ТИЖДЕНЬ [Сила моносу]

Day 1,824, 10:40 Published in Ukraine Ukraine by Vilar47

Ч. 226 (276) / 17 листопада 2012 р.

Монік Монос. "Тиша", серія картин "Романтика та класика".
Monique Monos. "Silence" from "Romance and Classics" series.


Афоризм...
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
Якщо узяти будь-яке зло і пошкребти, то можна виявити добро, з якого усе колись і починалось.
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

Добре, сьогодні я вирішив "розродитися" й передрукувати нарешті статтю про одного нашого співвітчизника, про якого мало хто знає. при тому, що про Лєніна знають усі.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Аксакалам економіки еУкраїни присвячується

ОСНОВА ЖИТТЯ - СИЛА МОНОСУ

Приблизно сто двадцять років тому на українській землі вперше у світі була започаткована наукова школа фізичної економії. Її підвалини заклав Сергій Подолинський. За наукові погляди ця людина жорстоко переслідувалася, неодноразово вченого запроторювали до божевільні. Що ж лякало так тодішніх керманичів?! Ще б пак! Його роботи перевертали догори дригом всю систему уявлень про суспільство та його закони. Сьогодні і ми вже розуміємо, що сучасна економічна дійсність довела людство до війн, революцій і катаклізмів. А він вже тоді розвінчав відому теорію Карла Маркса, викладену у книзі "Капітал", зокрема його вчення про додаткову вартість. І зробив це ще задовго до того, як нам силоміць Володимиром Ульяновим-Леніним та його поплічниками було нав'язано марксизм. Не всі знають, що через сто років справу Миколи Подолинського продовжив вчений Микола Руденко (1920-2004).

Український Коперник

В непевні для розвитку людства часи істина завжди приховується. Тож приховувалася вона і в часи, коли жив Микола Руденко - цей дивовижний мислитель, поет, вчений, герой, подвижник. Його наукові роботи високо оцінив наш сучасник доктор фізико-математичних наук, завідувач відділу Інституту фізики Михайло Васильович Курик. Він стверджує, що українець Микола Руденко в середині ХХ століття зробив настільки видатне відкриття, яке можна порівняти хіба що із епохальним відкриттям середньовічного мислителя Миколи Коперника. Але чи багато хто про це в Україні нині знає?

Є пророки у нашій Вітчизні!

Декілька років тому Михайло Васильович Курик написав лист-звернення до міністра освіти: "Якщо ми це знання (мається на увазі відкриття Миколи Руденка. - Авт.) втратимо через свою зашореність та недбалість, воно все одно прийде колись на землю. Але ж коли? Чи не станеться з ним те, що сталося з відкриттям Аристарха Самоського, який випередив свій час на два тисячоліття? Його геліоцентричну систему не зрозуміли, відкинули й забули, і лише через дві тисячі років це відкриття повторив М. Коперник".

Професор Курик у передмові до книжки Миколи Руденка "Гнозис і сучасність" називає цього мислителя Пророком. І це - зовсім не вияв особливого ставлення київського професора до постаті Миколи Руденка. Він стверджує, що має для цього всі наукові підстави. Споконвіків людство знало про спіралеподібний циклічний шлях свого розвитку. Коли ж змінюються століття, тисячоліття, зазвичай відбувається стрибок у розвитку суспільства. Кожна епоха завжди народжувала подвижників, які творили той стрибок. Так само сьогодні можемо сказати про відкриття Миколи Руденка в галузі фізичної економії.

Сонце, а не Маркс освітлює нам шлях!

У чому ж суть відкриття українського вченого? Руденко застерігав від сліпої віри в економічні догми Карла Маркса, вступав у полеміку з його вченням про додаткову вартість як продукт соціально-економічної формації. Вчений стверджува, що марксова теорія надприбутку про додаткову вартість хибна; вирішальна роль у створенні надприбутку, - свідчить Микола Руденко, - відводиться зовсім не класам та їх взаємній експлуатації, і не засобам виробництва, а випливає з діяльності нашого Світила - Сонця. Отже, на його думку, додаткова вартість виникає [~c. 1~] внаслідок процесу фотосинтезу й завдяки родючому шару ґрунту - гумусові.

Розвінчання міфів

Микола Руденко виокремив цілу групу біологічних основ існування будь-якого суспільства, закликав зняти з очей ідеологічні шори; у заідеологізовані радянські часи він говорив про перевагу біології над політикою. Сьогодні ці слова сприймаються як цілком природні й логічні, а тоді, в часи соціалізму, вони здавалися нечуваною єрессю, замахом на святая святих - "прогресивну" радянську систему.

Згодом у своїх "Економічних монологах" Микола Руденко довів, що попри пропаганду безкласового суспільства при соціалізмі, відсутність експлуатації, всебічну рівність всіх, насправді в радянському селі існує новочасне кріпацтво. Наголошуючи на мізерно низькій продуктивності праці в колгоспах і радгоспах, він зауважував, що праця на чужій землі (хоч ідеологи й іменували її загальноколективною, народною), завжди приречена бути непродуктивною.

Тільки у нас знищують своїх героїв

Його сміливість і виклик хижому звіру - радянській ідеології, дивують посьогодні. Так, очевидно, триватиме ще довго, бо українець Микола Руденко належав до когорти відважних лицарів, для яких не існувало виправдання мовчанню й пристосовництву. Вони діяли з усією відвертістю лицаря, а життя на догоду владі вважали програшем і невдалою місією.

За наукові погляди й громадянську позицію його засудили до 7 років таборів суворого режиму і 5 років заслання. "Голосом волаючого у пустелі" було звернення відомого діяча українсього відродження [~c. 2~] Олеся Бердника до міжнародного Пен-клубу й усіх літераторів світу зі словами: "Людина, якою могла б пишатися будь-яка цивілізована країна, ув'язнена! Вчинивши цей злочин, гонителі поета-філософа заявили про свою солідарність із мучителями Джордано Бруно, Гипатії, Яна Гуса, Сервета, Сократа, Галілея, з убивцями Архімеда і Піфагора..."

Сьогодні Україна могла б бути іншою

Після повернення з таборів Микола Руденко тринадцять років прожив в еміграції. Там видав низку своїх поетичних та наукових творів. Повернувся в Україну, коли настали переломні часи. Він прагнув докласти своїх зусиль до творення нової держави, зустрічався з впливовими людьми, які творили політику. Нині прогресивно мислячі економісти зауважують: якби економічні ідеї Миколи Руденка з самого початку задекларованої незалеждності були взяті за основу, то сьогодні ми мали б зовсім іншу державу.

Знання-діаманти на дорогах українського буття

Досі офіційна наука сторонилася постулатів, висунутих як гіпотези українським вченим. Причина зрозуміла: Руденко перевертає звичні уявлення про світ. Зокрема, він притримується точки зору про те, що швидкість світла може бути іншою, ніж 300 тисяч кілометрів на секунду. Втім, в уявленнях про світ важливішою він вважав іншу величину - силу моносу, яка лежить в основі всього життя. На його думку, існує єдиний шлях наповнення людини енергією - через посередництво енергії Сонця. Ніхто в світі ще не обґрунтовував економічної теорії Сонця, так як це зробив українець Микола Руденко.

Українці порятують світ

В останню свою зустріч доктор фізико-математичних наук Михайло Курик і вчений-Пророк Микола Руденко обговорювали проблему екологічного виживання людства.

Звісно, розв'язуючи це питання, не [~c. 3~] можна дбати про виживання лише окремого - свого - народу на планеті, оскільки всі народи перебувають у тісному взаємозв'язку. Микола Руденко наголошував на тому, що екологічна криза, яка триває, носить комплексний характер. На відміну від попередніх, вона торкається усіх сторін людського життя. Мислитель казав, що українець може порятувати й посприяти порятунку інших народів, якщо оволодіватиме знаннями про основи людського буття.

Наостанок лишається вкотре висловити подив: як же обдарував нас, українців, Всевишній, посилаючи носіїв істинного знання, та чому ми не хочемо цього усвідомити й використати? [~c. 4~]

Автор: Світлана НЕДІЛЬКО

За метеріалами наступного видання: "Улюблена газета України", № 214 (5 жовтня - 20 жовтня 2012 року), сторінки 1-4.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"ДОСЯГНЕННЯ" НА ЗГАДКУ

14 листопада

Здобув 45-ий рівень... "Неочікувано та важко"... Загалом, нічого цікавого.
Level 45... At last.


17 листопада

Отримав "підвищення у званні" чи "ранзі"... Загалом, трішки "підвищився".
New rank... Legendary force*.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"СПЕЦІАЛЬНЕ ПОСТАЧАННЯ"

13 листопада

Від громадяки еУкраїни Zena Warrior було отримано "бойове постачання" як для "бійця 4-ого дивізіону"... Здається, 15-ого отримано ще 9 танків (за рекомендацією керівництва підрозділу).

16 листопада

Несподівано для себе вявив, що можу отримати "щось" за свою стрілянину.

Громадянин еІзраїлю AlbanianWarrior SPA побачивши мою пропозицію на каналі найманців зпаропонував трішки золота за участь у битві на боці еГреків. Танків не дали.

17 листопада

Як не дивно, але знову натрапив на "щось"... При неактивних саплаях просто опублікував у каналі повідомлення, що шукаю активні саплаї... Й можу "видати" 1 мільйон "шкоди" супротивнику.

Майже відразу до мене звернувся представник еАлбанії з громадянством еСША Mr.Tosi. Спершу мені видали просто танки, а опісля деякого консультування й "актуальної" витрати "шкоди" запропонували платню. Відповів, що то "згідно з їхніми можливостями"...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ЗВІТИ

12 листопада

Ранок... Саплаї. Здивував еМексиканців незивичним підсумком своєї участі у битві 13 за "Паціфіку" проти еКолумбії.

Збори. Нагадали аби активував "баТзуки"... Битва 1 за еХорватію, Східний Тайланд.

Кілька годин по тому... Знову еАргентинські саплаї. Битва 12 за Південну Амазонську низину проти еПеру.Саме достріляв "баТзуки"...

...Але запас здоров'я ще лишався й через деякий час узяв участь у битві 13 на тому ж "напрямку".

13 листопада

Ранок... Аргентинські саплаї. Відстрілявся за Окленд, битва 5 проти еЧилі.

Дещо пізніше... Прибив випадкового супротивника у битві 2 за Бурґенланд, еАвстрія, проти еУгорщини.

Вечір, збори. еУкраїна, Поділля. Битва 4 проти еУгорщини.

14 листопада

Ранок... еАргентина, саплаї. Битва 14 за Норте Ґранде проти еЧилі. Дуже спішив. Дещо підганяв саплаєрів. Довелося повернути частину зброї.

Збори. Битва 2 за Ха'іль, Туреччина, проти еСаудівської Аравії. Нас ніби як переорієнтували на союзників.

15 листопада

Ранок... Знову еАргентина (саплаї). Битва 13 за Зону Централ проти еЧилі.

Збори... Битва 4 за еУкраїну, Поділля, проти еУгорщини. Був дуже заклопотаний.

16 листопада

Ранок... Саплаїв не було. Трішки відстрілявся за північно-східний Таїланд проти еХорватії, битва 13.

Ближче до обіду... Відстрілявся за еГрецію (саме тут "заробив" золота). Битва 5 за Тхрасе проти еБолгарії.

Збори... Битва 8, там само й за еГреків.

17 листопада

Ранок... "Саме той" бій, за який я отримав танки та доплату... Тірана, еАлбанія, битва 8 проти еМакедонії.

Збори... Пловдів, еГреція, битва 2 проти еБолгарії.

Пізній вечір... Натрапив на саплаї. Східні Нідерланди, остання битва супроти еПольщі. Встиг "прибити" 15 супротивників, хоча повстання провалилося.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Monos in Miscellaneous" by ~jarrod343 ("deviantart").
"Цілісність у множині" від ~jarrod343 ("девіантарт").


P.S.Сало!