Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Бізнес- план

Ziua 1,926, 02:55 Publicat în Ukraine Ungaria de Piddybnui

Вступ
у попередній статті мене неправильно зрозуміли. Буцімто я прохач. Проте мені і в голову не прийшло відкинути руку допомоги))) . Але малося на увазі інше – виведення на передній план проблеми поступу. І таврування срачоводів. (для декого це на жаль єдиний фан)Бізнес- планУ мене є мрія – сильна, квітуча і злоіпуча еУкраїна. Але це похідне від іншого, від злагодженості дій та ваги кулака .
Гуманітарні гасла завідомо програшні, бо ніщо так не об’єднує людей як спільні інтереси. За теперішніх умов я бачу лише одне, що може зацікавити у партнерстві, але може так дико розісрати, що викличе такий голівар, від якого Данія здригнеться.Скоріш за все омріяний супільний голд після здобуття конгрессу (ми його здобудемо - це не минуче як люстрація комуністів) піде більшою частиною на закупівлю дамагу, донат всяких Ромперів, Шмомперів та інших найманців - «друзів енароду». Ніби не погано, але тимчасова радість . Після ейфорії – похмілля. Хоча я все-таки сподіваюсь, що ми мудрішим чином здобудемо регіони у явно сильнішого ворога. Дипломатичні справи повинні рулити і мені особисто до вподоби шлях запропонований п.Ксенончиком - Торг за вихід, та інші дип.ньюанси, бо це надасть можливість для подальшого поступу. Будьмо об’єктивними незалежно від табору. Вирвати на пару днів регіони, злити всі жири, просрати всі полімери і таращитись на розбите корито – фейк.
Є інший способи роздерибанити розподілити суспільне благоДумаю не помилюся, якщо скажу, що обороноздатність чи атака держави залежить крім суспільних (координація, точка удару …) ще й від кількох матеріальних чинників :
1.Дамаг (сила) бійця тобто прокачаність,
2.зброя - корелює величину дамагу,
3.ракетні удари,
4.кількість ударів тобто хліб його теж жебрають, батони не обговорюємо.
А тепер розбираємо на рівні примітиву. Якщо помиляюсь – виправіть.
Розвиток сила бійця залежить від прокачаності його спортзалів.
Кількість і якість їжі та зброї від рівня розвитку пекарень та заводів.
Плюха ракетою від її ваги.

Тепер до суті Бізнес-плану

Він би мав йти після конкурсу проектів внутрішньо у МЮ- бо партії тошать, чмошать і фуйошать. Про нього нижче.
План проекту полягає в бєздвоздмєздній допомозі, наголошую цільова допомога, а не тупе меценатство. Приблизно виглядає так: я маю 5 голд і ще його потребую на апгрейд качалки до рівня 2ку , + 5 голд від держави, атакож ще +1,2 мені донатне поручитель (без поручителя як правило не діло, ) (лінк) і як наслідок транш командиру МЮ, а він заявнику. Аналогічно із ракетною фабрикою. . Ну і не зайвим буде домовленість- якщо йдеш з гри поверни голд МЮ, не державі. Як домовлятись із поручителем , вже не маленькі – розберетесь.Схема десь така - на момент акції я з меценатом (меценатами ) покриваю 60% , а держава 40 %. Це збільшить ефективність, дисциплінує, посилить соціальність гравців і запобігатиме дурним розтратам. В РЖ конкурси проектів відбуваються за подібною схемою(фонд проекту + учасник проекту+ партнери), знаю про що говорю, бо вже брав участь в успішному проекті.
Конкурс проектів дворівневий спочатку розподіляється між МЮ, а вони в себе (як - це вже внутрішня кухня, господарюйте, жеріться в себе, навчитесь господарювати тоді вже – між люди.)Найпотрібнішим на мою думку є апгрейд качалок до 3 рівня (далі навантаження на бюджет різко зростає, а він же не безлімітний.)

[/img]

ракетних фабрик 2 та 3 дивізіонів – активним гравцям,
пекарень до 2-го рівня. чи рівня виробницта коли воно стає базою (зарплата побратимів та снаб. загону.) , але це внутрішні питання загону.
Ще одне, командир МЮ для посилення соціалізації гравця нехай вимагає збільшення кількості «любих друзів» десь так на 100 чол.
І хоча на початку помаранчевої революції Юрій Луценко зауважив, що не варто ділити шкуру ще не вбитого Кучми, проте це потенційно може спрацювати. Що? Спільний поділ пирога. Там вже щось нашкреблось і з кожним днем збільшується розмір)). І хоча таких умніків як я є дохіба (особливо покерувати суспільними фондами – мрія Голохвастова), але пропонується дещо нове – план, тобто на момент доступу до общака спільноти вже вироблену та узгоджену послідовність дій. І можливо, якщо буде прозорий рух коштів на МЮ в залежності від ваги кожного (боти ні в счот) це допоможе і гроші освоїти і уникнути показових виступів профффесійних плакальшщиць з посипанням попелом голови про прозпилювання бюджету. Я в грі з 16 січня і взагалі бюджету не бачив.І ще важливий момент, даний проект не претендує на панацею, але його реалізація примусить конструктивно працювати в едержавотворенні як владу так і опозицію. Та й коли почнеться заруба за конгрес, то кожен МЮ та боєць додатково для мотивації, готовності координації бачитиме стимул.Спробуймо, а раптом сподобається нам смак перемог.

 

Comentarii

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 03:12

V

R.B.10101.1.1010011
R.B.10101.1.1010011 Ziua 1,926, 03:14

Ідея не нова... в Білорусі працювало моментами

R.B.10101.1.1010011
R.B.10101.1.1010011 Ziua 1,926, 03:17

але пригадуючи програму шахт ку4, не реально, тому що хтось тай завше буде почуватись обділеним

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 03:22

Якщо в суспільстві буде довіра подібні питання знімлються.

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Ziua 1,926, 03:37

нечто подобное пытались сделать когда в водили государственные программы. например на ап таунцентра (кто еще помнит что это такое), на постройку шахт ку4, компенсация академиям и т.д. идея имеет право на жизнь.
как всегда найдутся те, кто будет недоволен, но без этого никуда... к сожалению.
как только появятся правила появятся люди, которые начнут их обходить. могу с уверенностью сказать, даже не называя имен (сами в комментах проявятся) - были случаи.
но в любом случае что-то делать нужно. как министр демографии могу высказать свою поддержку самой идеи.

ED 80
ED 80 Ziua 1,926, 03:44

v

ljon
ljon Ziua 1,926, 03:58

в

Cruk Shino
Cruk Shino Ziua 1,926, 04:41

будь яка халява - зло

Piddybnui
Piddybnui Ziua 1,926, 05:00

ТОМУ І ПРОПОНУЮ СОЛІДАРНУ УЧАСТЬ. Халява но пасаран.

Arctirus
Arctirus Ziua 1,926, 04:47

не взлетит. всё дело в банальном доверии. верней в отсутствии его.

navigatorr
navigatorr Ziua 1,926, 04:59

ПоЦреотам не может быть доверия.... а без них тут никак. Так что дело швах((((

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 05:13

Это не бизнес-план, это очередная фантазия про "Город-солнце". Причём твой вариант основан исключительно на честности и ответственности участников. И даже если на секунду допустить что все белые и пушистые, то "нафига козе боян"? Зачем власти, МЮ и поручителю весь этот "геморрой"? Какой их мотив?

Piddybnui
Piddybnui Ziua 1,926, 05:34

"Падєльнікі "завжди знаходять спільну мову, пипання лише як.

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 05:40

Ты не ответил на мой вопрос. Какой их мотив?

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 06:27

Какой мотив?
"сильна, квітуча і злоіпуча еУкраїна"
имхо, этого выше крыши.

Piddybnui
Piddybnui Ziua 1,926, 06:32

залучити голд в свої МЮ

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 06:42

Doberman.88, Да ну!? Апгрейд тренек молодёжи, вот так сразу и порешает все эти вопросы? ))

Piddybnui, Ладно я уж не буду спрашивать, зачем МЮ голд таким извращённым способом )) Остались мотивы власти и поручителей?

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 06:47

T-TR, почему "сразу" ?

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 06:50

Doberman.88, а тогда зачем такие сложности? Или тут предложен самый эффективный способ (если это вообще способ) по твоему?

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 06:55

По моему нормальный способ, но я не специалист.
А насчет сложностей... мы тут уже никуда не спешим и, если бы не эти "сложности", тут бы и делать было нечего. Вся местная политика и экономика крутится вокруг надуманных и усложненных понятий. Так почему бы и не иметь место такому бизнес-плану?

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 07:03

Doberman.88 Потому что это вообще не план, ни целей, ни мотивов участников, ни смысла, только желание проапгрейдить свои треньки.

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 08:09

T-TR, ты говоришь о целях\мотивах участников или их выгодах?

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 08:21

Doberman.88, о мотивах власти, МЮ и поручителя. А о выгоде, условимся что все они бескорыстны.

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 08:27

У власти не должно быть мотивов. Она инструмент. Для организации схем, обеспечения равного доступа к этим схемам и, через эти схемы к ресурсам. Мотивы могут быть у властьпредержащих, но они должны, в идеале, отступать на задний план.
У МЮ мотив - организация доступа к схемам с целью увеличения нематериальных дивидендов путем прокачки бойцов с помощью которых они смогут лоббировать свои цели. Плюс рост состава.
Про поручителя не знаю. Но думаю МЮ найдут мотивацию для него.

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 09:01

Doberman.88. Немотивированная власть должна организовать раздачу бюджета. МЮ должны стать посредником между этой раздачей и молодым игроком (который всегда свободен в смене МЮ), да ещё и заняться мотивацией поручителей. Я же и говорю - это утопия ))

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 10:25

Ну да, все плохо)))
Тогда остается просто сраться друг с другом))

Piddybnui
Piddybnui Ziua 1,926, 07:23

Добре, Т -ТР, окресли схематично куди варто спрямувати золотовалютні запаси. На що, механізм і Ступінь ККД для нашого соціуму.

Piddybnui
Piddybnui Ziua 1,926, 07:30

і чому лише свої
________________________________

виробницта коли воно стає базою (зарплата побратимів та снаб. загону.) ,

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 07:33

Я тебе в прошлый раз написал, повторю ещё, но другими словами. Сейчас нет смысла об этом рассуждать. Впереди кардинальные изменения в экономике, пока мы их не увидим и не поймём, прикидывать как реально с пользой освоить бюджет нет смысла.

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 08:12

T-TR "Впереди кардинальные изменения в экономике"

Мы как бы с коммунизмом уже прошли эти "кардинальные изменения впереди". Вот только когда это "впереди" и будет ли вообще, настолько не определено, что лучше вообще пока забыть о нем.

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 08:18

Doberman.88, Уже заявлены изменения, https://twitter.com/erepublik/status/303547220211417089/photo/1

Doberman.88
Doberman.88 Ziua 1,926, 08:29

Отметка Started может означать столь широкий спектр понятий в разработке, вплоть до "сегодня на планерке всем выписали звездов за то, что никто еще не сел за разработку модуля".

T-TR
T-TR Ziua 1,926, 08:40

Doberman.88. Рудмины не замечены в таком, обычно о нововведениях они пустое не говорят. Введут Guerilla fight (который уже готов), введут следом и новую экономику заточенную под него.

Doberman.88 Ziua 1,926, 06:47

Comentariu șters

Bojan Figaro
Bojan Figaro Ziua 1,926, 08:05

vote

Cvyntar
Cvyntar Ziua 1,926, 08:21

За первую картинку вотед)))
Идея интересная, но зыбкая, в ней многое строится на доверии, а отсутствие доверия у нас как и люстрация коммунистов - вещь неизбежная)

LevK0
LevK0 Ziua 1,926, 08:37

А по моєму ідея варта уваги, країні потрібна ціль зрозуміла для кожного і досяжна в не далекій перспективі! Конгрес ми отримаємо рано чи пізно, так чому не зробити його тією ціллю до якої буде прагнути кожен?

Batyar
Batyar Ziua 1,926, 08:46

v

Kelagast
Kelagast Ziua 1,926, 08:55

імхо краще видавати тим новачкам, хто більш активний. Гравець ставить скрипт, куратор дивиться активність за тиждень, оцінює, вирішує питання про видачу...

Batyar
Batyar Ziua 1,926, 09:10

можливо одним із критеріїв буде 1-2 медальки ХВ.

Eugene Rozov
Eugene Rozov Ziua 1,927, 15:37

Не каждому новичку просто получить медальку БХ. Может проще учитывать медальки Патриота.

Eugene Rozov
Eugene Rozov Ziua 1,927, 15:39

Или Героя Труда 🙂

DioKartel
DioKartel Ziua 1,926, 09:02

1.Спонсорування здійснювати гравців до 25-26 рівня-це приблизно 2,5-3 місяці гри.За цей час гравець при апнутих ку1 до 3, а ку2 треньках до 2 рівня,може накачати 2к сили. Якщо гравець попросту прокакав голди,вкладені в нього він повинен повернути затрачені на нього кошти.Якщо гравець прокачався- поверненню підлягає процентів 20-30. Повернення необхідне для того,щоб молоді гравці не звикали до "Халяви" та й держава не благодійна, а суспільно-політична організація.
2.Апати хлібокомбінати на даний час-нерентабельно.
3 Прокачку здійсювати поетапно,збільшуючи кількість гравців НЕЗАЛЕЖНО від партійної та МЮ приналежності,але конкретного бійця а не через МЮ (тут буде нести відповідальність поручитель ,а не амофорний командир МЮ,який прибере голд на розвиток МЮ, )

P.S. Наприклад,я (тобто конкретно я )не хочу заливати реал в ерепку,та всеж грати є бажання. Шукаю спонсора на апання треньок,з послідуючим відшкодуванням. Порядність гарантую.

Kelagast
Kelagast Ziua 1,926, 12:45

Гравець, який профукав кошти- повертати нічого не буде. Та і усіх іншим буде важко заставити повертати голд...

DioKartel
DioKartel Ziua 1,926, 20:51

1. А ось для цього і поручитель. ,який бере на себе відповідальність .Бо поручитель не буде зацікавлений взяти під опіку гравця,та профукати як державні,так і СВОЇ кошти.
2. Повернення коштів здійснюється поступово (по принципу кредитування,як на мене,я навіть згідний на відсотки).Прокачаний молодий гравець затрачені кошти МОЖЕ(якщо працювати,качатись,воювати, а не жити на халяву) повернути за 2-3 місяці.
3. Молодому гравцю,зазвичай,призначається ментор від держави, то чому б не призначати і бізнес-ментора.В цьому есвіті копійок варто постійно нагадувати ,як заробити гривню.
4. Халява- ЗЛО усіх партій та МЮ,халява знищує бажання молодих гравців до розвитку

Ostappikk
Ostappikk Ziua 1,927, 02:07

в мене в МЮ працює лінія кредитування до 30голда десь

Kelagast
Kelagast Ziua 1,927, 10:06

А як ти гроші повертаєш? Чи працюєш тільки з томи, кому довіряєш? Бо дати гроші в кредит то таке, а от як повернути... Дотого ж у державних маштабах...

Ostappikk
Ostappikk Ziua 1,927, 10:09

ризик є але поки не помилявся майже. В умовах держави така програма діяти не буде бо будуть давати лише своїм і хз скільки та і у держави не так багато коштів))

Ostappikk
Ostappikk Ziua 1,927, 10:12

в умовах держави можна тільки частково допомагати, наприклад будувати першу з к2 до к3 -- повертати 2голда з к3 до к4 --- 3 голда, чи шось таке

Ostappikk
Ostappikk Ziua 1,927, 10:13

хоча під поручителя командира МЮ можна і кредитувати, попадає вже командир, тому держава непрограє

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.