Фінальна, на два слова дядьки

Day 4,157, 07:25 Published in Ukraine Portugal by Sucateir2

Доброго часу доби українці і ласкаво просимо у військові ангари авіаоб`єднання Sokill.

Тема написання статті - мій відхід від гри у зв`язку із поверненням старого власнику на цей акаунт.

Але якщо бути чесним, гру я не кидаю, я придбав інший, більш прокачаніший акаунт і повернення власника це тільки предлог не закинути цей акаунт.

Але як би там не було, в цій статті я хочу розказати про те, як проходив час мого перебування тут, мої спостереження та моя робота в цій грі.



Вступ
Я прийшов в гру в жовтні 2018 року на акаунт мого хорошого друга Dexter. Morgan. Саме він сказав мені придбати якісь паки для того що б нормально почувати себе в цій грі. Він передав мені ключі і сказав що це авіа акаунт і що треба битись лише в небі. Я, якщо чесно, мало що зрозумів. Ну посудіть самі, попробуйте пояснити своєму другові, який ніколи не грав в ерепаблік шо це є..ось і я так само лупав очима. Він показав мені декілька разів як брати ігрову валюту а саме голд в битвах і що за нього можна багато чого робити. А далі він відійшов від справ і передав мені повністю акаунт з всіма паролями і привязкою до телефону. На той період, на акаунті було 96 медалей СХ, авіазвання Wing commander ** , близко 1.5 млн сс і 2 тисяч голд. Виробницва не було взагалі.

Частина перша: FAS.

Мій акаунт тих часів, перебував у військовому загоні First Anime Squad. Звичайно як новачку, я пробував вчититися і взнавати про те місце де я є. Я натрапляв на статті, коментарі, навіть заходив на Mibit і пробував спілкуватися там. Писав шаути і приватні повідомлення. Але то було як об стіну горохом. За виключенням декілької людей цей підрозділ знаходиться в тукліку а ті, що активні, йдуть на контакт не вельми добре. А мене не влаштовувало вічна мовчанка на мої запитання і майже нульова скоординованість підрозділу. Тому було прийнято мною рішення змінити МЮ.

Частина друга: Sokill

Після того, як я став номінально цивільним, постало питання, що робити далі. Я дивився в сторону багатьох українських МЮ, навіть був запрошений до якогось португальського зам. командира, але відмовився. Але так як мій акаунт - акаунт авіатора і пошук звузився до тих МЮ, які займаються суто авіаторами. На той час таких МЮ не знайшлось. Але ще до мене були спроби створити щось суто авіаційне в межах країни. Таким загоном виявився AVIA LEGION of UKRAINE. Я написав до Oleksa76 і представив йому свої ідеї і він мене підтримав.

За короткий час був створена Перша стаття підрозділу Sokill та Статут підрозділу. Ці статті розкривали гравцям, хто ми є і чого ми хочемо.

І ось тут почалось щось незрозуміле.

Звідусіль якась критика, негативу було вилито ціла тонна на просту заяву про створення підрозділу. Враження в мене склалося, що наші гравці настільки консервативні в своїх ідеях, що їм противне все нове. Я думав, це ж круто, гравці вирішили об`єднатися задля того що б координуватися в боях в повітрі і тим самим піднести вітчизняну авіацію на вищий рівень організаці, а ні..це виявляється у нас робити погано.

Перший тиждень, нас було всього троє (Oleksa76, Lemish. Aulinde,) але не зважаючи на це, Олекса та я змогли завоювати 2, 3, місця в загальноукраїнському рейтинку авіаторів а Sokill грізно приземлився на третю сходинку ігрового рейтинку МЮ по Україні.

У звязку із чим була випущена дана стаття.

Дні йшли, а я спамив приватні повідомлення гравців. Мої запрошення певно бачили багато гравців. Я думаю, за весь період я відправив одні і тіж слова декілька сотень разів. Потихеньку Сокіл набирав оберти і наша чисельність зросла до 10 осіб. В ряди загону влилися такі гравці як Axi0r, Dominig, DasPhill, de Treville. Особливим спамом я закидав гравців, які по незрозумілим мені і досі причинам займалися ТОшенням багатостраждальної еМолдови.

Але тут почався великий турнір. Гра немов оскаженіла. Адже Ерепаблік святкував 11 річницю. Гравцям було роздано велика кількість різних ігрових приколів в тому числі і стінгери (ненавиджу).

Кожен непрокачаний акаунт вважав себе богом гри і у ті дні порядні гравці немогли фармити нормально і настав час домінування нубів з стінгерами. Я так, подумав, що реген енергі є (200/6 хв) , є і купа самої енергії, то чому б і не показати свої зуби еСвіту ?

Частина третя: загальноукраїнські десанти

22 Листопада 2018 р. , можна вважати початком новітніх, організованих авіа-десантів України. Я написав командирам і замісникам Fobos, Right Legion, UArmy, Ukrainischen Sitscher Schutzen, про те, що є ідея показати себе в битві і що МЮ Сокіл буде летіти.

Відчутття неймовірної ейфорії було в мене того вечора, оскільки такої кількості українських гравців одночасно в бою я не бачив і від кількості українських прапорів буквально мерехтіло в очах.

Більш детально про цю операцію можна почитати ось тут.

Поті були ще дві операції авіаторів, де можна протитати ось тут

Далі звичайно можна розказати нашу співпрацю з поляками, які були здивовані українськими авіаторами, які громили все і вся на своєму шляху. Особливо не щадили Харватів.

.

Звичайно, ідея організованих десантів була вельми крута. Але як був швидкий підйом так і було феноменальне падіння і як наслідок - різнобій дій. В цьому, на мою думку є заслуга тодішнього міністра оборони ProphetxN7, який заюзав ідею загальнонаціонального, ідейного десантів настільки, що на них ніхто не ходив. Ви самі свідки, що дамаги в тих битвах були настільки малі, що порівняно з недавніми дамагами попередніх десантів це викликало тільки розчарування.

На мою думку загальнонаціональний десант має відбуватись не частіше ніж один раз на тиждень і битва має вибиратися дуже ретельно, оскільки часті загальнонаціональні десанти - це просто позорище на тлі минулих польотів, які керувалися лише ідеями а не оплатою. І я писав про це, але що я один міг зробити..


Частина четверта: Авіатурніри

Оскільки, після того, до тих "десантів" я не хотів мати ніякого відношення виникла ідея провести в країні перший, свого роду Авіатурнір.



Механіка гри, дозволяє підраховувати отримані основні здобутки гравців без допомоги скриптів і тулзів. І від так, кожен міг перевірити, на якому він місці і скільки йому потрібно для перемоги. Перший турнір виграв, гравець, який незрозуміло для мене взявся. Це мені вже потім підсказали, що це знаменитий Архімед, який свого часу не знав рівних собі у авіасправі в Україні, але потім з якогось дива спіймав корча і підставив свій потужний акаунт під бан. Воля його звичайно.

Боротьба точилася до останнього дня але перемогу вирвав все ж Архімед.

Цікавий факт, що на перший авіатурнір, держава не дала ні копійки скільки б я не просив виділити хоч 100к для гравців. Але було виділено рівним рахунком - нічого. Можна сказати, що суспільство, без допомоги держави знайшла собі забавку і вирішує свій побут. Прямо як і в реальному житті.

Стаття з фінальними результатами турніру

Потім відбувся і другий авіатурнір. Активність якого була значно менша ніж першого, але все ж він відбувся і переможці отримали свої призи. Цього разу він був державний, Сокіл був представлений в обличчі мене, як організатора і Аxi0r як того, хто рахував очки гравців.

Частина п`ята: Школа молодого авіатора

Граючи в цю гру, я помітив, що навіть гравці з достатньо високим авіарангом кажуть, що їм важко дається брати медалі СХ і що їх постійно хтось перебиває. Чесно я здивувався, адже наскільки я знав і читав, що існує певний неписаний кодекс честі і поведінки авіаторів, придуманих на початках введення в гру механізму авіабоїв. І мене старалися перебивати інколи, але що б я страждав від цього, чи я мав проблеми з добутков золота я би не сказав ніколи. І знову ж, виникла ідея кодифікувати неписані правила поведінки авіатора в певні навчальні статті.

Так виникла Школа молодого авіатора при авіаоб`єднанні Sokill



За час існування школи, було випущено 4 статті навчального х-ру для авіаторів, в яких були проблеми у повітряних боях та звичайно для тих авіаторів, які бачать в майбутньому себе могутніми повітряними танкерами. Звісно я почав з азів війни в повітрі.

1. Брифінг

2. Фейр плей

3. Як правильно зайти на медаль СХ

4. Як захистити свою медаль СХ

Всі основні постулати війни в небі, описані в цих 4 артикулах, прошу до ознайомлення тих хто ще не читав.

Ну і звичайно я зараз впав в історію, написав дві статті на тему Історія Української авіації. Цикл я не закінчив оскільки матеріалу багато, надіюсь закінчить Декстер. Але прошу ознайомитися з моєю роботою.

1. Історія української авіації. Перший випуск.

2. Історія української авіації. Другий випуск.

Заключення

Ось такий результат мого перебування в цій грі і на цьому акаунті. Я гордий, що зміг створити Sokill, який зараз налічує 20 авіаторів і займає друге місце в національному рейтингу авіадамагу по підрозділах. Переганяючи такі потужні і чисельні МЮ як Правий легіон і ЕМС.

Звісно, було багато різних ситуацій і якщо в двох словах, можу сказати одне: Нашому суспільству ще довго прийдеться переборбвати отих трьох гетьманів на двох українців

Гру я не кидаю і буду присутній на іншому акаунті, які за певних причин не хочу зараз світити, але колись звалюсь як сніг на голову з тими легендами. Буду клікати декілька місяців це точно. Паролі від всього що маю до цього акаунту перейдуть до власника через декілька годин.

Радий був проводити час в цій грі.

PS. Саша, Ігор і Костя..бережіть сокіл.

А інші авіатори вступайте - в ряди єдиного в Україні авіаоб`єднання

о7


З повагою Lemish. (Oleg Tereshchenko, Kyiv)


Для шатів:
Фінальна, на два слова дядьки.
https://www.erepublik.com/uk/article/-1344-2694464