[еУімЮД] Ерепка і люди

Day 2,028, 02:09 Published in Ukraine Ukraine by uaporsche


Ерепка і люди
Anna Kotana (Міністр Кохання еУкраїни)



Перша частина лекції називається "Конфлікт".

... Одне це слово сприймається нами завжди негативно, тому що ми вважаємо, що конфлікт - то "війна", спроба довести щось один одному,- агресія певного роду. Але я пропоную подивитись на це з іншого боку. Конфлікт показує нам лише одне - невідповідність... Чому саме ? Можливо нашим особистим поглядам, очікуванням ,а можливо тій чи іншій моралі. Насправді конфлікт означає лише одне - можливість вирішити проблему, не доводячи її до руйнівних наслідків. Конфлікт дає нам зрозуміти, що не все йде так гладко і за нашим уявленням. Уникання конфлікту, тобто змоги з"ясувати що ж відбувається насправді, доволі часто веде не тільки до непорозумінь з опонентом, але й може мати вельми складні наслідки в нашому житті.

Він дозляє вирішити проблему по мірі її виникнення, не утворюючи скандалу. Адже саме конфлікт здатний внести ясність в те чи інше питання. І саме ця ясність може надати змоги уникнути початку руйнування будь-яких стосунків - ділових, дружніх, любовних.

Варто вміти йти на конфлікт і працювати з ним, як з позитивним фактором. А це вже цілком залежить від нас, від нашої внутрішньої культури і здатності не тільки почути опонета, але й зрозуміти те, що саме він хотів вам сказати чи довести. Доволі часто ми вирішуємо за нашого опонента що саме він хотів , не вдаючись в подробиці, не намагаючись зрозуміти і "заводимося з півоберту ". Тоді виходить так : сам придумав, сам образився і сам образив. Варто не виносити "вердикти", не бути впевненим в тому, що саме ти зрозумів наміри чи слова певної людини правильно. Варто запитати, вислухати, а потім вже робити висновки. Звісно ж, дуже важливе питання довіри до співрозмовника. Але, якщо ви будете налаштовані на те, що вже все знаєте і розумієте заздалегідь, то в найкращому разі така бесіда переросте в срач (як то називають у нас в репці) чи гірше - ви можете втратити не тільки цікавих опонентів, але й чудових людей в вашому житті...
Інколи механізм конфлікту спрощується, коли стосунки можна охаректиризувати "вчитель-учень", адже всі учні розуміють, що критика вчителя не має нічого спільного з образою і бажанням принизити - наші вчителі допомагають нам стати краще і сильніше. Звісно, якщо це - справжні Вчителі, котрих ми справді поважаємо і прагнемо навчитися у них певним речам. Не скажу вам новину - ми можемо багато чому навчитися один у одного, якщо будемо здатні помічати тих, з ким нас знайомить життя.

Переходячи на реалії репки, варто сказати, що у нас майже ніколи не буває конфлікту. На жаль, багато спроб з"ясувати істину закінчуються банальним і некрасивим словом - "срач". Для деяких срач - це можливість виказати свій дурний настрій, образити опонента , а також показати своє обличчя ( справжнє чи те, що хотілося б показати)... Хоча це просто в певній мірі виклик, спрямований на те, щоб витягнути емоції опонента на поверхню. Іноді срачі бувають доволі веселими і ...безглуздими...Вдаючись до срачів, ми доволі часто в душі милуємося собою , нам здається, що ми такі дотепні і розумні... А це - всього лише срач. Не більше. Адже він майже ніколи не несе ніякого конструктиву...Можливо ми маємо брак чогось дуже важливого в житті, якщо витрачаємо наш час на срачі... Але все, що ви прочитали - лише мої думки з того чи іншого приводу. Кожен з нас має своє бачення того чи іншого явища.





Переходимо до другої частини "Марлезонського балету ", котра називається "Школоло і нуби".

Віковий ценз гравців репки сягає від 15 до 40+. Існують також особливі випадки, коли гравцям 12 і навіть менше років. Саме саму молоду вікову категорію називають "школоло" - тобто школярі , для деяких це слово дорівнює слову "нуб". Ці обидва слова не люблю, тому що вважаю їх образливими. Правда все ж таки слово "нуб" іноді вживаю 🙂 Але не стосовно недосвідчених чи молодих за віком гравців, а стосовно тих, хто вже доволі "великий" і припускається хибних вчинків у грі , не має елементарних знань механіки і культури гри.

Стосовно школярів у грі маю певну думку. Вони всі різні, як і всі ми взагалі. Можна бути цілком свіюдомою і зрілою людиною, здатною не тільки на слова, але й на виважені вчинки в 17 років, а можна бути повною нікчемою в 30-40 ) Це залежить від людини, від того, що вона собою являє. До того ж, не варто забувати, що репка - це гра, де деякі люди ховають своє справжнє обличчя під тією чи іншою маскою. Але з часом з-під маски все-таки починає проглядати те саме- справжнє обличчя. Це - питання часу і спілкування з певними особами. Правда деякі гравці категорично не хочуть пускати реальність у гру. Це їх вибір, і , цілком ймовірно, він для них найкращий і правильний, адже всі сюди приходять з певною метою. Для когось це - елементарна цікавість, для іншого - спілкування, для когось ще - спроба створити паралельний світ, котрий буде кардинально відрізнятися від повсякденного життя. Багато з нас приходять у гру, щоб надолужити брак того, чого нам так не вистачає в реалі.

Тому, закінчуючи цю частину, пропоную вам задуматися що саме спонукає вас грати в репку і не казати зневажливо "школоло" або "нуб", хоча, підкреслюю,- це - лише мої думки і кожен ладний вчиняти на свій розсуд.





Частина третя - "Про любофф".

Ніколи не очікувала , що така цілком реальна тема стане цікавою для людей на теренах репки. Раніше статті , котрі не мали відношення до репки, репортились, а тепер вони мають певне коло читачів...

Спочатку викладу усвідомлення стану закоханості з точки зору психолога і лікаря.

Коли ви закохуєтеся , на початку взаємин ви часто відчуває інтенсивне почуття захоплення. Здається, що всередині вас щось широко відкривається, щось давно приховане, що може відкрити тільки погляд іншої, особливої для вас, людини. Решта людей, здається, не бачать цього «чогось» всередині вас, і тільки кохана людина здатна пробудити цю красу, притаманну лише вам. До вас повертається пристрасть та ентузіазм життя, ви відчуваєте себе помітними і особливими, і відчуваєте свої власні глибини, диво власного буття. Ось що ви відчуваєте, переживаючи захоплення, закоханість. І хоча це здається спрямованим на іншу людину, насправді, це стосується вас самих, того дива, що інші викликають у вас. Здається, що ви тільки зараз прокинулись від сну і відчули, як багато ви можете дати та яку любов викликати...
В цей момент люди зазвичай відчувають сп'яніння від дива цього захоплення, яке вони мають, і вони сліпо пов'язують себе з тим, хто пробудив у них ці почуття. Він або вона тримає в руках «чарівну паличку»,- те, що спочатку вело до одкровення, до почуття любові по відношенню до себе і іншого, поступово стає відходом від себе і тотальним зосередженням на іншій людині.

А потім починається боротьба з іншою людиною. Саме так. Ви хочете володіти тією її частиною, що змушує вас почувати себе добре. А інша людина часто робить те ж саме з вами, і ви обидва відчуваєте сильне збентеження від цього “перетягування канату”. Таким чином, найвище, що ви можете дати один одному, в кінцевому результаті, обертається найнижчим: ревнощами, залежністю і боротьбою за владу одного над іншим. Це надзвичайно болюче падіння, яке майже кожен відчуває у своєму житті....
Це просто думки з приводу закоханості, але повернемося до наших реалій в репці.
Маючи повноваження по укладанню е-шлюбів, я не раз була свідком того як люди хотіли одружитися у грі і не думали над тим навіщо воно їм треба і взагалі чи треба воно 🙂 Найкраща (як на мене) половина репки іноді все спрощувала до рівня абсурду. Не називаючи конкретних гравців, наведу лише деякі приклади.

" Могла б ти знайти мені тіпіцу для одруження в репці ?"... Шок... Просто шок. Якщо потенційна е-подруга називається "тіпіца", то що можна сказати ще?... Думаю, що будь-які коментарії зайві. Я розумію, що репка - всього лише гра, але певну повагу не тільки до інших, але й до себе, все ж варто мати 🙂 Доволі часто ця гра показує наше справжнє іство та вміння комунікувати з незнайомими людьми. Повертаючись до е-шлюбів, дозволю собі дати чоловічій частині репки декілька порад, котрі вже не раз давала:

1.Залучайте у гру як мога більше панночок ,допомагайте їм розвиватися у грі та знайомитися з цікавими особистостями в репці.

2. Спілкуйтеся і взнавайте ту чи іншу людину перед тим,як зробити її е-пропозицію, адже іноді дуже дивує, коли тобі роблять пропозицію, а ти навідь уяви не маєш хто це і що ця людина собою являє. Навіть для е-шлюбу має бути певна симпатія чи інтерес у спілкуванні, - звісно,якщо е-шлюб не є формальним чи політичним.

Особливу увагу рекомендую приділяти спілкуванню в чатах, адже скайп - це особливий світ зі своєю писемністю - смайлами, котрі можуть не тільки продемонструвати певну гамму почуттів, але й котрі бувають вельми двоякі (трактуй як хочеш), за котрі можна сховатися... Вміння читати між рядками та відчувати настрій іншої людини, а також вести діалог з повною відсутністю смайлів - то певне мистецтво, котре я раджу вам опанувати.

3. Флірт. Звісно, це дуже "смачна" частина нашого спілкування у скайпі))) Те, як ти поводиш себе під час флірту, що саме ти кажеш,чи вмієш робити компліменти, реагувати миттєво та дотепно, бути непередбучуваним, шляхетним і цікавим співрозмовником - це вже половина твого успіху, а можливо і більше половини. Скажу з власного досвіду: для того, щоб полонити серце пані, достатньо лише декількох слів, щоб вона побачила тебе іншими очима...І це - не слова любові...





Раніше опубліковані статті-лекції цього періоду:

"Партії як частина соціалізації та самовираження в eRepublik"

"Новітня історія економіки ерепи"