Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Кој верува, нека верува... кој не здравје

Ziua 1,826, 15:05 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Emiratele Arabe Unite de LuCy MK
Здраво на сите по долго време пауза...

Неодамна земав акаунт кој е во голем минус 80k и стварно немам начин како сама да го решам тој проблем иако се одлучив да го земам и покрај минусот во кој што беше влезен претходниот сопственик. Инаку може некој од вас ме знае може некој не, јас имав акаунт одамна ArenaMK ( некои ме знаат како Lucy ), но ме банираа, ма да тоа сега не е важно и повеќето ме знаат како чесна
личност која не лаже и не се занимава со измами... така да ако некој ја осетил оваа ситуација, го молам да ми помогне колку толку, не барам многу, секоја донација е добредојдена, меѓутоа кој не сака да донира или не верува го молам ниту да коментира ниту пак да пробува да ги убеди другите дека сум направила фотошоп или незнам што бидејќи ама баш врска немам од тоа... кој
сака и пасворд и меил ќе му дадам за да провери дали лажам или не...


Ве молам за разбирање, здравје да излезам од овој минус јас лично на сите ќе ви вратам колку што сте ми дале... ви благодарам однапред...

Поздрав драги еМакедонци...
Ваша Lucy MK ( ArenaMK )
Еве доказ дека има доста луѓе на играва што ми помогнаа и тоа никогаш нема да им го заборавам, се надевам дека уште некој ќе ми помогне за да можам да излезам од оваа ситуација и потоа на секој што ми пратил ќе му вратам ако треба и тродупло...

Ви благодарам најмногу за помошта...


 

Comentarii

mandanata
mandanata Ziua 1,826, 15:09

И јас ви ти помогнал но видиме мене
http://www.erepublik.com/en/article/-mandanata-1-2152124/1/20
Читај статија 😕

S P L I N T E R
S P L I N T E R Ziua 1,826, 15:10

Da imav ke ti pomozev ....jas sum mnogu polos od tebe http://prntscr.com/k4ipa isto taka ako ima nekoj mozi i mene da mi prati vi blagodaram odnapred!

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,826, 15:11

okej fala vi za podrshkata sepak 🙂

dimzaaa
dimzaaa Ziua 1,826, 15:16

да не ме сфатиш погрешно ама слика од цицки многу ќе ти помогнеме

Antic Macedonia
Antic Macedonia Ziua 1,826, 15:19

saglasen sam sas dimzaa!!!

TheTrooper69
TheTrooper69 Ziua 1,826, 15:19

голем долг си наследила...ахххх

dimzaaa
dimzaaa Ziua 1,826, 15:20

помогне***

AL Soldier95
AL Soldier95 Ziua 1,826, 15:21

topless slika i za 1 den gi sobiras !!!!

Mr.Santino
Mr.Santino Ziua 1,826, 15:21

da fatev CH ke ti dades 2-3 altani 😒

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,826, 15:22

da da vazhi ! xP

AL Soldier95
AL Soldier95 Ziua 1,826, 15:25

slusaj mi sovet :😁 i internacional ke otides + 80 k ahhahah

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,826, 15:27

hahahaha ako de kazhav jas sekoja pomosh e dobrodojdena ...

smekerot
smekerot Ziua 1,826, 15:33

За nipples јас ќе дадам 10.000 мкд

Dragonce
Dragonce Ziua 1,826, 15:45

Dimzaaa ti si bolen
Hahahahah

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,826, 16:05

od bolen pobolen e on ama aj ... xP

TheTrooper69
TheTrooper69 Ziua 1,826, 16:10

замисли сеа ко ќе ја стаам на коштаплерс зидот статијава, а ти ја надоградиш статијава со некоја си слика...сиромави ќе останиме.

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,826, 16:11

hahahahhaha mentalni ste

Tet0ec
Tet0ec Ziua 1,826, 16:28

http://www.youtube.com/watch?v=bLpROhIg9eA

Nipples Nipples... huuhhhhh... Nipples Nipples haaaahhhh...

Omega razer
Omega razer Ziua 1,826, 16:34

Jas sum brat -272 703 momentalno,daj pomognimi?🙂

WhiteAngels
WhiteAngels Ziua 1,826, 16:49

WB Lucy i da ti ja bacam levata cicka 😉

IronLionMK
IronLionMK Ziua 1,826, 16:57

Prativ kolku sto mozev 🙂

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,826, 17:10

fala

Angelique.A
Angelique.A Ziua 1,827, 03:10

hahahahahhaha

MikiArhangel
MikiArhangel Ziua 1,827, 03:21

Утрински цицки?

The D0ct0r
The D0ct0r Ziua 1,827, 04:26

Ne dava cicki a? Na suvo treba da i platime..... 😉

Tenkovi biva, ili samo pari primas?

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,827, 05:47

bilo shto .. ne se bira vo vakva situacija

Macedonian lion best
Macedonian lion best Ziua 1,827, 14:53

o7

cicko kumplug
cicko kumplug Ziua 1,827, 16:23

Lucy MK oslobodi go magacinot za da ti pratam nesto

Aleksandra Dimanovska
Aleksandra Dimanovska Ziua 1,827, 16:34

ne me bendisuva edinicata ama pomognav klku mozev

Tuco el Macedonio
Tuco el Macedonio Ziua 1,827, 17:20

Ako stais slika so cicki, ti prakam 10 golda so imam i plus ke napravam multi profili samo za poveke pari ako treba i ke kupam gold 😉

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,827, 18:31

fala vi na site do sega... a ti tuco idi izlechi se pa pishi mi posle okii xP

Anakin Skywalker MKD
Anakin Skywalker MKD Ziua 1,827, 19:06

o7

😁))

Stev4o
Stev4o Ziua 1,828, 05:31

kako go pravat dolgot?

Draknar
Draknar Ziua 1,828, 05:46

Братче јас ти пратив 420 мкд. толку имам моментално

PhilipMKD
PhilipMKD Ziua 1,828, 06:20

цициња и имаш 2 голд 😁)

Anakin Skywalker MKD
Anakin Skywalker MKD Ziua 1,828, 08:10

Aman be vie so tie cicinja i zarem ne ste videle cicinja ebago i site znaete kako izgledaat taka okrugli i nezni na dopir 😁)))

Koj saka ke mu postiram eve licno ovde edna mlada dadicka i na nejze i se gledaat i cicinja i toa dole,neli znaete na sto mislam,da ne kazam sega javno,zatoa sto i deca ja igraat igrata 😁)))

A problemot e toa sto i tie deca porasnaa epten mnogu brzo i znaat sto se toa cicinja 😁)))

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,828, 09:00

vo pravo si anakin mnogu brzo rastat deneshnive deca no toa e toa... koj ne videl ke bara tuka... malce li zhenski ima fatete si po edna i ete vi cicinja ))))

Antic Macedonia
Antic Macedonia Ziua 1,828, 09:23

lucyy cicenca i 5 gold imas..............

Anakin Skywalker MKD
Anakin Skywalker MKD Ziua 1,828, 09:36

@ Antic Macedonia

Eee druze abe ti epten si bil skromen covek koj sto ne bara mnogu :DDDDD

TranoMKD
TranoMKD Ziua 1,828, 10:07

a zosto sve vo minus po 15687985658494 MKD nesto Plato matit ili .... ?

NeoPsychedelic
NeoPsychedelic Ziua 1,828, 11:28

Zaradi obrabotivanje na gold od multi acc plato kaznuva vo minus mkd zavisi kolku gold si ukral, za sreka ne go odzima acc davaa vtora sansa no koj go ebe,

TreFko
TreFko Ziua 1,828, 17:11

dimzaaaaaaaaaaaa xD

MikiArhangel
MikiArhangel Ziua 1,829, 15:44

Уште нема цицки?

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,830, 02:10

chekaj ti PPP

TheWickY
TheWickY Ziua 1,830, 07:32

Нема цицки нема донација
ПРЦ

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,830, 15:53

pa od tebe ako chekam znam deka ke bidne ( ako se lazham ) ama ke barash i tiiii

RomantichaR
RomantichaR Ziua 1,830, 16:14

a cicki? BTW ide neso gold na tvoja smetka..MKD nemam..

Antic Macedonia
Antic Macedonia Ziua 1,830, 16:16

Anakin Skywalker

ja sum najskromen na erepov xD

angelkooo
angelkooo Ziua 1,831, 08:22

Successfully transferred 30 item(s) to LuCy MK.

LuCy MK
LuCy MK Ziua 1,831, 13:21

falaaa na siteee

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.