!
- Ні! Я нікуди не піду! Я, я навіть не встиг завести сім'ю! В мене ще немає дітей!
- Правильно! Тому що ти навіть свою другу половину не знайшов!
- Я не встиг!
- Ти не намагався! - Презирливо сказав Ангел.
- Мені Бог не послав.
- Ти не просив його про це! - Блиснув очима Ангел.
- А хіба потрібно було просити? Я не знав!
- Досить блазнювати! Позавчора ти просив у Бога зупинити час, щоб встигнути на нараду! Невже нарада важливіша від твоєї долі?
- Ти правий, я дyр@nь! Але ж я ще можу виправитися! Я не можу померти ось так, не встигнувши навіть одружитися, народити дітей!
- Як різко змінилися твої пріоритети! Спочатку була машина, Індія, а тепер сім'я, діти, - посміхнувся Ангел.
- Але ж ти згоден, що це головне?
- Так, згоден. Але раптом ти так і не знайдеш свою половину? Що тоді?
- Знайду! Я впевнений! Я буду шукати!
- А я маю сумніву! Ти не бачиш далі власного носа! Усе твоє життя пройде в безплідних пошуках. Ти будеш тинятися по дiвk@м, намагаючись знайти свою половину там, де її бути не може! Зрештою, ти розчаруєшся в житті, зіп'єшся, від тебе відвернутися друзі, ти заробиш собі хвороби, і будеш проклинати день, коли народився.
- Боже мій!
- Припини згадувати його ім'я вголос! - Тупнув ногою Янгол.
- Пробач, Але що ж мені робити?
- Коли людина заблукає, то повертається назад, до того місця, звідки пішла у хибному напрямку, аби знайти вірний шлях - сказав Янгол, спостерігаючи за танком сніжинок за вікном.
- Вірно! Я так і зроблю! Я зрозумів!
- Невже?
- Так, Я повернуся туди, де був щасливим! Знаєш, адже я кохав колись. Її звали... Ми познайомилися в інституті! У неї було таке красиве темне волосся і очі сповнені ніжності, сили і мудрості. За нею стільки хлопців бігало! Але вона мене вибрала. Казала, що закохалася з першого погляду. Ми часто йшли з лекцій в парк, кафе, бібліотеку і цілувалися годинами і нам більше ніхто не був потрібен! А коли я якось зламав руку, вона доглядала за мною. Це було незабутньо! Коли в мене були проблеми, я завжди знав що можу розраховувати лише на неї, нехай навіть просто їй про все розповівши - мені ставало вже легше! Потім між нами все змінилося, або просто в той самий момент нам не вистачило сміливості взятися за руки і протистояти всім і всьому, й замість цього ми розлучилися назавжди!
Так нерозумно розлучилися, по-дитячому. Адже я досі пам'ятаю, як пообіцяв любити її завжди, і що найсумніше - я як і раніше її люблю! Ми часто передзвонювалися спочатку, а потім якось все закрутилося.
У мене тут своє життя, у неї своє! Цікаво, як у неї справи?
Напевно, вийшла заміж давно або зустріла людину, котра її обожнює, оцінила її і все те що вона готова робити для коханої людини. Вона ж красуня така! Знаєш, я хотів би подзвонити їй. Просто привітатися, дізнатися як справи, привітати з наступаючим! Я подзвоню їй, зараз, добре?

Але в кімнаті вже нікого не було...

***

Мораль

Моралі немає. Просто хотілося нагадати, що наше життя надто коротке, аби проводити його цілком на роботі. Ми не повинні дозволяти йому витікати крізь пальці, і приділяти хоча б крихітну його дещицю тим, хто дійсно нас любить, найближчим нашим людям. Якщо нас завтра не стане, наша компанія дуже швидко замінить нас кимось іншим. І тільки для родини і друзів це буде дійсно велика втрата, про яку вони пам'ятатимуть все своє життя. Подумай про це, адже ми приділяємо роботі значно більше часу, ніж сім'ї.


©
Автор: невідомий.
Відредаговано (текст російською): Illusion (2008-05-25 22:19:29).
Перекладено: Vilar47.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Моралі немає... Хоча... Може, насправді вона є? Багато що залежить від сприйняття та часу, що ми його маємо аби здобути досвід та знання. Чи розуміння?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

НАЙМАНСТВО

Неочікувано для себе зранку 29 січня отримав незначне надходження.

Активних саплаїв не було, а тому звернувся по каналу найманців вивісивши оголошення щодо "активного бійця". Натомість отримав пропозицію відстрілятися за еАвстралію у другорядній прямій битві. Танків та коштів на переїзд не видано, хоча це мене цілком влаштувало.

Винагороду у розмірі 275 грн. отримано від громадянина еАргентини Teufel. Заразом було висловлено щиру подяку.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"НА ДОВГУ ЗГАДКУ"

31 січня

Здобуто черговий рівень... 49.

31st of January. New level, 49.

1 лютого

Отримано 52-гу медаль "суперсолдатика".

52nd Supersoldier's medal.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ЗВІТИ

28 січня

Ранок. "Стріляти було нікуди", тобто не було саплаїв, а тому вирішив "узяти прапорця" у битві 8 за Ґраубунден, еШвейцарія, проти еСловенії. Отримано.

Збори. Битва 2 за Донбас (та Ахмєтова), еУкраїна, проти еУгорщини. Укотре було програно.

Кілька годин потому... еАргентинські саплаї. Битва 5 за Вікторію, еАвстралія, проти еЧилі. Ніяк не можуть "зрубати бонуси" еЧилійцям.

29 січня

Ранок. Битва 1 за Південну Австралію проти еЧилі. Невеличка найманська операція "за вимогою замовника".

Збори. Битва 6 за Зону Аустрал, еАргентина, проти еЧилі. Також отримано саплаї.

30 січня

Ранок. Без саплаїв. Вирішив узяти "халявного" прапорця еБолгарії. Битва 12 за Аль Бахах проти еСаудівської Аравії. Мінімальна витрата пострілів.

Збори. Паралельно хотів отримати саплаї. Вказав у бот-заявці заплановану витрату пострілів. Реєстрацію було підтверджено. Провисівши деякий час на каналі союзників довідався, що мою заявку анульовано (лише через особисте спілкування з одним із саплаєрів) через невірно вказану кількаість "фудфайтів" ("пострілів") й що зробити нічого не можна. Довелося продемонструвати скрін з результатом. Заразом запитав чи мені більше не слід навідуватися до їхнього каналу. Танки отримано разом із запевненнями, що "сталася прикра неприємність через погано налаштованого бота". Битва 7 за Середземноморське узбережжя еТуреччини проти еБолгарії.

31 січня

Ранок. Знову без саплаїв. Підтримав еІндонезію у битві 5 за Західну Австралію. Здобув прапорець.

Збори. Битва 5 за Куйо, еАргентина, проти еЧилі. Теж були гарні саплаї.

1 лютого

Ранок. Без саплаїв. Чергове "полювання за прапорцем". Битва 5 за еНімеччину, Нордьюланд, проти еДанії. Був у топ-5.

Обід. Саплаї. Битва 3 за Нову Шотландію, еКанада, проти еІспанії.

Збори. Битва 3 за Дніпро, еУкраїна, проти еПольщі.

2 лютого

Ранок. Черговий прапорець. Битва 4 за еТайланд, Саравак, проти еМалайзії.

Ближче до вечора. Черговий "епік". Саплаї. Битва 4 за Центральну Анатолію, еТуреччина, проти еБолгарії. Спостерігалися значні вливання "шкоди" в бою з боку еРумунських союзників.

Збори. Битва 7 за Буковину, еУкраїна, проти еМолдови.

3 лютого

Cьогодні "ми розважалися по повній", чого вже давно не було. Неділя, коротше.

Ранок почав з того, що укотре вирішив здобути прапорця. При відсутності саплаїв. "Халявна" битва за еУгорщину скінчилася й довелося воювати за еПольщу. Битва 2 за Ямтланд Хар'єдален проти еШвеції.

Обід (ближче до вечора). Зрадів, що нарешті натрапив на активний саплай. Проглянув список союзників. Видалося, що свої. отримав декілька танків. Почав стріляти. "Випав в осадок", коли побачив "опонентів", але вже було пізно. Коротше, одна з "заборонених" країн. Битва 7 за Вестерн Кейп, еУругвай, проти еБразилії.

Збори... Ще за кілька годин "до того" побачив, що система денних наказів видала черговий "глюк". З відчуттям школяра, котрий збирається зробити "шкоду", надіслав відповідне повідомлення керівництву.

Коротше, стріляли того вечора ми за еУгорців проти "союзних" еРумун, котрі раніше стріляли за еМолдову. Битва 8 за Бесарабію. "Денний наказ" виконано. Хоча у тій битві усе було вирішено ще задовго до нашої участі й подібне мало суто символічний характер (сама "війна" добігала кінця).

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Angel of Death by David Dehner
"Янгол смерті" у виконанні Девіда Дехнера


P.S. Cало!

 

Comentarii

White Thanatos
White Thanatos Ziua 1,902, 05:15

хороша оповідка, за душу взяла
вот

Vilar47
Vilar47 Ziua 1,902, 05:40

Дякую.

Мене теж.

carpet15
carpet15 Ziua 1,902, 05:42

вотед, як і завжди

carpet15
carpet15 Ziua 1,902, 05:43

Єдине, чого я ніяк не можу збагнути: чому статті, які несуть позитив мають так мало вотів?
Невже тут усі такі черстві?

AliEj
AliEj Ziua 1,902, 05:57

V

White Thanatos
White Thanatos Ziua 1,902, 06:21

carpet15 не всі вміють читати багато тексту, для більшості тре купа картинок з мінімумом тексту

Bogdan-Halamydnyk
Bogdan-Halamydnyk Ziua 1,902, 08:22

Якби не перший комент DarkAngeIl - не прочитав би... З другим коментом теж згоден.

Автору подяка і V + S.

ED 80
ED 80 Ziua 1,903, 00:17

v

Nestor 23
Nestor 23 Ziua 1,903, 00:23

Автору подяка і V + S. x2

7777Baks7777
7777Baks7777 Ziua 1,903, 04:07

v

Bungar
Bungar Ziua 1,903, 05:26

Рассказ не плохой, однако как то... похоже на большинство рассказов в одноклассниках. Их выкладывают, их лайкают, над ними плачут, но никто ни разу не извлек из них для себя пользы.

Хотя вотну, чо уж там.

vad27
vad27 Ziua 1,903, 06:42

v+s

Vilar47
Vilar47 Ziua 1,903, 12:06

Дякую.

Vilar47
Vilar47 Ziua 1,903, 12:12

Bungar День 1,903, 05:26: Ніхто й жодного разу? А скільки користі від вивчення "патентованих" підручників з історії? Гадаю, що у випадку з цією повідкою та подібними вам слід говорити передусім про себе самого.

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Ziua 1,904, 06:37

"Єдине, чого я ніяк не можу збагнути: чому статті, які несуть позитив мають так мало вотів?"
Имхо, нудновато.

С другой стороны достаточно оригинально. Такой себе ерепаблик-блог.

kyvasyat
kyvasyat Ziua 1,904, 06:40

Гарно,
стаття сподобалась

Vilar47
Vilar47 Ziua 1,904, 07:04

Pan Xenonchik День 1,904, 06:37: Отакої, й де вас таких "крутих" стільки й саме зараз понабиралося, що досі ніби й не зазирали... Ну добре, вже нехай, як писав, так і буде.

Vilar47
Vilar47 Ziua 1,904, 07:05

kyvasyat День 1,904, 06:40: Прийнято.

Slayer85
Slayer85 Ziua 1,904, 12:03

Вотед, Цікава стаття)

uaporschee
uaporschee Ziua 1,904, 12:11

Круто!

Crocodile Gena
Crocodile Gena Ziua 1,904, 12:15

V

bogyn
bogyn Ziua 1,904, 12:17

Вотнув))

Vilar47
Vilar47 Ziua 1,904, 12:25

Дякую!

Arkhimed
Arkhimed Ziua 1,904, 12:48

дуже багатьом в цьому есвіті і в РЖ потрібно поспілкуватись із цим Янголом щоби зрозуміти свою неправоту... і, в окремих випадках, -ницість!
дякую за файну притчу!
(попрацюй над технікою перекладу... і не лінуйся зайвий раз перечитати текст перед його оприлюдненням на предмет помилок! хоча місцевим тролям то все одно, така техніка тобі дуже пригодиться в РЖ!)))

Vilar47
Vilar47 Ziua 1,904, 12:58

Перед... Не завжди виходить через специфіку самої системи. Перечитую, хоча інколи помилки проскакують. Ось зараз... Побачив ще дещо й підкоригував.

Jasha Nevmyruschyj
Jasha Nevmyruschyj Ziua 1,904, 14:12

В

Bojan Figaro
Bojan Figaro Ziua 1,904, 15:20

воте

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.